dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Rīgas satiksme" atbild


Uz mūsu uzdotajiem jautājumiem atbildēja DAL pērnās sezonas vicečempioni „Rīgas satiksme”.

Satiksme.JPGFoto: Renārs Buivids

- Kas spēlē komandā "Rīgas satiksme"?

- Pārsvarā visi esam 3. BJSS absolventi vai tie, kas joprojām spēlē sporta skolā pie trenera Raivo Rudzīša. Ik pa sezonai kāds no vecajiem cīņu biedriem ir nācis klāt, bet šī ir tikai otrā sezona, kad spēlējam atsevišķi no „Rīgas Satiksmes” pieredzējušākās komandas, kas tagad spēlē 35+ grupā.

- Vai iekļūšana pagājušās sezonas DAL finālā pašiem nebija pārsteigums?

- Par ko gan brīnīties, ja regulārās sezonas kopvērtējumā bijām otrie. Protams, play-off spēlēs varēji trāpīties citi, nedaudz stiprāki pretinieki, taču paši vainīgi, ka viņi zaudēja, tā nav mūsu problēma. Play-off mačos bijām diezgan labā formā, vismaz pusfinālā pret „Spriegumu” un finālā pret „Rumbu” nospēlējām labi, taču „Rumbai” laikam pieredzes bija nedaudz vairāk un kaut kā pietrūka, lai vinnētu.

- Kā vērtējat šobrīd aizvadīto sezonu?

- Stabilitātes nav un laikam kaut kur pazudusi motivācija pēc veiksmīgās iepriekšējās sezonas. Iespējams, vairs nav tik liela vēlme sevi apliecināt, kā bija pirmajā gadā, kad jaunie sākām spēlēt kopā. Tas viss attiecināms uz regulāro sezonu, bet play-off jau ir cita lieta. Ja vien tiksim, tad nevienam pret mums viegli neklāsies.

- Pret kuru pretinieku vislabāk gribētu spēlēt "play-off" turnīra pirmajā kārtā?

- Vai tad varam izvēlēties? Protams, ka ne, tāpēc ir vienalga. Turklāt, ja pirmo no astotās komandas šķir labi ja sešas uzvaras, tad kāda gan starpība. Ir ērtāki pretiniek un ir neērtāki, taču spēlēt var pret jebkuru komandu.

- Kuras komandas reāli šogad varētu kļūt par čempioniem?

- Varētu likt uz „Kuršiem”, kuri izskatās tīri labi, ja vien spēj savākt labāko sastāvu. Tāpat arī mēs, „Rumba”, „Lattelecom” vai „Rūja un Dēli” var saņemties, kad vajag!

- Kuras komandas sniegums Jūs šogad pārsteidzis gan pozitīva, gan negatīvā nozīmē?

- Visas komandas ir līdzīgas un izcelt pozitīvā nozīmē nevienu nevar, ja nu vienīgi tos, kas šogad spēlē pirmo gadu un izskatās, ka no Elites līgas neizkritīs. Negatīvā ziņā pārsteigums laikam ir „Latvenergo” pēdējā vieta, jo vēl pērn pret viņiem sitāmies pusfinālā. Tāpat „Ansmann”, kuri regulāri nevar visi savākties, lai būtu tuvāk kopvērtējuma tabulas augšgalam.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2011./12. gadā par Elites grupas regulārā turnīra uzvarētājiem kļuva tā brīža čempioni "Rumba" (18-2-2).
krown.lv