Efektivitāte: S.Ceplītis (exNexum), M.Liepa (Jūrmala), N.Feierbergs (Krown) - 32

Atlecošās bumbas: Ģ.Spēlmanis (Kursa), S.Ceplītis (exNexum) - 20

Rezultatīvas piespēles: Pauls Bergs (Leifheit/LU) - 8

Pārtvertas bumbas: J.Eglītis (Kursa), E.Ervarts (Rīgas Dome) - 6

Bloķētie metieni: R.Egle (Upesciems), A.Storostits (GASO) - 4

Izprovocētās piezīmes: Jurģis Eglītis (Kursa MRU/Mārupe) - 9

3 punktu metieni: Edgars Krūmiņš (Bio Ritmi Sports) – 7/9

Soda metieni: Tomass Sparāns (Uriekstes Dravnieki) – 7/7

TOP 3 spēles

Elektrum – BA Turība-2 56:46

“Elektrum” mazrezultatīvā spēlē savā laukumā pieveica “Turības” otro komandu, kaut gan pirms cīņas studentus varēja uzskatīt par favorītiem. Viesiem pagalam vājas sekmes no tālās distances, kur izdevās trāpīt vien 2 no 22 metieniem un arī pamatīgi zaudēta cīņa par atlēkušajām bumbām. “Elektrum” pēc divām spēļu kārtām atrodas otrajā pozīcijā. Nākamajā spēļu kārtā viņiem savā laukumā būs jāuzņem vēl vienu bez zaudējumiem spēlējošu komandu – “Kursa MRU/Mārupe”.

BK Karavīrs – Krown 85:71

Ar bezkompromisa cīņu pēc atlēkušajām bumbām, “Karavīrs” ar 26 atkārtotām iespējām uzbrukt diezgan pārliecinoši pieveica “Krown” komandu, izcīnot pirmo uzvaru. No 85 punktiem “karavīri” 46 “acis” guva ar metieniem no soda laukuma. Sezonas turpinājumā “Karavīrs” dosies uz Elektrum Olimpisko centru, kur sacentīsies ar “Uriekstes Dravniekiem”.

BK Upesciems – Uriekstes Dravnieki 79:65

Nedēļas centrālā spēlē līdzīga spēle noritēja trīs ceturtdaļas. Lūzuma brīdis notika trešajā ceturtdaļā, kad pēc pirmā līdzīgā puslaika “Upesciems” aizvadīja teicamu desmitminūti (27:8), ieliekot pamatus pirmajai uzvarai šosezon. B grupā pēc divām spēļu kārtām izveidojusies ļoti interesanta situācija, jo tikai vienai no desmit komandām nav zaudējumu, un viena nav izcīnījusi nevienu uzvaru.

3. nedēļas uzmanības centrā

Latvenergo zālē tiksies divas vēl nezaudējušas komandas – “Elektrum” uzņems “Kursa MRU/Mārupe”.

2013./14. gada sezonā 1.līgā 4.vietu izcīnīja komanda BK Upesciems (bilance 15-7).