dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Sezona finiša taisnē


­

6. play-off nedēļa

Aizvadītas piecas spēles

Cīņa par zeltu

Pirmā finālspēle noslēgusies ar negaidīti lielu „LSAB/Lattelecom” komandas pārsvaru – 81:66. Atbildes spēlē ceturtdien, kad arī tiks pielikts punkts kārtējai DAL sezonai, Teikas vidusskolā „Rūja un Dēli” komandai būs jāpieliek ļoti daudz pūļu, lai šo pārsvaru likvidētu un pacīnot par zelta medaļām. Šajā sezonā „LSAB/Lattelecom” ar tik lielu pārsvaru ir zaudējuši tikai vienu reizi.

„ZRF Rumba” iekrāju pārsvaru cīņā par bronzu

Pērnās sezonas finālisti „ZRF Rumba” un „Rīgas satiksme” šajā sezonā savā starpā sadala bronzas medaļas. Pirmajā mačā līdzīgi kā pērn finālā uzvarēja daudzkārtējie DAL čempioni „Rumba” – 100:89. Atbildes spēlē trešdien „Rīgas satiksmei” būs jāizdara ļoti daudz, lai pieredzējušo „Rumbas” komandu uzvarētu un uzvarētu ar vajadzīgo 12 punktu pārsvaru.

„Nexum/Target Media” izrauj piekto vietu

Dramatiski notikumi pirmdien risinājās Ķekavā, kur „Latcomfort Ķekava” piekto vietu dalīja ar 2.līgas čempioniem „Nexum/Target Media”. Visu spēli nospēlējuši punkts punktā komandas uzvarētāja noteikšanu atlika uz pēdējām minūtēm. Desmit sekundes pirms beigām Ķekavas komandai bija četru punktu pārsvaru, taču neticamā veidā viņi to pamanījās izsēt (skatīt video) un beigās piedzīvot sarūgtinošu zaudējumu – 84:85. „Nexum/Target Media” varēja gavilēt. Viņiem piektā vieta un apsteigts pērnās sezonas 2.līgas čempionu „JZ motors” sasniegums, kuri ierindojās 6. vietā.

+35 grupā Stopiņi mēģina aizstāvēt titulu

Spraiga atbildes finālspēle pirmdien sagaida +35 grupā. Regulārā turnīra uzvarētāji BK „Velvets” trešdien Ulbrokā krietni dabūja pasvīst uzvaras izcīnīšanai pār iepriekšējo divu turnīru uzvarētāju Stopiņu komandu. Beigās pirms atbildes spēles izdevās iekrāt četru punktu pārsvaru – 65:61.

+35 grupas bronzai tuvu jūrmalnieki

Savukārt Jūrmalas komanda ir ļoti tuvu bronzas medaļu izcīnīšanai. Pirmajā spēlē viesos viņi ar 74:62 pieveica „Rīgas satiksmi”. Jāņem vērā fakts, ka Jūrmalas komanda šosezon uzvarējusi visos piecos savstarpējos mačos.

  • 11.05.2009. Latcomfort/Ķekava – Nexum/Target Media


Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Limbažu "Brikers/Lemisele" savā debija (15-7) 2011./12. gada sezonā DAL izcīnīja 4.vietu 1.līgas turnīrā.
krown.lv