dubultamatieru līga

Jaunumi

DAL jautā "Latvijas Krājbanka - Varenie runči" atbild


Uz jautājumiem atbildēja 1. līgas komanda „Latvijas Krājbanka – Varenie runči”.

- Nedaudz iepazīstiniet ar savu komandu.

- Komanda "Latvijas Krājbanka - Varenie runči" ir radusies uz komandas „Varenie runči” bāzes, piesaistot papildus labvēļus – Latvijas Krājbanku. Savukārt komanda ”Varenie runči” ir radusies uz komandas „Nelss – ELKO Rīga” bāzes. „Varenie runči” radās 2002. gadā un uzreiz ņēma dalību Rīgas čempionātā, kur izcīnīja 1. vietu. Komandā spēlē un ir spēlējuši vienaudži un domubiedri, kurus vieno basketbols daudzu gadu garumā.

- Ja nemaldos tad šī Jūsu komandai ir sestā sezona DAL. Esat spēlējuši gan Elites grupā, gan 1. un 2.līgā. Kura no sezonām līdz šim bijusi veiksmīgākā pēc pašu domām?

- 6 gadi ir paskrējuši vēja spārniem un tagad pat ir grūti izcelt kādu konkrētu sezonu. Bija gan prieki par iekļūšanu 1. līgā, gan prieki par iekļūšanu Elites grupā. Mūsu mērķis, protams, ir izcīnīt uzvaru katrā spēlē, tomēr galvenais ir gūt prieku no iemīļotā sporta veida. Mums basketbols – tā jau ir diagnoze :)

- Kādi bija komandas mērķi pirms sezonas un kā tie sezonas laikā mainījušies?

- Komandas mērķi bija noturēties astotniekā un labi pavadīt laiku. Tagad tie ir – iekļūt „play-off” 4 komandu skaitā un, protams, joprojām neaizmirst labi pavadīt laiku.

- Par cik Jums komandā ir "Latvijas Krājbankas" nosaukums, vai DAL cīņas ar citu banku komandām (šosezon "Swedbank") ir īpašākas par citām spēlēm. Vai šo sezonu laikā ir izveidojušies principiāli dueļi arī ar kādu citu komandu?

- Nē. Tas, ka pretiniekos ir „Swedbank”, nenozīmē, ka spēle ir īpaša. Šoreiz tam pie vainas ir „play-off” tuvums un „papildus apstākļi”, kas mums liedza izcīnīt pelnītu uzvaru savstarpējā pirmajā spēlē. Īpaši dueļi šosezon nav izveidojušies – jāciena un jārespektē ir visi pretinieki, lai kurā vietā tabulā tie arī būtu.

- Vai pēc Jūsu domām šīs sezonas 1.līgas komandas izvietojušās objektīvi pēc spēku samēra? Vai kāda komanda būtu pelnījusi tikt augstāk un kādai būtu jāatrodas zemāk?

- Domāju, ka šosezon 1. līgā tabula objektīvi atspoguļo spēku samēru.


- Kurā no sporta zālēm, kur nācies DAL ietvaros, spēlēt ir bijis vispatīkamāk?

- Arēnā Rīga :). Ja nopietni, tad, protams, mūsu mājas zālē – Iekšlietu ministrijas s.c.. Nav sliktas arī 49. un 47. vidusskolas zāles. Nepatika „Karavīra” komandas zāle NAA un „JZ motors” komandas zāle Mežciemā, jo šajās sporta zālēs basketbola laukumi neatbilst vispārpieņemtajiem standartiem, kas rada papildus neērtības viesu komandām.

- Vai Jūsu komandas līderis Normunds Feierbergs sezonas noslēgumā saglabās rezultatīvākā spēlētāja titulu?

- Protams! Neredzu Normundam nevienu nopietnu oponentu. Žēl tikai, ka „Swedbank” komandā ir spēlētāji, kas pozitīva rezultāta sasniegšanai izvēlas nekorektus un nesportiskus paņēmienus.

Nelss_1995_TTP.jpg

Nelss.jpg

VR_sakums_2002_Rigas cempis.jpg

Feierbergs.JPG

Valneris.JPGAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2010./11. gada sezonā pirmo reizi lielais fināls un cīņa par 3.vietu tika spēlēts sērijā līdz divām uzvarām. Tas attaisnojās, jo abos pāros bija nepieciešamas visas trīs spēles.
krown.lv