Punkti: Svens Niedrītis (exNexum), Andris Kuksiks (VCG ekspertu grupa) - 35

Efektivitāte: Artūrs Vītols (BK Mangaļi) - 44

Atlecošās bumbas: Artūrs Vītols (BK Mangaļi) - 21

Rezultatīvas piespēles: Jānis Dombrovskis (DzSK Lokomotīve) - 12

Pārtvertas bumbas: J.Muskats (Karavīrs), E.Leja (Leifheit/LU), K.Engels (Lokomotīve), J.Dombrovskis (Lokomotīve) - 5

Bloķētie metieni: Guntis Banders (Uriekstes Dravnieki) - 5

Izprovocētās piezīmes: E.Jašuks (Ķekava), A.Beitiņš (Krown) - 8

3 punktu metieni: Jānis Ozoliņš (BK Ķekava/BeBe.lv) – 4/6

Soda metieni: T.Vegners (Jūrmala), A.Vītols (Mangaļi)- 7/7

TOP 3 spēles

exNexum – Krown 98:90 pag.

Trešajā spēļu kārtā “Krown” izspēlē jau otro pagarinājumu. Ja pirmajā mājās pret “Upesciemu” izdevās uzvarēt, tad Pļavniekos “nekumiešus” pieveikt neizdevās. Uzvarētāju rindās tikai vienas rezultatīvas piespēles līdz “triple-double” pietrūka Svenam Niedrītim – 35 punkti + 10 atlēkušās bumbas + 9 rezultatīvas piespēles. Zaudētāju sastāvā jāatzīmē Alda Beitiņa sniegums, kuram ar labu metienu precizitāti sakrāti 26 punkti un izcīnītas 15 bumbas zem groza. “Krown” jāgatavojas Jūrmalas derbijam Taurenīša zālē nākošajā ceturtdienā. Savukārt “exNexumu” gaida pamatīgs eksāmens “GASO” izskatā.

Elektrum – Kursa MRU/Mārupe 65:73

Nedēļas spēlē Mārupes komandas ceturtajā ceturtdaļā nosvēra svara kausus par labu izbraukuma spēlē ar “Elektrum”, pret kuru pirms ceturtās ceturtdaļas vēl atradās vadībā. “Kursa” uzvarēja neskatoties, ka pa grozu izdarīja 20 metienus mazāk. Šis panākums viņiem ļāvis nostabilizēties otrajā vietā, bet “Elektrum” noslīdējuši uz blīvo turnīra tabulas vidusdaļu.

BK Ķekava/BeBe.lv – VCG ekspertu grupa 71:83

Andra Kuksika rezultatīvā spēle sagādājusi diezgan negaidītu rezultātu Ķekavā. A.Kuksiks sasniedza arī sezonas rezultativitātes rekordu, gūstot 35 punktus. Pēc trim dienām šāds punktu skaits tika atkārtots. Lielā mērā šī spēlētāja lieliskais sniegums ļauj VCG “ekspertiem” atrastiem ar pozitīvu bilanci pirmā mēneša izskaņā.

4. nedēļas uzmanības centrā

Divu Jūrmalas komandu spēle ceturtdien Taurenīša zālē – Jūrmala pret “Krown”.

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.