Efektivitāte: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 40

Atlecošās bumbas: Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 25

Rezultatīvas piespēles: Mārtiņš Vīnbergs (Kursa MRU/Mārupe) - 14

Pārtvertas bumbas: Armands Ošiņš (Cavendish) - 7

Bloķētie metieni: Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 6

Izprovocētās piezīmes: Atis Slišāns (BK Stopiņi) - 10

3 punktu metieni: Reinis Strupovičs (Latvijas Gāze) – 6/9

Soda metieni: Eduards Ķikuts (BA Turība-2) – 8/9

Ballzy Elites grupa

Ļoti svarīgā spēlē cīņā par vietu play-off “Kursa MRU/Mārupe” ar labu otro puslaiku ar ceturto piegājienu pieveica BA “Turība”-2 (81:60). Abas komandas pēc šīs spēles samainījās vietām turnīra tabulā. Tagad mārupieši ir ceturtie. Turībniekus pievīla tālmetienu precizitāte, jo izdevās trāpīt vien 5 no 32 raidījumiem. Skatoties no nākotnes perspektīvām, “Kursai” ir par vienu spēli vairāk, bet pretiniekos vieglāk uzvaramas komandas. Faktiski, visas kārtis šobrīd ir Mārupes komandas rokās. Otrajā pozīcijā esošā “Latvijas Gāze” dabūja krietni pacīkstēties Ķekavā ar “ThermoKid”, beigās izcīnot laimīgu uzvaru ar 85:80. “Gāzeniekiem” otrās vietas nodrošināšanai nepieciešama vēl viena uzvara. “Cavendish” ar drošu uzvaru mājās pār “Ķekava/ThermoKid” (79:65) nonākuši vienas uzvaras attālumā, lai pavisam oficiāli nodrošinātu play-off vietu. Cīņā par trešo vietu ļoti svarīga solās būs nākamās nedēļas spēle starp “Latvijas Gāzi” un “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Regulārā turnīra izskaņā pēc ilgāka pārtraukuma DAL basketbols atgriezās Bulduros. Lai arī cīņā par otro vietu “Kursa MRU/Mārupe”+35 pieveica “Krown”, tomēr izdarīja to ar pārāk mazu starpību (75:73), neapsteidzot “Krown” turnīra tabulā. Pietrūka divu punktu. “Karavīrs” spēlētājam Edvardam Brolītim sasniedzot “triple-double” (10p+10AB+12RP), “karavīri” pieveica “VCG ekspertu grupu” (97:73), finišējot septītajā pozīcijā un ceturtdaļfinālā pretiniekos dabūjot “Krown”. Kamēr citi vēl turpināja dalīt play-off pārus, “wiseadvice.lv” jau ceturtdaļfināla pirmajā spēlē spēra pirmo plato soli pretim pusfinālam, savā laukumā uzvarot “exNexum” ar 82:61. Uzvarētāju rindās neapturams bija Toms Vilks, gūstot 40 punktus un teju sasniedzot “triple-double” (9AB+9RP). Kamēr “eNexum” būs nedēļa laika, lai izdomātu, kā atspēlēt 21 punkta pārsvaru, citos pāros vēl vēl priekšā. “Lokomotīve” uzņems Mārupes “Kursa MRU” +35, Ādažos pie “Emerald/Zalaris” viesosies “Jūrmala”, bet NAA zālē “karavīri” mēģinās pārsteigt “Krown”.

2.līga

Piecu spēļu nedēļā no turnīra tabulas viedokļa nozīme bija tikai vienai. Cīņā par trešo vietu “Urieksts Dravnieki” nezaudēja nevienu ceturtdaļu pret SK “Babīte/Čiekurs”, izcīnot uzvaru spēlē ar 92:72. “Dravnieki” pretiniekos ceturtdaļfinālā dabūja “Bio Ritmi Sports/Jelgava”, bet “čiekuriem” būs jātiekas ar BS “Rīga/Pārdaugava”. Pie uzvarām šajā nedēļā tika arī “Tehnoland.lv”, “Pārdaugava” un “C4”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Normunds Feierbergs, pārstāvot Vareno runču komandu, divas reizes ir kļuvis par 1.līgas labāko punktu guvēju - 2009. un 2010. gadā.