Punkti: Visvaldis Pāvuls (BS Rīga/Pārdaugava) - 31

Efektivitāte: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 36

Atlecošās bumbas: Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 15

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 8

Pārtvertas bumbas: Frenks Ūdris (BS Rīga/Pārdaugava) - 8

Bloķētie metieni: Pauls Bergs (Leifheit/LU) - 4

Izprovocētās piezīmes: Visvaldis Pāvuls (BS Rīga/Pārdaugava) - 12

3 punktu metieni: Armands Ošiņš (Cavendish) – 5/8

Soda metieni: Mārtiņš Liepa (Jūrmala) – 11/12

Ballzy Elites grupa

Negaidīti rezultāti fiksēti pirmajās pusfināla spēlēs. Negaidīti, jo komandas, kuras uzvarēja savstarpējās spēlēs pret saviem pretiniekiem regulārās sezonas laikā bija nospēlējuši ar bilanci 0-8. “Kursa MRU/Mārupe” savā laukumā apturēja “Leifheit/LU” uzbrukumu un uzvarēja regulārās sezonas pārliecinošos uzvarētājus ar 63:51. Viesi pagalam neveiksmīgāk uzbruka grozam no visām distancēm un arī zaudēja cīņu par atlēkušajām bumbām. Mārupiešu galvenais trumpis ir aizsardzība un “leifheitiešiem” būs jāuzbrūk ar augstu precizitāti, lai atspēlētu 12 punktu deficītu. Otrā pārī “Cavendish” kā ātrvilciens pārbrāzās pāri “Latvijas Gāzei”, iegūstot 17 punktu pārsvaru jau pēc pirmās ceturtdaļas (29:12). “Gāzenieki” gan līdzsvaroja spēles gaitu, bet tik un tā tās spēles laukuma saimnieki uzvarēja katru no nākamajām ceturtdaļām, uzvarot spēli ar 25 punktu pārsvaru – 83:58. “Cavendish” uzvaras atslēga bija par 11 realizētiem tālmetieniem vairāk par pretinieku. Atbildes spēles notiks 2.maijā Latvijas Gāzes un Diagnostakas centra sporta zālēs.

1.līga

“Krown” komandai neizdevās revanšēties “Kursa MRU/Mārupe” +35 par piedzīvoto zaudējumu pērnās sezonas finālā. Pirmajā spēlē “iekrāto” 15 punktu deficītu “Krown” mēģināja atspēlēt jau spēles pirmajā pusē, bet tuvāk par 12 punktiem netika. Lai arī turpinājums pagāja ar viņu pārsvaru, tomēr mārupieši tuvāk Bulduru komandu nepielaida, uzvarot divu spēļu summā ar 10 punktu pārsvaru un otro gadu pēc kārtas iekļūstot finālā – 69:74. Otrajā pusfināla pārī Jūrmala ātri izgaisināja intrigu mājas spēlē pret “wiseadvice.lv”, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar 18 punktu pārsvaru, kas summā deva jau 28 punktu lielu pārākumu. Arī bez sava līdera Ata Ozola jūrmalnieki turpināja dominēt, uzvarot spēli ar 105:66. Šis kūrorta pilsētas pārstāvjiem būs pirmais fināls.

2.līga

Liela intriga pēc pirmajām pusfināla spēlēm bija arī 2.līgā, bet finālā tomēr tiksies regulārās sezonas labākās komandas. “Tehnoland.lv” pat bez sava līdera Hedija Šlitera palīdzības jau pirmajā ceturtdaļā ielika labu pamatus uzvaras izcīnīšanai ne tikai spēlē, bet arī visā sērijā pret BS “Rīga/Pārdaugava”(20:5). “Pārdaugava” pamatīgi zaudēja cīņu groza tuvumā, kas atspoguļojas gan 2 punktu metienu realizācijā un cīņā par atlēkušajām bumbām. “Tehnoland.lv” ar pārliecinošu uzvaru otrajā spēlē sasniedz finālu – 82:65. Daudz sarežģītāks uzdevums sagaidīja BK “Stopiņi” cīņā mājās ar “Bio Ritmi Sports/Jelgava”, jo nācās atspēlēt 14 punktu deficītu no pirmās spēles. Mājnieki pirmajā puslaika ielaižot tikai 17 punktus, lielo deficītu bija atspēlējuši ar uzviju (41:17). Otrajā puslaikā būtiski pavērsieni cīņas gaitā nenotika, “Stopiņi” svinēja uzvaru -75:47, pirmo reizi sasniedzot 2.līgas finālu. Gan 1.līgā, gan 2.līgā maija pirmajā nedēļā notiks izšķirošās spēles par medaļām, kur uzvarētājs tiks noteikts sērijā līdz 2 uzvarām.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

2013./14. gada sezonā 1.līgā 5.vietā ierindojās komanda "Digital Mind" - bilance 13-1-8.