Ballzy Elites grupa
2. līga
1. līga

Karavīram 1.līgas bronza

Ar kārtējo noprognozējamo “Karavīrs” un BK “Salaspils” tikšanos pēdējā mēneša laikā, noslēdzies 1.līgas turnīrs.

Abām šīm komandām jau ceturto reizi mēneša laikā bija jātiekas savā starpā. Līdz ceturtajam mačam labāk bija veicies salaspiliešiem, kuri uzvarēja arī bronzas sērijas otro spēli savā laukumā, turklāt izdarīja to samērā pārliecinoši. Sērijas trešajā mačā viesi no Salaspils sākumā nodemonstrēja lielisku precizitāti, izceļoties ar 27 punktiem pirmajā ceturtdaļā un iegūstot 12 punktu pārsvaru. Kā jau šo komandu duelī bija ierasts, tad situācija mainījās strauji. Pirmo puslaiku jau savā vadībā noslēdza “karavīri”. Līdzīga cīņa turpinājās līdz pat cīņas beigām, kur laimīgu uzvaru nosargāja “Karavīrs”, izcīnot bronzas medaļas. Pēdējo reizi pie medaļām “Karavīrs” komanda bija tikuši 2013./14. gada sezonā, kad 1.līgas turnīrā finišēja otrajā pozīcijā.

DAL 1.līgas sērija par bronzu

Karavīrs – BK Salaspils 92:65 (M.Caune 33, M.Leitāns 22; K.Žvīgulis 24, A.Kaktiņš 14)

BK Salaspils – Karavīrs 74:61 (V.Razumovskis 28, P.Lunts 18; M.Caune 21, J.Muskats 13)

Karavīrs – BK Salaspils 70:66 (M.Caune 22, M.Čaupjonoks 20; V.Razumovskis 16, R.Rocēns 13, A.Melnieks 13)

2016./17.gada 1.līgas bronzas medaļu ieguvēji - "Karavīrs".

2016./17.gada 1.līgas bronzas medaļu ieguvēji - BK "Salaspils".