DAL
2. līga
1. līga

Par 2.līgas uzvarētājiem kļūs BK Mangaļi, Ķekavai bronza

Ar piecām izcīnītām uzvarām piecās play-off spēlēs par 2.līgas uzvarētājiem kļuvuši Dubultamatierulīgas debitanti – BK “Mangaļi”.

Ja pirmajā finālsērijas spēlē “Mangaļi” jau no spēles sākuma ieguva pārsvaru un kontrolēja notikumus laukumā, tad atbildes spēle Juglā iesākās ar “Upesciems” ofensīvu. Piektajā minūtē rezultāta tablo rādīja 16:6 mājnieku labā. Viesi līdz pārtraukumam jau bija sadeldējuši pārsvaru līdz viena metiena attālumam, bet izšķirošo triecienu veica otrā puslaika sākumā, kad ar izrāvienu 15:1 iekrāja vērienīgu pārsvaru, kuru diezgan droši nosargāja līdz spēles beigām. Spēle noslēdzās ar 87:79 BK “Mangaļi” labā un pirmo trofeju komandas neilgajā pastāvēšanas vēsturē. Par izslēgšanas spēļu MVP tika atzīts Ģirts Pommers, kurš ar 25 punktiem bija rezultatīvākais šajā spēlē savas komandas sastāvā, bet visā play-off turnīrā atzīmējās ar vidēji 24 gūtiem punktiem un 41% precizitāti no 3 punktu līnijas.

BK “Upesciems” pēc ne sevišķi veiksmīga regulārā turnīra ļoti labi aizvadīja pirmās divas kārtas un pelnīti tika pie sudraba medaļām. Ēriks Kehris bija rezultatīvākais “Upesciema” rindās šajā spēlē.

Bronzas sērijā sacentās pirmo divu vietu ieguvēji pēc regulārās sezonas. Ja pirmā spēle aizritēja līdzīgi un tikai galotnē BK “Ķekava/BeBe.lv” savā laukumā uzvarēja “Elektrum”(83:80), tad atbildes spēle Rīgā jau aizritēja pēc Ķekavas scenārija. Ķekavnieki ļoti ātri ieguva pārsvaru un izcīnīja iespaidīgu uzvaru (73:44), izcīnot bronzas medaļas. “Elektrum” play-off spēles izvērtās neveiksmīgi, jo visās četrās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi.

2018./19. gada 2.līgas uzvarētāji BK "Mangaļi".

2018./19. gada 2.līgas 2.vietas ieguvēji - BK Upesciems

Play-off MVP - Ģirts Pommers (BK Mangaļi)

2018./19. gada 2.līgas 3.vietas ieguvēji - BK Ķekava/BeBe.lv

2018./19. gada 2.līgas 4.vietas ieguvēji - Elektrum.

Par 3.vietu

BK Ķekava/BeBe.lv – Elektrum 83:80 un 73:44 (sērijā 2-0)

Fināls

BK Mangaļi – BK Upesciems 79:64 un 87:79 (sērijā 2-0)