VCG Ekspertu grupa - Karavīrs 21.Nov. 19:45
Elektrum - DzSK Lokomotīve 23.Nov. 19:45
Emerald/Zalaris - wiseadvice.lv 23.Nov. 20:15

Kursa sper soli tuvāk Ballzy Elites bronzai

Ballzy Elites grupā pirmajā spēlē par bronzas medaļām “Kursa MRU/Mārupe” savā laukumā uzvarēja “Leifheit/Latvijas Universitāte”.

Abām komandām nespēlējot labākajos virknējumos, mārupieši jau no pirmajām minūtēm uzņēmās iniciatīvu un gandrīz visu spēli atradās vadībā. Pēdējā minūtē viesiem pavērās iespēja izraut uzvaru, taču pēdējais uzbrukums noslēdzās ar nesekmīgu trīs punktu metienu.

Uzvarētāju rindās lielisku sniegumu nodemonstrēja Ģirts Spēlmanis, gūstot 26 punktus,izcīnot 17 atlēkušās bumbas un realizējot 10 no 10 soda metieniem. Zaudētāju rindās 26 punkti Artim Arnītim.

“Leifheit/LU” medaļu izcīnīšana būs sarežģīts uzdevums, jo viņi šai Mārupes komandai zaudējuši pēdējās septiņās savstarpējās spēlēs. Otrā spēle notiks 16.maijā Diagnostikas centrā.

Ballzy Elites bronzas sērija

Kursa MRU/Mārupe – Leifheit/Latvijas Universitāte 87:85 (20:18, 26:18, 23:22, 18:27)

Ģ.Spēlmanis 26+17AB, M.Vīnbergs 15, K.Eglītis 14; A.Arnītis 26+7AB, D.Klegeris 17, K.Večens 16, P.Bergs 13+11AB, I.Ikstens 10.

Par 2013./14. gada 1.līgas čempioniem kļuva komanda "Latvenergo" (bilance 18-4).