dubultamatieru līga

DAL
Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
BK Mangaļi - Rīgas Dome 21.Nov. 18:30
C4 - GASO 21.Nov. 21:15
Jūrmala - Karavīrs 22.Nov. 19:15
exNexum - BK Upesciems 22.Nov. 20:45
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL "play-off" un pārspēles


Elites grupas "play-off"

Kvalifikācijas kārta

Stopiņi - Nexum/Target Media

- 86:108

- 68:63

"Nexum/Target Media" iekļūst 1/4 finālā.

Eddi - RCNP

- 68:87

- 85:72

"RCNP" iekļūst 1/4 finālā.

1/4 fināls

ZRF Rumba - RCNP

- 94:67

- 114:83

"ZRF Rumba" iekļūst pusfinālā.

LSAB/Lattelecom - Nexum/Target Media

- 74:70

- 73:67

"LSAB/Lattelecom" iekļūst pusfinālā.

BN Kurši - Rīgas satiksme

- 72:78

- 53:58

"Rīgas satiksme" iekļūst pusfinālā.

Latcmofort/Ķekava - Rūja un Dēli

- 70:75

- 85:94

"Rūja un Dēli" iekļūst pusfinālā.

1/2 fināls

ZRF Rumba - Rūja un Dēli

- 66:76

- 85:88

"Rūja un Dēli" iekļūst finālā.

LSAB/Lattelecom - Rīgas satiksme

- 83:62

- 77:58

"LSAB/Lattelecom" iekļūst finālā.

Par 5.-8.vietu

Latcomfort/Ķekava - RCNP

- 96:94 pag.

"Latcomfort/Ķekava" spēlēs par 5.vietu.

BN Kurši - Nexum/Target Media

- 70:75

"Nexum/Target Media" spēlēs par 5.vietu.

Fināls

LSAB/Lattelecom - Rūja un Dēli

- 81:66

- 64:68

Par 3.vietu

ZRF Rumba - Rīgas satiksme

- 100:89

- 83:72

Par 5.vietu

Latcomfort/Ķekava - Nexum/Target Media

- 84:85

Par 7.vietu

BN Kurši - RCNP

- 90:79

Par tiesībām spēlēt Elites grupā

Ansmann - Karavīrs

- 90:69

- 79:67

"Ansmann" saglabā vietu Elites grupā.

SEB Banka - ALT auto

- 68:58

- 65:54

"SEB Banka" saglabā vietu Elites grupā.

Ūpis - JZ motors

- 48:65

- 60:74

"JZ motors" iekļūst Elites grupā.

Par tiesībām spēlēt 1.līgā

TELE 2 - Latvijas Gāze

- 65:59

- 60:52

"TELE 2" saglabā vietu 1.līgā.

Latvijas Valsts meži - Ādažu sporta centrs

- 71:86

- 80:80

"Ādažu sporta centrs" iekļūst 1.līgā.

RFR-RIOSS - Bottomline/INO

- 55:90

- 72:69

"Bottomline/INO" iekļūst 1.līgā.

Par tiesībām spēlēt 2.līgā

BK Inchcape - C4

- 40:72

- 68:52

"C4" iekļūst 2.līgā.

RPP/Varu Lat - Carnikava

- 68:72

- 89:89

"Carnikava"  iekļūst 2.līgā.

Rīgas Pārdaugavas profesionālā vidusskola - Arheja GS

- 82:95

- 77:95

Par tiesībām spēlēt 3.līgā

Sārmi 4/Rayen - ZVĢ

- 71:53

- 94:72

"Sārmi 4/Rayen" saglabā vietu 3.līgā.

Rīgas Celtniecības koledža - Aizkraukles Banka

- 78:81

- 60:58

"Aizkraukles Banka" iekļūst 3.līgā.

BK Jungent - Frank`s Tasmanian Tigers

"Frank`s Tasmanian Tigers" atteicās no piedalīšanās pārspēlēs.

E.Daniševska birojs - Ultra

- 50:63

- 90:71

"E.Daniševska birojs" saglabā vietu 3.līgā.

Check.IT - Polārā zvaigzne

- 63:71

- 73:85

"Polārā zvaigzne" iekļūst 3.līgā.

Puika Laivā - Zaļā josta

- 90:70

- 61:92

"Zaļā josta" iekļūst 3.līgā.

+35 grupa

1/2 fināls

BK Velvets - Rīgas satiksme

- 88:57

- 100:65

"BK Velvets" iekļūst finālā.

SSB Jūrmala - Stopiņi

- 67:65

- 68:77

"Stopiņi" iekļūst finālā.

Fināls

BK Velvets - Stopiņi

- 65:61

-53:75

"Stopiņi" kļūst par turnīra uzvarētājiem.

Par 3.vietu

SSB Jūrmala - Rīgas satiksme

- 74:62

- 87:85

"SSB Jūrmala" izcīna bronzas medaļas.



Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonas SPORT2000 elites grupas 1/4 finālā Rumba/LSPA pārliecinoši divu spēļu summā pieveica Bottomline - 81:45, 73:70.
krown.lv