dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

"ZRF Rumba" izcīna bronzu


Noskaidrotas šīs sezonas „play-off” turnīra vietu sadalījums no trešās līdz astotajai. Trešdien otrajā spēle par trešo vietu „ZRF Rumba” vēlreiz ar vienpadsmit punktu pārsvaru apspēlēja „Rīgas satiksmi” – 83:72. Cīņas gala iznākums gan īsti neatspoguļo cīņas gaitu. Spēles vidusdaļā „Rīgas satiksme” bija iekrājusi pārsvaru, kas deva plusus divu spēļu summā. Tomēr daudzkārtējie DAL čempioni otrajā cīņas daļā krietni palielināja apgriezienus, ne tikai likvidējot mīnusus, bet arī izcīnot pārliecinošu uzvaru visā spēlē. „ZRF Rumba” komandai bronzas medaļas, bet „Rīgas satiksmei” šogad jāpaliek bez medaļām.

Otrdien Rīdzenes zālē tika spēlēta spēle par 7. vietu. BN „Kurši” savā laukumā spēja otrajā puslaikā salauzt 1.līgas čempionu „RCNP” pārākumu – 90:79.

Balvas saņēmuši Elites grupas labākie individuālajos rādītājos. Rezultatīvākā spēlētāja gods otro gadu pēc kārtas  Hedijam Šlīteram no „Rīgas satiksmes”. Labāko tālmetēju titulu jau ceturto gadu pēc kārtas iegūst kāds no „Rumbas” pārstāvjiem. Otro gadu pēc kārtas tas bija Sergejs Kiseļovs. Savukārt labākais soda metēju izpildītājs šosezon bijis Edijs Eglītis no BN „Kurši”.

Rumba bronza.JPG

­­2009. gada DAL bronzas medaļu ieguvēji - "ZRF Rumba"

RS41.jpg

2009. gada DAL ceturtās vietas ieguvēji - "Rīgas satiksme"

Nexum1.JPG

2009. gada DAL piektās vietas ieguvēji - "Nexum/Target Media"

Sliters.JPGKiselovs.JPG

Labākais Elites grupas punktu guvējs Hedijs Šlīters ("Rīgas satiksme") un labākais tālmetienu izpildītājs Sergejs Kiseļovs ( "ZRF Rumba")­Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2012./13. gada sezonā SPORT2000 Elites grupā regulārajā turnīrā uzvarēja "Baltijas Tranzīta serviss" (17-1-4).
krown.lv