Punkti: Ernests Cīrulis (DzSK Lokomotīve) - 44

Efektivitāte: Ernests Cīrulis (DzSK Lokomotīve) - 45

Atlecošās bumbas: Ģ.Spēlmanis (Kursa +35), M.Junkers (Optibet Traktors) - 19

Rezultatīvas piespēles: J.Rudzītis, J.Dombrovskis (abi Lokomotīve) – 11

Pārtvertas bumbas: J.Gailītis (Leifheit/LU) E.Cīrulis, E.Indāns (abi Lokomotīve), E.Ezis (Stopiņi), J.Brūveris (C4) – 6

Bloķētie metieni: Atis Ozols (Jūrmala) - 4

3 punktu metieni: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) – 4/5

Soda metieni: Aigars Strēlis (BA Turība-2) – 12/13

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. Piecpadsmit realizētie tālmetieni sekmēja “Kursa MRU/Mārupe” uzvaru savā laukumā pret BK “Sonora”.Ar šo panākumu mārupieši ir atgriezušies pozīcijās, kas ļauj play-off turnīru uzsākt no pusfināla. “Kursai” arī labs spēļu grafiks, lai esošās pozīcijas nosargātu. “Sonorai” gan situācija kļuva sarežģītāka, jo priekšā vēl mači ar “Latvijas Gāzi” un “Leifheit/LU”.

2. Arī “Leifheit/LU” un “Cavendish” trešā savstarpējā cīņā uzvarētājs tika noteikts galotnē. Atšķirībā no iepriekšējām divām reizēm, šoreiz uzvarēja “Leifheit/LU”.Ļoti iespējams, ka abas komandas savā starpā tiksies ceturtdaļfinālā.

3. Ar spēles galotnē iegūto pārsvaru BA “Turība”-2 komandai izdevās pieveikt pastarīti “Ballzy/Mārupe” un nodrošināt vietu play-off. Lai tabulā apsteigtu “Leifheit/LU”, “turībniekiem” divās atlikušajās spēļu nedēļās ir jāizcīna par vienu uzvaru vairāk.

1.līga

1. Pamatīgi gaisu play-off pretendentiem šajā nedēļā sajauca DzSK “Lokomotīve”, kuri paši jau kādu laiku uz top4 pozīcijām vairs nepretendēja. Vispirms “dzelzceļnieki” viesos pieveica BK “Salaspils”, bet pēc tam no cīņas par izslēgšanas spēlēm izslēdza Jūrmalu. Fantastisku maču aizvadīja Ernests Cīrulis, kurš pret Jūrmalu pirmajā puslaikā bija guvis 31 punktu, bet visu spēli pabeidza ar 44 “acīm”. “Lokomotīve” otrajā aplī izcīnīja tikai trīs uzvaras, no kurām divas tika izcīnītas šajā nedēļā.

2. “Karavīrs”, “Krown/LG” un BK “Salaspils” pirms noslēdzošās regulārā turnīra nedēļas ir nodrošinājušas vietu pusfinālā. Pēdējās spēles gan saliks komandas pa vietām un spēļu pāriem.

3. Play-off pirms play-off, tik augsts cena būs spēlei starp “wiseadvice.lv” un “Kursa MRU/Mārupe” +35. Uzvarētājs iekļūs pusfinālā, bet zaudētājam sezona būs beigusies.

2.līga

1. Trīs uzvaras astoņu dienu laikā ļāva “C4” ar finiša spurtu sasniegt piekto pozīciju un ceturtdaļfinālā pretiniekos saņemt BK “Stopiņi”. Abu komandu savstarpējie rēķini šosezon gan noslēgušies Ulbrokas komandas labā.

2. Neklātienes cīņa par trešo vietu regulārajā turnīrā noslēdzās ar “Cosmoss” uzvaru pār “Stopiņiem”. Abas komandas gan pēdējā kārtā zaudēja.

3. Sāksies izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla komandas cīnīsies sērijā līdz divām uzvarām.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.

Par 2013./14. gada DAL 2.līgas uzvarētajiem kļuva komanda "Miele" (bilance 24-2).