dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Mēneša kopsavilkums - decembris


Decembirs

Aizvadītas 22 spēles.

Mēneša Sporta Bode spēlētājs: Oskars Kalniņš (GASO) – bilance 3-1, 25,5 punkti, efektivitāte 33,8.

KROWN individuālo sasniegumu balva: Mārtiņš Bogdanovs (Leifheit/Latvijas Universitāte) – 3,0 pārvertas bumbas.

Turība+ (3-0)

Ļoti smaga uzvara savā laukumā pret Krown/Restorfx un divas krietni vieglākas spēles viesos pār turnīra tabulas lejasgala komandām. Nostabilizējušies trešajā vietā. Janvārī grūts spēļu kalendārs ar piecām spēlēm, no kurām lielākā daļa būs jāizvada savā laukumā.

Leifheit/Latvijas Universitāte (2-0)

No trim paredzētajām spēlēm viena izpalika. Galvenā pirmā apļa cīņa pret GASO ar labu otro puslaiku tika uzvarēta. Janvārī paredzētas piecas spēles, no kurām trīs pret komandām, kuras regulāri liek panervozēt turnīra favorītiem.

GASO (3-1)

Ļoti smaga izvērtās gada izskaņa. Pret galvenajiem konkurentiem Leifheit/LU neizdevās otrais puslaiks un tika piedzīvota pirmā neveiksme. Bet cīņās ar BK Mangaļi un PTA izdevās izkļūt sveikā tikai pašās spēles beigās. Janvārī jāviesojas pie sīktajiem “karavīriem” un beidzot pirmo reizi jātiekas ar tabulas kaimiņiem Turība+.

BK Mangaļi (3-1)

Tikai nedaudz pietrūka perfektas bilances sasniegšanai. Viesos pret GASO uzvar izslīdēja pēdējās spēles minūtēs. Bet pārējās trīs spēlēs uzvarēti tabulas kaimiņi. Janvārī divas nedēļas pēc kārtas būs jādodas uz Turības zāli.

DzSK Lokomotīve (3-1)

Ar trim uzvarām krietni uzlabojuši pozīcijas kopvērtējumā. Vai veiksmīgi izdosies paturpināt decembrī iesākto? Janvārī visas četras spēles pret tabulā augstāku vietu ieņemošām komandām.

Bio Ritmi Sports (2-1)

Joprojām liela sastāva mainība un vairākas pārceltas spēles uz otro pusgadu. Decembris izdevās veiksmīgs, bet ne ideāls. Izbraukuma spēlē pret BK Mangaļi Juris Brūveris pirmajā puslaikā pamanījās gūt 32 punktus, tomēr viņam pašam un komandai otrajam puslaikam jaudas pietrūka. Janvārī daudz mājas spēļu, bet grafiks nebūs komfortabls, jo jāaizvada arī pirmā apļa pārceltās spēles.

BK Karavīrs (2-2)

Mēnesi aizvadīja pēc ierastā grafika – 2 uzvaras un 2 zaudējumi. Būtu atvesta uzvara no Bulduriem, pirmo apli noslēgtu top4 komandu pulkā. Janvārī pasmags spēļu grafiks ar trim izbraukuma spēlēm.

Krown/Restorfx (1-2)

Pēc pirmā pusgada 4.pozīcija, bet viena neveiksme un komanda var noslīdēt uz 8.vietu. Joprojām ļoti atšķirīgas sekmes mājās (5-1)un izbraukumā (1-4). Janvārī 2 spēles mājās, 2 viesos.

PTA (1-2)

Ar sniegumu laukumā ir pierādījuši, ka 10.pozīcija tabulā īsti neatspoguļo komandas spējas. Par paspēkošanos ar GASO un zaudējumu divos pagarinājumos papildus punktus tabulā nedod. Tikpat sāpīgs bija arī zaudējums viesos ar viena punkta starpību pret DzSK Lokomotīve. Janvāra sākumā divi pateicīgi pretinieki ieskrieties pēc gadumu mijas pauzes.

Elektrum (1-2)

Minimālo programmu izpildīja – uzvarēta Rīgas Dome. Pārējās divās spēlēs ar labiem spēles nogriežņiem uzvaras izcīnīšanai bija par maz. Janvārī trīs spēles ar tabulā līdzās esošām komandām.

Uriekstes Dravnieki (1-3)

Pēc ļoti spilgta novembra decembrī iesākto paveikt neizdevās. Vispirms sīvā cīņā tika zaudēts Bio Ritmi Sports, pēc tam uzvarēta Rīgas Dom. Tam sekoja divi palieli zaudējumi pret GASO un BK Mangaļi. Janvārī pateicīgs trīs spēļu grafiks, kuru iespējams noslēgt ar pozitīvu bilanci.

TengTools/Luna Group (0-4)

Gadu noslēdza ar piecu zaudējumu sēriju, no kurām četri piedzīvoti tieši decembrī. Komandas neapšaubāmais līderis Toms Vilks ir izlaidis trešdaļu no komandas spēlēm, un bez viņa komandas sniegums ir krietni pieklibo. Janvāra svarīgākā spēle viesos pret Elektrum.

Rīgas Dome (0-3)

Par cīņassparu joprojām nevar pārmest, bet uzvaru ailītē joprojām nullīte.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16 gada sezonā Elites grupā 2.vietu izcīnīja "Kursa MRU/Mārupe", uzvarot 16 no 21 spēles.
krown.lv