dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Mēneša kopsavilkums - februāris


Februāris

Aizvadītas 25 spēles.

Mēneša Sporta Bode spēlētājs: Matīss Zvejnieks (DzSK Lokomotīve) – bilance 3-0, 21,0 punkti, efektivitāte 22,0.

KROWN individuālo sasniegumu balva: Māris Jurjāns (GASO) – 3p metieni11/21 (52%).

Turība+ (4-0)

Vērtīga uzvara pār līderiem Leifheit/LU, kas ļāvusi nostabilizēties trešajā pozīcijā. Visticamāk play-off pozīcijas sāks no trešās vietas, jo pakāpties augstāk var tikai uz sāncenšu neveiksmju rēķina, bet noslīdēt zemāk faktiski nav iespējams.

DzSK Lokomotīve (3-0)

Pēc neveiksmīgā janvāra, uzvarēja visas trīs spēles februārī un arī krietni uzlaboju situāciju turnīra tabulā. No piecām atlikušajām spēlēm divas pret turnīra līdergrupas komandām.

GASO (4-1)

Par negaidīto zaudējumu Uriekstes Dravniekiem, reabilitējās ar panākumu pār Leifheit/LU. Ieguvuši priekšrocības cīņā par uzvaru regulārajā turnīrā. Grūtākā pārbaude būs viesos pār Turība+.

TengTools/Luna Group (3-1)

Vienā mēnesī izcīnījuši vairāk uzvaras kā visos iepriekšējos kopā. Atstājuši “iesildīto” priekšpēdējo vietu. No četrām spēlēm divas palikušas ar turnīra līderiem. Ar papildinājumiem sastāvā būs ļoti neērts pretinieks 1.līgas ceturtdaļfinālā.

Leifheit/Latvijas Universitāte (2-2)

Neskatoties uz ļoti pārliecinošu uzvaru pret 4.vietas īpašnieci Uriekstes Dravniekiem, piedzīvoja pirmās neveiksmes šosezon, zaudējot abiem galvenajiem konkurentiem GASO un Turība+. Zaudētas arī virtuālās līderpozīcijas tabulā. Lai regulāro turnīru noslēgtu pirmajā vietā, jāuzvar atlikušās spēles pašiem un jācer uz GASO neveiksmi.

Uriekstes Dravnieki (2-2)

Neskatoties uz spēcīgajiem pretiniekiem, spēja nosargāt 4.vietu turnīra tabulā. Lielākais panākums ir uzvara savā laukumā pret GASO. Šobrīd galvenie pretendenti uz 4.vietu. Ļoti svarīga būs marta sākumā mājas spēle pret tiešajiem konkurentiem Krown/Restrofx.

Krown/Restorfx (2-2)

Četrās izbraukuma spēlēs spēja izcīnīt uzvaras divās, turpinot cīņu par top4. Labi spēlē mājās un martā būs daudz mājas spēļu, bet divas no tām pret pirmā trijnieka komandām.

Bio Ritmi Sports (2-2)

50 procentu uzvaru bilance ļauj saglabāt sesto vietu kopvērtējumā. No piecām spēlēm četras ir savā laukumā, kas ļauj optimistiski skatīties uz regulārā turnīra finišu. Iespējas tikt top4, bet lielākas iespējams finišēt labās pozīcijās 1.līgas 1/4 finālam.

BK Mangaļi (2-2)

Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem saglabāja vietu kopvērtējumā. Visticamāk, par vietu top4 necīnīsies, bet jāpacīnās par augstāku pozīciju 1.līgas play-ofiem.

BK Karavīrs (1-2)

No septiņām otrā apļa spēlēm uzvarēt izdevies tikai divas. Februārī vienīgais panākums pret pastarīti Rīgas Domi. Atlikušās spēles ar tabulas kaimiņiem un jāmēģina iegūt mājas spēļu priekšrocības pirmajā play-off kārtā – tas nozīmē, ka jāiekļūst labāko komandu astotniekā.

PTA (0-2)

Piedzīvoja zaudējumu abās notikušajās spēlēs (trešā tika pārcelta). No pēdējām astoņām spēlēm uzvarēta tikai viena. No atlikušajām sešām spēlēm puse būs pret tiešajiem konkurentiem.

Elektrum (0-4)

Noslīdējuši uz priekšpēdējo pozīciju kopvērtējumā, bet play-off spēlēm kvalificēsies diezgan droši.

Rīgas Dome (0-5)

Nevienā no spēlēm īsti neizdevās pacīnīties par uzvaru. Varbūt izdosies tikt pie pirmā panākuma kādā no atlikušajām četrām spēlēm?

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri “Sporta Bode”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par Ballzy Elites grupas 2016./17. gada sezonas oktobra MVP kļuva Roberts Plivčs (Kursa MRU/Mārupe).
krown.lv