dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Aldis Stivriņš BK Stopiņi +35 16 65
2 Jānis Biernis Latvijas Valsts meži +35 14 45
3 Ivo Pūce Rūja un Dēli +35 15 38
4 Māris Krastiņš Velvets +35 12 29
5 Edgars Kudlis RPP/SC Group +35 15 28
6 Ansis Teteris Latvijas Valsts meži +35 13 25
7 Normunds Feierbergs Corporate Solutions +35 10 24
8 Normunds Velps Lapmežciems +35 14 24
9 Atis Niedra Lapmežciems +35 12 23
10 Oskars Silavs BK Stopiņi +35 12 21
11 Normunds Ņedaškovskis Rīgas satiksme/AKC +35 6 20
12 Andris Strautmanis BK Stopiņi +35 15 20
13 Aigars Ceruss Corporate Solutions +35 14 19
14 Normunds Kubarko Rīgas satiksme/AKC +35 14 18
15 Gints Bumbieris Latvijas Valsts meži +35 13 17
16 Dainis Čapkovskis Rūja un Dēli +35 15 17
17 Māris Bērziņš RPP/SC Group +35 16 17
18 Egils Kaļva Lapmežciems +35 13 16
19 Andris Umbraško BK Stopiņi +35 7 15
20 Gatis Rombergs Rīgas satiksme/AKC +35 8 15
21 Aldis Beitiņš Rūja un Dēli +35 12 13
22 Kārlis Grīnfelds Velvets +35 14 13
23 Andris Vanags Corporate Solutions +35 11 12
24 Uģis Vorons R.A line +35 12 11
25 Alvis Everts R.A line +35 13 11
26 Viktors Kulačkovskis Corporate Solutions +35 7 8
27 Andrejs Straume Corporate Solutions +35 13 8
28 Andis Ozoliņš Velvets +35 3 7
29 Kārlis Vaičus RPP/SC Group +35 5 7
30 Andris Melnūdris R.A line +35 8 7
31 Artis Ziemelis Velvets +35 10 7
32 Agris Bērtulis RPP/SC Group +35 12 7
33 Sandis Nīlanders-Neilenders RPP/SC Group +35 15 7
34 Almants Jansons RPP/SC Group +35 15 7
35 Aivars Ermičs Velvets +35 7 6
36 Raivis Aršausks R.A line +35 11 6
37 Uldis Valneris Corporate Solutions +35 11 6
38 Gundars Stūris Velvets +35 12 6
39 Jānis Doniņš Velvets +35 12 6
40 Arnis Smirnovs R.A line +35 13 6
41 Juris Birznieks Velvets +35 13 6
42 Edgars Kļava Rūja un Dēli +35 13 6
43 Arnis Janbergs Lapmežciems +35 14 6
44 Jānis Buls Rīgas satiksme/AKC +35 14 6
45 Normunds Skangalis R.A line +35 15 6
46 Jevgēnijs Kosuškins Rūja un Dēli +35 5 5
47 Andris Capāns BK Stopiņi +35 12 5
48 Māris Blūms Lapmežciems +35 14 5
49 Ričards Podzis Velvets +35 7 4
50 Edgars Abrams RPP/SC Group +35 9 4
51 Jānis Puķītis Latvijas Valsts meži +35 13 4
52 Kaspars Buls Rūja un Dēli +35 13 4
53 Igors Mihailovs R.A line +35 13 4
54 Renārs Buivids Corporate Solutions +35 14 4
55 Uģis Kreicšteins Rūja un Dēli +35 16 4
56 Edgars Lapa Corporate Solutions +35 11 3
57 Ervīns Gailišs R.A line +35 13 3
58 Mārtiņš Dzērve RPP/SC Group +35 13 3
59 Jānis Pinnis BK Stopiņi +35 14 3
60 Aigars Smildziņš RPP/SC Group +35 14 3
61 Heino Aire R.A line +35 14 3
62 Ainārs Kacens BK Stopiņi +35 14 3
63 Gints Altrofs RPP/SC Group +35 16 3
64 Andris Putniņš Velvets +35 5 2
65 Jānis Baumerts Rūja un Dēli +35 6 2
66 Zigmārs Šmits R.A line +35 8 2
67 Dins Ušvils R.A line +35 13 2
68 Matīss Vārna Corporate Solutions +35 5 1
69 Ivars Sārmiņš RPP/SC Group +35 5 1
70 Mārtiņš Drieka Lapmežciems +35 7 1
71 Ervīns Linters Rīgas satiksme/AKC +35 9 1
72 Ainārs Brīdiņš Latvijas Valsts meži +35 10 1
73 Guntis Lukševics Rūja un Dēli +35 11 1
74 Jānis Bacāns Latvijas Valsts meži +35 12 1
75 Andis Pumpurs Rūja un Dēli +35 13 1
76 Lauris Jākobsons Rīgas satiksme/AKC +35 14 1
77 Andris Rocēns BK Stopiņi +35 14 1
78 Uldis Bēts Rīgas satiksme/AKC +35 14 1
79 Gatis Šliters Rīgas satiksme/AKC +35 15 1

Slavas zāle - "+35"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ar bilanci 12-2 Lapmežciema komanda kļuva par 2011./12. gada +35 grupas regulārā čempionāta uzvarētājiem.