Punkti: Toms Vilks (TengTools/Luna Group) - 44

Efektivitāte: Toms Vilks (TengTools/Luna Group) - 49

Atlecošās bumbas: A.Storostits (GASO), G.Banders (Uriekstes Dravnieki) - 19

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (TengTools/Luna Group) - 17

Izprovocētās piezīmes: Māris Masaļskis (Bio ritmi Sports) - 8

3 punktu metieni: Rihards Mihailovs (BA Turība-2) – 7/9

Soda metieni: Toms Vilks (TengTools/Luna Group) – 10/11

TOP 3 spēles

BK Karavīrs – VCG ekspertu grupa 80:82

Pēc gandrīz mēneša pauzes “VCG ekspertu grupas” sastāvā atgriezās tās rezultatīvākais spēlētājs Andris Kuksiks, atkal saberot pretinieku grozā lērumu punktu – šoreiz 35. Lai arī šoreiz “ekspertiem” vairs nesekmējās tik izcili no tālās distances kā pirms nedēļas, Kuksika rezultatīvais sniegums sekmēja komandas uzvaru. “Karavīriem” pēdējā minūtē pie divu punktu deficīta bija trīs metieni, no kuriem gan nevienu neizdevās realizēt. “VCG ekspertu grupa” pēc šīs kārtas atrodas negaidīti augstajā trešajā pozīcijā. “Karavīrs” šobrīd piektajā pozīcijā, kas dod tiesības otrajā posmā piedalīties 1.līgas turnīrā.

TengTools/Luna Group – DzSK Lokomotīve 101:104

Eiropas basketbolā ārkārtīgi rets gadījums, kad abas komandas pamatlaikā pārsniedz simts gūto punktu robežu un abu komandu rezultatīvākie spēlētāji gūst vairāk par 40 punktiem. Tieši tā notika pirmdienas spēlē Lietuviešu vidusskolā. Uzvarētāju rindās Ernests Cīrulis guva 41 punktu, bet zaudētājiem Toma Vilka kontā 44 “acis” un 17 rezultatīvas piespēles, kas abi arī ir šīs sezonas DAL rekordi. “Lokomotīvei” šis panākums ļauj nostabilizēties trešajā pozīcijā. “TengTools/Luna Group” tajā pašā laikā atrodas tikai devītajā vietā ar vienu uzvaru piecās spēlēs.

Bio Ritmi Sports – Rīgas Dome 59:54

Līdzvērtīgā cīņā mājnieku komanda pēc labas ceturtās ceturtdaļas (18:7), tomēr izcīnīja svarīgu uzvaru. Pēc diviem saviem statistikas līderiem spēlējošā “Bio Ritmu” komanda ar šo panākumu pacēlušies uz piekto pozīciju, kas pēc pagājušā gada ranga ir krietni augstāk kā pirms gada iespētais. Pēc nedēļas šī pozīcija būs jāaizstāv mājas spēļu noslēguma sērijā pret “Elektrum”.“Rīgas Domei” nākamajā kārtā jātiekas ar BK “Mangaļi”, kuri arī joprojām cīnās bez panākumiem.

7. nedēļas uzmanības centrā

Cīņa starp A grupas pirmā četrinieka komandām. BA “Turība-2” uzņems “Kursa MRU/Mārupe”.

Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Jānis Zicāns no "Lidojošā cirka". 19 spēlēs viņš realizēja 106 tālmetienus.