Punkti: Edgars Krūmiņš (Bio Ritmi Sports) - 35

Efektivitāte: Toms Fricbergs (Leifheit/LU) - 32

Atlēkušās bumbas: Armands Mežaraups (BK Karavīrs) - 17

Rezultatīvas piespēles: Mareks Doroškevics (BA Turība-2) - 10

Pārtvertās bumbas: Ģ.Spēlmanis (Kursa), R.Kalniņš (Leifheit/LU), M.Doroškevics (Turība) - 5

Izprovocētās piezīmes: Edgars Krūmiņš (Bio Ritmi Sports) - 10

Bloķētie metieni: Edvards Brolītis (BK Karavīrs) - 2

3 punktu metieni: A.Ozols (Jūrmala), K.Pērkons (Karavīrs), Ģ.Logins (Mangaļi) – 5/11

Soda metieni: Svens Niedrītis (exNexum) – 8/10

Elites grupas 1/2 fināls

GASO – Jūrmala 71:63 (summā 150:138)

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, jūrmalnieki labāk iesāka spēli un pirmajā pirmo puslaiku noslēdza ar 2 punktu pārsvaru divu spēļu summā. Tomēr pēc lielā pārtraukuma “GASO” pārņēma iniciatīvu, iesākot puslaiku ar izrāvienu 13:1 un nostabilizējot pārsvaru arī divu spēļu summā. Ar trešā ceturtdaļā izcīnīto uzvaru 26:9 “GASO” pilnībā pietika uzvaras izcīnīšanai spēle un pēc gada pārtraukuma komanda atkal spēlēs lielajā finālā. Šajā spēlē “GASO” bija pieticīgas sekmes no tālās distances (4/30), taču zem groziem viņiem bija milzīgs pārsvars (AB 55:35). Uzvarētājiem Aivars Svirido izcēlās ar “double double” 21 punkts un 11 atlēkušās bumbas. Jūrmalniekiem 23 punktus guva Atis Ozols.

Leifheit/Latvijas Universtiāte – BA Turība-2 79:73 (summā 162:123)

Lai arī sērijas uzvarētājs faktiski bija izšķirts jau pēc pirmās spēles, “Turības” komanda otro spēli iesāka atrodoties 15 punktu vadībā. Līdz pārtraukumam laukuma saimnieki bija atguvušies un lielajā pārtraukumā komandas jau devās pie neizšķirta rezultāta. Pārņemto iniciatīvu “Leifheit/LU” veiksmīgi izmantoja arī otrā puslaika sākumā, iegūstot nelielu pārsvaru, kuru nosargāja līdz spēles beigām. Uzvarētājiem 21 punktus un 13 atlēkušās bumbas Tomam Fricbergam. Zaudētājiem Marekam Doroškevicam tikai nedaudz pietrūka līdz “triple-double” 22 punkti, 10 rezultatīvas piespēles un 8 atlēkušās bumbas.

1.līgas 1/2 fināls

exNexum – Bio Ritmi Sports 78:76 (summā 165:166)

80 minūšu dueli izšķīra tikai viena punkta tiesa. “Bio Ritmi Sports” galotnē bija labākās pozīcijās, tomēr neprecizitāte no soda metiena līnijas deva cerības “exNexum” ja ne izraut uzvaru, tad vismaz pagarinājumu. Šoreiz neizdevās. “Neksumiešiem” uzvara spēlē, bet ļoti sāpīgs zaudējums sērijā. “Bio Ritmu” rindās atkal ļoti rezultatīvs sniegums Edgaram Krūmiņam. Šoreiz 35 punkti un 15 atlēkušās bumbas. Pļavnieku komandas rindās Svens Niedrītis guva 32 punktus.

Kursa MRU/Mārupe – BK Karavīrs 68:60 (summā 151:138)

Lai arī “karavīri” uz Tīraini devās ar nelielu piecu punktu deficītu, visas spēles gaitā viņiem tā arī ne reizi neizdevās nonākt vadībā divu spēļu summā. Mājnieki pirmo puslaiku uzvarēja ar 16 punktiem, bet pēc pārtraukuma sāncenši pārsvaru sadeldēja, ceturtajā ceturtdaļā pietuvojoties līdz 2 punktu deficītam. Īsti gan “Kursas” iekļūšana finālā netika apdraudēta. Aleksejs Romanovs un Mārtiņš Vīnbergs ar 14 punktiem bija rezultatīvākie uzvarētāju rindās. “Karavīram” 19 punktus guva Kristaps Pērkons.

Fināla pirmā spēle paredzēta trešdien Tīrainē, bet dienu iepriekš Pļavniekos sāksies cīņa par bronzas medaļām.

2.līgas 1/4 fināls

Elektrum – BK Mangaļi 70:88 (summā 149:171)

Pēc ofensīvas pirmā mača izskaņā “Elektrum” atbildes spēles pirmās ceturtdaļā bija atspēlējuši četru punktu deficītu no iepriekšējās spēles. Bet pārņemt vadību divu spēļu summā nespēja. BK “Mangaļi” ieguva nelielu pārsvaru spēlē no pirmās ceturtdaļas beigām un nosargāja to arī līdz spēles beigām, galotnē krietno palielinot vadību. Uzvarot abās pusfināla spēlēs, BK “Mangaļi” iekļuva 2.līgas finālā, kur tiksies ar BK “Upesciems”. Šajā spēlē Artūrs Vītols bija rezultatīvākais uzvarētāju rindā, gūstot 25 punktus. “Elektrum” sastāvā, kā ierasts, rezultatīvākais bija Jānis Saliņš arī gūstot 25 punktus.

26. nedēļā

Tiks aizvadītas pirmās medaļu spēles un iespējams apbalvoti pirmie medaļnieki.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”, “TavaTelpa.lv”.

Par 2015./16. gada decembra mēneša 2.līgas labāko spēlētāju tika atzīts Kristaps Emīls Lapsa no BK "Ķekava/ThermoKid 2".