dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL noskaidroti finālisti


5. play-off nedēļa

Aizvadītas četras spēles.

Elites grupas „play-off” – „Būs jauni čempioni”

Aizvadītas atbildes spēles pusfinālos un kļuvuši zināmi finālisti. Bez pārsteigumiem iztika pārī, kur sacentās „LSAB/Lattelecom” un „Rīgas satiksme”. Regulārā turnīra otrās vietas ieguvēji jau pirmajā mačā iekrāja solīdu pārsvaru, otrajā spēlē nemēģinot to nosargāt, bet gan atkal izcīnīt uzvaru – 77:58. Līdz ar to šaubas šajā pārī, kurš spēcīgāks, neradās it nemaz. Daudz interesantāk aizritēja otrais pusfināls. Papildus spriedzi piedeva pašreizējo čempionu un galveno favorītu „ZRF Rumba” zaudējums pirms nedēļas „Rūja un Dēli” ar desmit punktiem viesos. Neskatoties uz to tik gaidīts, ka čempioni otrajā mačā parādīs, kur vēži ziemo. Taču nekā. „Rūja” spēja uzvarēt arī otro maču (88:85), revanšējoties par pērn piedzīvoto zaudējumu pusfinālā. Līdz ar to DAL šogad būs jauni čempioni – tātad finālā „LSAB/Lattelecom” pret „Rūja un Dēli”, bet pērnās sezonas finālisti „ZRF Rumba” un „Rīgas satiksme” sadalīs bronzas medaļas.

Jāatzīmē arī, ka spēlē par 5. līdz 8. vietu tika izspēlēts pirmais šīs sezonas mūsu līgas pagarinājums. Ķekavas izrādījās nedaudz veiksmīgāka cīņā pret RCNP.

+35 grupa – „Pašreizējie čempioni tomēr aizstāvēs titulu finālā”

Šajā turnīrā noskaidrojies, ka BK „Velvets” finālā pretiniekos būs pašreizējie čempioni „Stopiņi”. Lai arī Stopiņi pirmajā pusfinālā savā laukumā zaudēja Jūrmalas komandai un arī visas sezonas laikā pret jūrmalniekiem nebija veicies sevišķi labi, tomēr izšķirošajā pusfinālspēlē Jūrmalā Stopiņu komanda uzvarēja ar vajadzīgo pārsvaru – 77:68. Šeit divās spēlēs par čempiontitulu cīnīsies BK „Velvets” un „Stopiņi”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 3.vietu 2.līgas turnīrā izcīnīja DzSK "Lokomotīve" (sezonas bilance 20-6).
krown.lv