VCG Ekspertu grupa - Karavīrs 21.Nov. 19:45
Elektrum - DzSK Lokomotīve 23.Nov. 19:45
Emerald/Zalaris - wiseadvice.lv 23.Nov. 20:15

Elites pusfinālu pirmajās spēlēs uzvara mājnieki

Noprognozējami notikumi turpina attīstīties Ballzy Elites grupā, kur ceturtdaļfinālā uzvarēja komandas, kuras regulāro turnīru noslēdza zemākās pozīcijās. Tagad šīs komandas uzvarējuši arī pirmos pusfinālu dueļus.

BA “Turība”-2 otro reizi pēc kārtas pieveica “Kursa MRU/Mārupe”. Šoreiz ar piecu punktu pārsvaru 68:63. “Turībnieki” uzvarēja pelnīti, jo spēles gaitā bija iekrājuši 11 punktu pārsvaru, uzbrūkot ar labāku precizitāti no spēles un uzvarot cīņu par atlecošajām bumbām. “Kursu” no lielākām nepatikšanām paglāba lielais izmesto un iemesto soda metienu skaits – 19 trāpījumi no 20. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 gūtajiem punktiem bija Aivars Stikuts, kuram 18 punktus un 15 atlecošās bumbas pieplusoja ceturtdaļfināla varonis Aigars Strēlis. Mārupiešiem 19 punktus guva Ģirts Spēlmanis.

Pēc veiksmīgas pirmās un neveiksmīgas otrās ceturtdaļas, otrajā puslaikā “Leifheit/Latvijas Universitātes” komandai izdevās gūt pārākumu pret seno play-off pretinieku “Latvijas Gāzi”. Savā laukumā “Leifheit/LU” uzvarēja ar 78:65. “Gāzenieki” dominēja zem groziem (+19) atlēkušās bumbas, taču pagalam neprecīzi izpildīja trīspunktu metienus (2 no 18). Uzvarētāju rindās pa 15 punktiem guva Artis Arnītis un Kārlis Žunda, bet “Latvijas Gāzei” labākais punktu guvējs ar 15 bija Aivars Svirido.

Atbildes spēles abos pāros notiks 3.maijā.

Ballzy Elites grupas pusfinālu pirmās spēles

BA Turība-2 – Kursa MRU/Mārupe 68:63 (17:21, 20:15, 14:13, 17:14)

A.Stikuts 22, A.Strēlis 18+15AB; Ģ.Spēlmanis 19+9AB, V.Pusaudzis 13.

Leifheit/Latvijas Universitāte – Latvijas Gāze 78:65 (17:10, 10:21, 20:15, 31:19)

A.Arnītis 15, K.Žunda 15, D.Klegeris 12, J.Gailītis 11+12AB, A.Dronka 10; A.Svirido 15, A.Vētra 11, O.Kalniņš 10, N.Feierbergs 10.

2015./16. gada sezonā Elites grupas regulārajā čempionātā 6.vietu izcīnīja BA Turība-2 ( bilance 8-13).