VCG Ekspertu grupa - Karavīrs 21.Nov. 19:45
Elektrum - DzSK Lokomotīve 23.Nov. 19:45
Emerald/Zalaris - wiseadvice.lv 23.Nov. 20:15

1.līgas finālā iekļūst "Krown" un "Kursa MRU"

Dubultamatierulīgas 1.līgas finālā iekļuvušas gados vispieredzējušākās komandas – “Krown/LG” un “Kursa MRU/Mārupe +35”, kuras savā starpā cīnīsies sērijā līdz divām uzvarām.

Pusfinālpārī starp BK “Salaspils” un “Krown/LG” pirmajā spēlē Salaspilī mājnieki ar veiksmīgu galotni panāca izlīdzinājumu spēlē, kura beidzās neizšķirti 80:80. Atbildes spēlē Bulduros arī pirmajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle, bet lūzuma punkts notika trešajā ceturtdaļā, kuru “Krown/LG” uzvarēja ar 18 punktu pārsvaru (33:15). Noslēdzošajā ceturksnī salaspilieši ar diviem cipariem rakstāmu pārsvaru uz brīdi samazināja līdz astoņu punktu punktu deficītam, tomēr mājnieki situāciju kontrolēja, uzvarot ar 91:80. Atbildes spēlē uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Raivis Alksnis, bet Aldis Beitiņš bija tuvu triple-double – 10 punkti, 10 atlecošās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles.

Otrajā pārī “Kursa MRU/Mārupe +35” ar vērienīgu trešo ceturtdaļu (27:8) pēc pirmās mājas spēles bija iekrājuši 17 punktu pārsvaru pret regulāra turnīra uzvarētājiem “Karavīrs”. Atbildes cīņā “karavīri” mērķtiecīgi jau no pirmajām minūtēm deldēja palielos mīnusus līdz otrā puslaika sākumā jau paši bija izvirzījušies vadībā divu spēļu summā. Tomēr pieredzējušie Mārupes vīri spēja atgūties, pārņemt inicatīvu savās rokās, atgūt pārsvaru divu spēļu summā un, lai arī zaudēt otro spēli, tomēr summā triumfēt ar septiņu punktu pārsvru. Uzvarētāju rindās lielisku sniegumu demonstrēja Ģirts Spēlmanis, kurš atzīmējās ar 28 un 25 punktu guvumu, turklāt abās spēlēs kopā rezilizējot 18 no 19 soda metieniem.

DAL 1.līgas pusfināls

BK Salaspils – Krown/LG 80:80 (A.Melnieks 17, K.Žvīgulis 17; I.Bergmanis 21)

Krown/LG – BK Salaspils 91:80 (R.Alksnis 19; V.Razumovskis 19)

Kursa MRU/Mārupe +35 – Karavīrs 85:68 (Ģ.Spēlmanis 28; M.Caune 22)

Karavīrs – Kursa MRU/Mārupe +35 79:69 (M.Caune 22; Ģ.Spēlmanis 25)

Pirmā finālsērijas spēle notiks 18.aprīlī Bulduros, bet cīņa par bronzu startēs 20.aprīlī “Karavīrs” mājvietā NAA zālē Mežaparkā.

Par 1.līgas 2010./11. gada sezonas rezultatīvako spēlētaju kļuva Svens Niedrītis no "Nexum/Danone", vidēji spēlē gūstot 25,2 punktus.