dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

11. spēļu nedēļa


Vienpadsmitā spēļu nedēļa

Aizvadītas 29 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Hedijs Šlīters (Rīgas satiksme) – 30

1.līga: Raitis Vēzītis (LVM) – 32

2.līga: Uldis Višņēvics (BK Velvets) – 38

3.līga: Andris Kuksiks (VCG ekspertu grupa) – 34

Pretendentu līga: Edijs Dzenis (BK Ķekari) – 31

+35 grupa: Māris Krastiņš (BK Velvets +35) – 30

Elites grupa

+++ Rīgas satiksme – cīņā par otro vietu pēc pirmā apļa apspēlēja viesos „Eddi” 83:74. Tādejādi RS brīvdienās var doties labā noskaņojumā, taču jāatceras, ka pārējie sāncenši ir tupat līdzās.

++ Latvijas Gāze – pēc uzvaras pār sastāva ziņā spēcīgo BN „Kurši” (89:79), spēja pirmo apli apbeigt labāko trijniekā. Elites debitanti cienīgi aizvadījuši pirmo apli. Redzēs, kā veiksies turpmāk.

+ Stopiņi – Ulbrokas brigāde tikusi jau pie trešās uzvaras pēc kārtas, apspēlējot Ūpi (78:59). Vēl gan jāizspēlē mačs ar „Eddi”.

--- Eddi – zaudējot divus mačus pēc kārtas, uzreiz no otrās vietas atkrituši piekto pozīciju. Vēl jāspēlē ar labu tempu uzņēmušajiem Stopiņiem.

--BK Kurši – šajā nedēļā piekāpās „Latvijas Gāzei” (79:89). Vēl atlikti divi mači, no kuriem viens joprojām karājas „gaisā”, jo komandas savstarpēji nav vienojušās par tā izspēles laiku. Bet jāizspēlē ir šogad!

-RCNP – pusdistanci noslēdza ar četriem zaudējumiem pēc kārtas. Šajā nedēļā sīvā cīņā zaudējums „Rūja un Dēli” – 79:83. Arī attiecīga vieta turnīra tabulā.

1.līga

+++ Swedbank – uz augstas nots pabeidza pirmo apli, pārliecinoši apspēlējot „TELE2” – 80:54. Desmit uzvaras pēc kārtas vien ir ko vērts.

++ LMT – sanāca divas smagas spēles ar tabulā zemāk esošajām komandām. Lai arī neklājās viegli, tomēr divas uzvaras tabulā tika ierakstītas.

+ Varenie runči/Corporate Solutions – duets „Feierbergs/Elbakjans” kļuvis par varenu spēku 1.līgas turnīrā. Ja šie abi vīri ir ierindā, tad arī uzvara ir daudz tuvāk.

--- Karavīrs – murgainajā pirmajā aplī vēl viena spēle. Šonedēļ kārtējā neuzvarētā spēle pret „LMT”.

--Hanzas SK – nelielais uzplaiksnījums triju uzvaru izskatā šķiet, ka ir galā. Pēc zaudējuma „runčiem” atkrituši uz priekšpēdējo vietu.

- TELE2 – sanāca pamatīgs kāviens pret turnīra līderiem „Swedbank” – 54:80. Visticamāk, ka pirmo apli pabeigs aiz labāko astotnieka.

2.līga

+++ RFR-RIOSS – negaidīti pārliecinoši pie vietas nolika tuvākos sekotājus BA „Turība”-2  - 107:80. Otrā vieta šobrīd atpaliek par 2,5 uzvarām.

++ C4 – svarīga uzvara cīņā pret komandu, kurai bija tieši tāda pati bilance – „Arheja GS” 85:66.

+ Carnikava – labi turpina sekmēties arī 2.līgas turnīrā. Pēc uzvaras pār LSPA (74:66) garantēja vietu labāko četriniekā pēc pirmā apļa.

--- BA Turība-2 – pamatīgi zaudēja turnīra līderiem RFR. Turklāt tā arī nespēja panākt kopsaucēju par sen atliktās spēles ar „Elsanu Pirtnieks” aizvadīšanu.

--LPSA – piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas, šobrīd atrodoties bīstamajā izkrišanas pārspēļu zonā.

- RPP/Varu Lat – kārtējo reizi sīvi cīnījās ar tabulā daudz augstāk esošiem sāncenšiem, tomēr beigās zaudējums. Šoreiz pret BK „Velvets” – 76:84.

3.līga

+++ Polārā Zvaigzne – negaidīti viegli pārspēja vienu no vadošās grupas komandām „E.Daniševska birojs” – 79:66. Kurā vietā „polārie” finišēs to uzzināsim pēc atlikto maču aizvadīšanas.

++ BrokerServiss – sastāva pārstrukturizēšana beidzot nes augļus. Sezonas sākuma bezcerīgie pastarīši jau tikuši pie otrās uzvaras, pārspējot Ultru – 69:65.

+ Leifheit – ļoti pārliecinoši izrēķinājās ar RCK jauniešiem (94:53) un veiksmes gadījumā pirmo apli var pabeigt trijniekā.

--- E.Daniševska birojs – līderu pieticīgais sniegums bija izšķirošais zaudējumā pret „Polāro Zvaigzni”. Beigās tomēr atkritīs uz sesto vietu.

--Nordea Banka – zaudējums pret „VCG ekspertu grupa” (62:81) bija desmitais pēc kārtas ...

- Ultra – veiksmīgajam sezonas sākumam pirmā apļa otrajā pusē turpinājums nesekoja. Zaudējums „BrokerServiss”.

Pretendentu līga

+++ SC Upesciems – no vadošo četrinieka uzvara nāca visgrūtāk un arī pēdējā mirklī. Pret „DSV” uzvaru izdevās izraut pēdējā sekundē – 63:62.

++ Lapenieki – uzvara viesos pār Ķekavu (73:60) bija jau vienpadsmitā pēc kārtas.

+ Pronets.lv – ar divām uzvarām noslēdza gadu un sesto vietu tabulā.

--- Lidojošais cirks – zaudējuši jau četras spēles pēc kārtas, atkrītot uz 9.vietu tabulā.

--BS Bolderay – zaudējums „Pronets.lv” bija ceturtais pēdējās piecās spēlēs. Atlikto spēļu nedēļā būs jāspēlē divas dienas pēc kārtas.

- DSV – ļoti sāpīgs zaudējums pret SC „Upesciems” bija jau trešais pēc kārtas.

+35 grupa

+Tasmānijas tīģeri – jau otrajā savā dalības nedēļā spēja uzveikt pašreizējos līderus BK „Velvets” – 68:63.

-BK Velvets – jau bija pārkāpuši sunim, lai pirmo apli noslēgtu bez zaudējumiem. Atlika pārkāpt tikai astei, taču zem tās bija paslēpušies tīģeri... – 63:68. Taču pirmā vieta tabulā paliks joprojām.

„Melnais” saraksts

Kaspars Allese (ZRF Rumba) – tehniskā piezīme

Agris Alksnis (LMT) – tehniskā piezīme

„LMT” komanda – tehniskā piezīme

Modris Feodorovs (BK Jungant) – tehniskā piezīme

Kristaps Briedis (Carnikava) – tehniskā piezīme

„LSPA” komanda – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Normunds Feierbergs, pārstāvot Vareno runču komandu, divas reizes ir kļuvis par 1.līgas labāko punktu guvēju - 2009. un 2010. gadā.
krown.lv