Ballzy Elites grupa
2. līga
1. līga

2.līgas finālsērijā būs arī trešā spēle

Jauno Dubultamatierulīgas 2.līgas čempionu vēl neuzzinājām. Otrajā finālsērijas spēlē “Latvijas Valsts meži/DOKS” savā laukumā pieveica “Emerald/Zalaris”, pagarinot sēriju līdz trešejai spēlei.

Mājnieki LVM DOKS atguvās pēc ļoti neveiksmīgas pirmās ceturtdaļas izskaņas, kuru kopumā zaudēja ar 17:29. Lai gan ādažnieki lielāko spēles daļu atradās vadībā, “meži” pamazām pietuvojās un ceturtās ceturtdaļas vidū iekrāja pat astoņu punktu pārsvaru. “Emerald/Zalaris” gan pēdējās minūtēs nokļuva līdz viena precīza metiena attālumam, tomēr mājnieki pārsvaru nosargāja, uzvarot ar 74:70. Uzvarētāju sastāvā 22 punktus guva, 9 atlēkušās bumbas izcīnīja un 7 rezultatīvas piespēles atdeva Jānis Gutāns. Viesiem rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Jānis Leja.

Komandu trešā noslēdzošā spēle tiks aizvadīta 11.maijā Ādažos.

Pirmajā spēlē par bronzu BK “Stopiņi” viesos ceturtajā ceturtdaļā salauza “Tehnoland.lv” pretestību, uzvarot spēli ar 16 punktu pārsvaru – 84:68. Uzvarētāju rindās 32 punktus guva Atis Slišāns. Sērijas otrā spēle notiks 10.maijā Ulbrokā.

2.līgas otrā finālspēle

LVM DOKS – Emerald/Zalaris 74:70 (17:29, 17:11, 15:10, 25:20), sērijā 1-1

J.Gutāns 22+9AB+7RP, J.Zakenfelds 16+12AB, A.Teteris 12, A.Logins 11; J.Leja 13, I.Miķelsons 12+10AB, A.Joksts 11, Ģ.Arnītis 10, E.Krūze 9+13AB.

2.līgas pirmā spēle par bronzu

Tehnoland.lv – BK Stopiņi 68:84 (18:17, 17:20, 15:24, 18:23), sērijā 0-1

A.Prohorovs 16+7AB+7RP, G.Lazdiņš 16+7AB, R.Larionovs 10; A.Slišāns 32+8AB, E.Ezis 14+6RP, J.Pinnis 12+16AB, O.Silavs 10, A.Stivriņš 10.