dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Ādažu SC" atbild


Šoreiz vairāk iespēja būs uzzināt par 2.līgas komandu „Ādažu SC”.

Adazu SC.JPG

- Iepazīstiniet ar savu komandu. Kas ir "Ādažu SC"?

- „Ādažu SC” ir pavisam jauna basketbola komanda, kura tika izveidota iepriekšējās sezonas sākumā. Komandā tika sapulcēti basketbolu spēlēt griboši cilvēki no Ādažiem un Rīgas. Ādažu puiši bija spēlējuši jau agrāk kopā iepriekšējā Ādažu komandā un jaunatnes komandās, bet Rīgas puiši, kopā spēlējot vairākus gadus, savu meistarību bija pierādījuši startējot dažādos basketbola turnīros. Varētu teikt, ka daļa no puišiem iepazinās tikai pirmajā treniņā! Pirmās sezonas laikā komanda parādīja atzīstamu sniegumu un uzvarēja 3 līgā. Šogad komandai pievienojās tikai viens jauns spēlētājs Kaspars Rubenis, tāpēc var teikt, ka komandas pamatkodols ir saglabājies no iepriekšējās sezonas. Komanda savu nosaukumu ieguva, apvienojot pagasta un sporta centra nosaukumus. Lielākie mūsu komandas atbalstītāji ir Ādažu novada dome (www.adazi.lv), Ādažu sporta centrs(www.adazubaseini.lv) un SIA „Leģenda Gold” (www.legendagold.lv). PALDIES par to, ka viņi ir ar mums visas sezonas garumā un ceram arī uz turpmāku sadarbību un pretimnākšanu!!! Tā kā visi izdevumi sezonas garumā ir salīdzinoši lieli, protams, ka tiek meklēti arī jauni sponsori nākamajai sezonai. Ja ir kāds, kam interesē atbalstīt sportu un saņemt pretī reklāmu gan uz formām, gan sporta zālē un arī atpazīstamību, lūdzu, rakstiet būsim priecīgi sadarboties. Vērts pieminēt arī faktu, ka Ādažu komandai ir paši labākie un skaļākie līdzjutēji, paldies viņiem par to , ka mūs atbalsta jau otro sezonu!!!

- Pagājušajā sezonā diezgan pārliecinoši bijāt pirmie 3.līgā, kādi bija komandas mērķi pirms sezonas vienu līgu augstāk?

- Jā, pagājušā gadā uzvarējām trešajā līgā, sezonas laikā piedzīvojot trīs zaudējumus, bet neteiktu, ka uzvara kopvērtējumā bija pārliecinoša un nāca viegli, jo uz papēžiem mina „Nexum/Target Media” un „Policijas akadēmija”, kā zināms abas šīs komandas šogad spēlē 2. līgā. Pirms šīs sezonas komandas mērķis bija noturēties šajā līgā un nenokrist atpakaļ uz 3. līgu, bet sezonas sākuma daļā sapratām, ka varam cīnīties arī ar pirmās līgas komandām un nospraudām mērķi iekļūt pirmajā četriniekā.

- Trīs nedēļas pirms turnīra beigām esat diezgan stabili trešie tabulā. Vai šādu vietu var uzskatīt par objektīvu?

- Kamēr nav beidzies turnīrs, es neteiktu, ka esam stabili trešie, jo jāaizvada vēl divas spēles, tai skaitā arī ar vieniem no līderiem „Bottomline/INO,” kuriem pirmajā aplī mājās zaudējām. Ja izdosies noslēgt turnīru trešajā vietā, tad teiktu, ka šī vieta būtu izcīnīta godam un varētu domāt par pārspēlēm un nākamo sezonu!

- Kuras komandas šajā sezonā ir pārsteigušas pozitīvā un kuras negatīvā nozīmē?

- Šogad pozitīva nozīmē pārsteidza „Nexum/Target Media”, kuri papildinot sastāvu ar dažiem jauniem spēlētājiem, rāda ļoti atzīstamu un skatāmu basketbolu! Protams, šeit vēl jāpiemin „Bottomline/INO”, „Latvijas Gāze”, kas arī ir spēcīgas komandas un ir pelnījušas vietu pirmajā četriniekā. Sezonas sākumā pozitīvi pārsteidza komanda „Kas notiek Latvijā?” atrodoties turnīra tabulas augšgalā, taču sezonas turpinājumā sniegums mainījās. Negatīvā nozīmē pārsteidza mūsu komandas pagājušā gada konkurenti „Policijas akadēmija”, jo šai komandai pirms sezonas es paredzēju vietu pirmajā trijniekā, taču tagad komanda atrodas tabulas vidusdaļā. Otra komanda ir „Velvets”, šai komandai arī noteikti bija jābūt augstākā vietā, nekā viņi atrodas tagad!

- Vai "Nexum/ Target MEdia" komandu var uzskatīt par vienu no Jūsu komandas principiālākajiem sāncenšiem, jo līdzās tabulā atradāties pērn un līdzi veicas arī šosezon?

- Protams, ka viņus var uzskatīt par mūsu principiālākajiem sāncenšiem, jo spēles ar viņiem vienmēr ir bijušas ļoti spraigas un interesantas. Ja pagājušā sezonā uzvarējām abās spēlēs (82:46 un 106:57), tad šogad abās spēlēs zaudējām (79:104 un 59:69), kas arī parāda šīs komandas izaugsmi. Šo komandu mēs arī uzskatam par vienu no līgas korektākām un draudzīgākām komandām un ceram, ka nākamgad arī cīnīsimies plecu pie pleca!

- Kāds būs 2.līgas pirmais četrinieks turnīra noslēgumā? Kā 2.līgas čempioniem veiksies visas līgas "play-off" un kā pārējām trim četrinieka komandām pārspēlēs par tikšanu pirmajā līgā?

- Pēc manām domām beigu četrinieks būs sekojošs: pirmie būs „Nexum/Target Media”, otrie „Bottomline/INO”, trešie „Ādažu SC”, ceturtie „Latvijas Gāze”. Domāju, ka play-off spēlēs „Nexum” komanda, ja parādīs savu labāko spēli, tad noteikti kādam jau nervus pabojās!!! Pārējām komandām, pārspēlēs par tikšanu pirmajā līgā prognozēju uzvaras mūsu līgas komandām!

Vēl gribam pateikt LIELU PALDIES DAL vadībai par to , ka spēj noorganizēt tik augstvērtīgu basketbola turnīru un ļauj 64 basketbola komandām parādīt uz ko tās ir spējīgas basketbola laukumā!!! Vēlam veiksmi arī turpmāk!!!
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2009./10. gada sezonā 3.līgā goda pjedestāls izskatījās sekojošs - Zaļā josta, Leifheit un Polārā Zvaigzne.
krown.lv