Punkti: Kristaps Emīls Lapsa (BK Ķekava/ThermoKid) - 29

Efektivitāte: Roberts Rozenšteins (Pārdaugava) - 36

Atlecošās bumbas: Artūrs Papāns (Cosmoss) - 22

Rezultatīvas piespēles: N.Liepiņš (Turība), V.Razumovskis (Salaspils), I.Bergmanis (Krown/LG) - 8

Pārtvertas bumbas: O.Kalniņš (Latvijas Gāze), R.Rozenšteins (Pārdaugava) - 7

Bloķēti metieni: Eduards Vīksna (Cavendish) - 4

3 punktu metieni: N.Feierbergs (Krown), M.Vīnbergs (Kursa +35) – 3/4

Soda metieni: Mārtiņš Vīnbergs (Kursa MRU/Mārupe +35) - 5/5

TOP 3 notikumi

1. Neklātienes cīņā “Cavendish” apsēlēja BK “Sonora”, regulārā turnīrā finišējot trešajā pozīcijā. Pēdējā spēlē “Cavendish” viesos ar divu punktu pārsvaru uzvarēja regulārās sezonas uzvarētājus “Latvijas Gāzi” un vēlāk sagaidīja “Sonoras” zaudējumu. Ceturtdaļfinālā “Cavendish” tiskies ar BA “Turība”-2.

2. Pērnās sezonas fināla atkārtojums jau ceturtdaļfinālā. “Leifheit/LU” ar uzvaru pēdējā spēlē pret “Sonoru”, turnīra tabulā pēdējos nobīdīja par vienu pozīciju, un saņemot pretiniekos arī play-off pirmajā kārtā. Abas komandas gan šo spēli neaizvadīja labākajos virknējumos.

3. No trim play-off neiekļuvušajām komandām, noslēdzošajā pamatturnīra nedēļā uzvaru izcīnīja tikai BK “Ķekava/ThermoKid”, kuriem padevās rezultatīvs sniegums mājas spēlē pret “Leifheit/LU”. Ķekavas komandas finišēja septītajā pozīcijā par četrām uzvarām atpaliekot no izslēgšanas spēlēm.

1.līga

1. Viena izcila ceturtdaļa (27:8) “Kursa MRU/Mārupe +35” ļāva iekrāt ļoti komfortablu pārsvaru pirms atbildes pusfināla spēles pret “Karavīrs” komandu. Regulārā turnīra uzvarētājiem atspēlēt 17 punktus atbildes spēlē būs ļoti sarežģīts uzdevums. Uzvarētāju rindās Ģirts Spēlmanis un Mārtiņš Vīnbergs kopā guva 50 no komandas 85 punktiem.

2. Otrajā pusfināla pārī starp BK “Salaspils” un “Krown/LG” viss izšķirsies atbildes spēlē. Pirmās spēles ceturto ceturtdaļu mājnieki Salaspils iesāka ar 7 punktu pārsvaru, taču ceturtdaļas vidū jau “Krown” atradās vadībā ar astoņiem punktiem. Noslēdzošajās spēles trīs minūtēs Salaspils nosargāja savu grozu neieņemtu un spēli pabeidza ar neizšķirtu 80:80.

2.līga

1. “Tehnoland.lv” kļuva par ceturtdaļfināla lielākā pārsteiguma autoriem, no tālākās cīņas izslēdzot regulārā turnīra otro labāko komandu “Pārdaugavu”. Pēc neizšķirta pirmajā spēlē, otrās sākumā izdevās lauzt neveiksmīgo cīņas gaitu (-12), un no otrās ceturtdaļas pārņemt inicatīvu. Otro ceturtdaļu izdevās uzvarēt ar 32:14 un kopš šī brīža “Tehnoland.lv” uzvara vairs īsti netika apdraudēta.

2. Ceturtdaļfinala pārī starp “Cosmoss” un “LVM DOKS” uzvarētājs noskaidrojās otrās spēles ceturtās ceturtdaļas noslēdzošajās piecās minūtēs. “Meži” iegūto nelielo pārsvaru nosargāja un 80 minūšu duelī pārspēja savus pretiniekus ar triju punktu pārsvaru. Pārsteidzošākais, ka regulārā turnīra sestā komanda “LVM DOKS” pusfināla tiksies ar septītās vietas ieguvējiem no “Tehnoland.lv”

3. Esot vadībā gandrīz visu otro ceturtdaļfināla spēli BK “Stopiņi” ne bez nervozēšanas apspēlēja “C4”, kaut gan divu spēļu summā rezultāta starpība sasniedza 14 punktus. Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā abas komandas šķīra vien seši punkti. Pusfinālā “Stopiņi” sacentīsies ar regulārā turnīra uzvarētājiem “Emerald/Zalaris”, kuri arī atbildes spēlē pārliecinoši uzvarēja “Optibet Traktors” komandu.

Marta Ballzy Elites grupas spēlētājs - Pauls Bergs (Leifheit/LU)

Marta KROWN 1.līgas spēlētājs - Artūs Melnieks (BK Salaspils)

Marta 2.līgas spēlētājs - Gints Vihmanis (C4)

Marta LEIFHEIT uzvaras grozs - Valdis Razumovskis (BK Salaspils)

Marta Elites Ballzy Motivācija - Jānis Bisenieks (Cavendish)

Februāra Elites Ballzy Motivācija - Andris Kulbergs (BK Sonora)

Marta 2.līgas Ballzy Motivācija - Edgars Rumpis (LVM DOKS)

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.