dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Noskaidroti medaļu pretendenti


Pēc divu nedēļu cīņām apakšgrupu turnīrā Dubultamatieru līgas noslēguma turnīrā noskaidrotas četras komandas, kuras sadalīs pēdējo medaļu komplektu.

A apakšgrupā visas sešas spēles aizritēja samērā līdzīgā cīņā. Tā grupas uzvarētāji “Uriekstes dravnieki” izcīnīja trīs uzvaras, bet vidējais punktu pārsvars pār pretinieku bija nedaudz mazāk par sešiem punktiem. “Dravnieki” arī nodrošināja mājas spēļu priekšrocību pusfināla sērijā. Otru ceļazīmi uz pusfinālu pēdējā spēlē izcīnīja pērnā gada finālisti “Leifheit/Latvijas Universitāte”, kuriem tikai pamatlaika galotnē izdevās panākt neizšķirtu un pēc tam pagarinājumā uzveikt BK “Karavīrs”. “Karavīriem” būs jāsamierinās ar cīņu par 5.vietu. Trīs spēlēs tā arī pie uzvarām neizdevās tikt “TengTools/ Luna Group”.

Daudz izteiktāts spēku sadalījums bija B apakšgrupā, kur pārliecinoši uzvaras izcīnīja “GASO”, aiz sevis atstājot “Krown/Restorfx” un BK “Mangaļi” komandas.

Pusfināla spēļu grafiks

28.09. 21:15. OSC. Uriekstes dravnieki – Krown/Restofx

01.10. 19:45. GASO. GASO – Leifheit/Latvijas Universitāte

Par 5.vietu

30.09. 18:15. ASK zāle. BK Karavīrs – BK MangaļiAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2008./09. gada sezonas 3.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Andris Kuksiks no "VCG ekspertu grupa". 21 spēlē viņš realizēja 69 tālmetienus.
krown.lv