Efektivitāte: Kristaps Plotnieks (VCG ekspertu grupa) - 42

Atlecošās bumbas: Artūrs Storostits (GASO) - 23

Rezultatīvas piespēles: Edijs Šlesers (GASO) - 11

Pārtvetas bumbas: Ričards Melderis (Leifheit/LU) - 6

Izprovocētās piezīmes: Toms Vilks (Teng Tools/Luna Group) - 13

Bloķētie metieni: Daniels Gerasimovs (VCG ekspertu grupa) - 3

3 punktu metieni: Atis Ozols (Jūrmala) – 9/12

Soda metieni: Toms Vilks (Teng Tools/Luna Group) – 19/20

TOP 3 spēles

Krown – BK Ķekava/BeBe.lv 130:97

Fantastisks mačs Bulduros, kur abas komandas kopā realizēja 38 (!) tālmetienus, turklāt to izdarot ar ļoti augstu precizitāti – Krown 61%, Ķekava 44%. Rezultāta starpība gan paliela. “Krown” ar trim uzvarām pēc kārtas mājās pakāpušies uz ceturto vietu un pat var iekļūt Elites grupas turnīrā. Nākamajā nedēļā gan mājās būs jāuzņem turnīra līderi “GASO”. Ķekavai palikušas divas spēles ar turnīra tabulas lejasgala komandām.

Rīgas Dome – Teng Tool/Luna Group 81:84 (2p.)

50 minūtes bija nepieciešamas uzvarētāja noteikšanai spēlē RFS zālē. Pēc diviem pagarinājumiem nominālie spēles favorīti “Teng Tool/Luna Group” svinēja uzvaru. Uzvarētāju sastāvā Tomam Vilkam izcila soda metienu realizācija – 19 precīzi raidījumi no 20. “Rīgas Domei” jau nākamajā dienā bija vēl vienaspēle Ādažos. Tur gan iztika bez pagarinājuma, tomēr “domniekiem” atkal sīva cīņa un zaudējums.

VCG ekspertu grupa – Jūrmala 76:79

B grupas otrajā un trešajā vietā esošo komandu spēlē mājnieki ļoti neveiksmīgi aizvadīja pirmo spēles ceturtdaļu (11:34). Pēc tam jau “eksperti” darbojās veiksmīgāk, taču panākt jūrmalniekus nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar trim punktu pārsvaru. Jūrmala kvalificējusies Elites grupas turnīram otrajā posmā, bet “VCG Ekspertu grupai” priekšā vēl divas svarīgas spēles.

9. nedēļas uzmanības centrā

A grupas līderu cīņa Ķeizarmežā – “Leifheit/LU” uzņems “Kursa MRU/Mārupe”.

Limbažu "Brikers/Lemisele" savā debija (15-7) 2011./12. gada sezonā DAL izcīnīja 4.vietu 1.līgas turnīrā.