VCG Ekspertu grupa - Karavīrs 21.Nov. 19:45
Elektrum - DzSK Lokomotīve 23.Nov. 19:45
Emerald/Zalaris - wiseadvice.lv 23.Nov. 20:15

Emerald/Zalaris uzvar pirmo 2.līgas finālspēli

Veiksmīgāk aizvadītā galotne Dubultamatierulīgas 2.līgas finālspēlē Ādažos mājniekiem “Emerald/Zalaris” ļāva izcīnīt uzvaru pret “LVM DOKS” komandu.

“Latvijas Valsts mežu” komanda iesāka spēli apņēmīgi pirmās ceturtdaļas vidū atrodoties vadībā ar 14:7. Tomēr turpinājumā iniciatīvu pārņēma ādažnieki, kuriem izdevās līdz otrā puslaika izskaņai iekrāt 16 punktu pārsvaru. Viesi otrajā puslaikā atkal atgrieza intrigu un sākoties noslēdzošajām trim minūtēm pietuvojās līdz viena punkta deficītam. Pēdējais vārds gan piederēja “Emerald/Zalaris”, kuri noslēdza spēli ar 11:2 izrāvienu, izcīnot panākumu ar 83:73. Jāatzīmē uzvarētāju sastāvā Kaspara Rubeņa sniegums, kurš guva 30 punktus. Zaudētāju sastāvā produktīvākais ar 22 punktiem un 22 atlēkušajām bumbām bija Juris Zakenfelds.

Sērijas otrā spēle notiks Turības zālē, bet pagaidām tās datums nav zināms.

Sērija par bronzu starp BK “Stopiņi” un “Tehnoland.lv” komandām startēs 3.maijā.

DAL 2.līgas fināls

Emerald/Zalaris – LVM DOKS 83:73 (17:17, 25:12, 22:29, 19:15), sērijā 1-0

K.Rubenis 30, M.Vāverāns 13, A.Joksts 13, E.Krūze 10, I.Miķelsons 6+16AB, N.Eglītis 5, J.Leja 3, N.Melderis 2, Ģ.Arnītis 1, J.Dundurs.

J.Zakenfelds 22+22AB, A.Teteris 20, A.Logins 15, E.Rumpis 9, A.Priedeslaipa 5, G.Bumbieris 2, M.Kreicbergs.

2013./14. gada sezonas 2.līgas turnīrā ar 26 spēlēs izcīnīto 21 uzvaru 2.vietu izcīnīja "VCG ekspertu grupa".