dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

4. pārspēļu un play-off nedēļa


4. pārspēļu un play-off nedēļa

­
­Aizvadītas 8 spēles.

Elites grupas „play-off” – “Aizvadītas pirmās pusfinālspēles”

Aizvadītas pirmās pusfinālsērijas spēles. Par pārsteigumu tomēr jāuzskata „Rūja un Dēli” komandas uzvara savā laukumā pār regulārā turnīra uzvarētājiem „ZRF Rumba” – 76:66. Redzēs, vai ar desmit punktu pārsvars atbildes cīņai būs pietiekams, lai gāztu čempionus no troņa. Salīdzinoši mierīgi aizritēja otrs mačs, kurā „LSAB/Lattelecom” viesos pieveica „Rīgas satiksmi” – 83:62. Šķiet, ka jānotiek lielam brīnumam, lai „LSAB/Lattelecom” trešdien savā laukumā izsētu šo pārsvaru. Gaidīsim atbildes spēles. Tikmēr noskaidrojies, ka mazajā pusfinālā par 5.-8.vietu 2.līgas čempioni „Nexum/Target Media” uzvarējuši BN „Kurši” – 75:70. Otra pusfinālspēle starp Ķekavas un RCNP komandām paredzēta otrdien Ķekavā.

Par tiesībām spēlēt Elites grupā – „SEB Banka saglabā vietu elitē”

„SEB Banka” uzvarējusi arī otrajā pārspēlē par tiesībām spēlēt Elites grupā „ALT auto” – 65:54. Elitē vietu saglabāja arī „Ansmann”, bet uz 1.līgu izkritušas „Ūpis” un „Latvenergo”, kuras nomainīs „RCNP” un „JZ motors.lv”.

Par tiesībām spēlēt 1.līgā – „TELE 2 gūst virsroku pār Latvijas Gāzi”

„TELE 2” kļuvis par vienīgo 1.līgas komandu, kurai izdevies uzvarēt pārspēlēs ar 2.līgas komandām. Arī atbildes spēlē „TELE 2” uzvarēja „Latvijas Gāzi” (60:52). „TELE 2” paliek 1.līgā, kur iekļuvušas arī „Nexum/Target Media”, „Bottomline/INO” un „Ādažu SC”.

Par tiesībām spēlēt 3.līgā – „Sārmi 4/Rayen pārliecinoši saglabā vietu 3.līgā”

Pēdējā pārspēļu pārī „Sārmi 4/Rayen” arī otrajā spēlē diezgan pārliecinoši pieveica „ZVĢ” (94:72), divu spēļu summā uzvarot precīzi ar 40 punktu pārsvaru.

+35 grupa – „Velvets finālā gaida pretiniekus”

BK „Velvets” bez lielām problēmām uzvarējuši arī otro pusfinālspēli pret „Rīgas satiksmi”. Savā laukumā sanāca – 100:65. Savukārt otrajā pārī starp Jūrmalas un Stopiņu komandām norisinās daudz līdzīgāka spēkošanās. Trešdien Ulbrokā jūrmalnieki vinnēja ar 67:65. Otrā spēle trešdien Bulduros.

„Melnais” saraksts

Jānis Zeibots (ALT auto) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2008./09. gada sezonas 3.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Andris Kuksiks no "VCG ekspertu grupa". 21 spēlē viņš realizēja 69 tālmetienus.
krown.lv