dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Pirmais aplis noslēdzies


Pārcelto spēļu nedēļa

Aizv­adītas 12 spēles.

Notikušas vairāki diezgan būtiski pavērsieni, kurus izskaidrosim sīkāk, lai vēlāk nebūtu pārpratumi.

1. Par finansiālo saistību nenokārtošanu un vairākkārtējiem nolikuma pārkāpumiem no dalības Pretendentu līgā ir izslēgta komanda „BS Bolderay”. Visas spēles ar šīs komandas dalību tiek anulētas. Visiem šosezon „BS Bolderay” spēlējošajiem spēlētājiem aizliegts spēlēt citās DAL komandās šosezon.

2. 17. decembrī Elites grupas spēle Ķekavas vidusskolā starp „Latcomfort/Ķekava” un BN „Kurši” netika pabeigta. BN „Kurši” uz spēli bija ieradušies 5 vīru sastāvā, bet dažas minūtes pirms spēles beigām palika 3 spēlētāju sastāvā (viens spēlētājs bija sakrājis piezīmju normu, bet vēl viens guva traumu). Šajā situācijā komanda atteicās turpināt spēli. Pēc noteikumiem situācijā, ja komanda ir vadībā, bet atsakās turpināt spēli pienākas tehniskais zaudējums – tātad 20:0. DAL galvenais tiesnesis pieņēma lēmumu, „Kuršu” komandai tabulā ieskaitīt 1 punktu, jo komanda uz spēli bija ieradusies. DAL web lapā šīs spēles rezultāts paradīsies kā 20:1.

3. Izteikts brīdinājums 2.līgas komandai „Arheja GS”. Ja komanda līdz 31.12.2009. nenokārtos finansiālās saistības par piedalīšanos līgā, tad šī komanda tiks izslēgta no čempionāta un visas spēles ar tās piedalīšanos anulētas. Turklāt spēlētājiem no šīs komandas tiks aizliegts šosezon pāriet uz citu DAL komandu.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Valdis Razumovskis (Stopiņi) – 24

1.līga: Bruno Kārlis (Latvenergo) – 27

2.līga: Arnis Bērziņš (Elsana Pirtnieks) – 28

3.līga: Rolands Gebauers (Chekc.IT) – 30

Pretendentu līga: Ivars Budze (SCM Microsystems) – 25

+35 grupa: Atis Niedra  (Lapmežciems) – 26

Elites grupa

+Eddi – viesos uzvarēja Stopiņus, pārtraucot viņu uzvaru gājienu un turnīra kopvērtējumā ielēca labāko četriniekā.

-BN Kurši- skandalozo spēli Ķekavā tā arī nepabeidza, turklāt vēl pirms tam zaudēja Stopiņiem mājās.

1.līga

+ Karavīrs – negaidītā uzvara pār „Nexum/Danone” neļāva aizmukt no pēdējās vietas kopvērtējuma, toties ļāva ar priecīgu prātu doties svētku brīvdienās.

-ALT auto – sanāca pilnīgi bezcerīgs mačs pret „Nexum/Danone”, kaut gan pēc pirmās ceturtdaļas šķita, ka varētu būt viegla uzvara. Kopvērtējumā pabeidza tikai septītie.

2.līga

+ Elsana Pirtnieks – izdevās tomēr „nomocīt” BK „Inchcape”. Otro apli sagaidīs dalītā otrā/trešā vietā ar Turību.

-BK Inchcape – palika vienīgā komanda DAL, kura tā arī neizcīnīja nevienu uzvaru.

3.līga

+ Zaļā josta – otrā puslaika izrāviens ļāva izcīnīt uzvaru pār tobrīd tabulā otrajā vietā esošajiem „Check.IT” – 91:65. Tādejādi ari pelnīta pirmā vieta pēc 1.apļa.

-Check.IT – pārtrūka diezgan pagarā nezaudēto spēļu sērija pret līderi „Zaļo jostu”. Tabulā uzreiz kritiens uz piekto vietu.

Pretendentu līga

+ SC Upesciems – lai arī nespēlēja, bet kļuva par ieguvējiem pēc BS „Bolderay” spēļu anulēšanas. Zaudējums ar bolderājiešiem no tabulas pazuda, bet tuvākajiem konkurentiem tika svītrotas uzvaras.

-RXG/Ķekava – tā arī nesagaidīja pretiniekus uz pēdējā gada maču. Nākamajā dienā gan uzspēlēja draudzības maču ar BK „Ķekari”.

+35 grupa

+ Lapmežciems – uzvarēja iepriekšējās nedēļas lielā pārsteiguma autorus „Tasmānijas tīģerus” un gadu beidza otrajā vietā.

-Tasmānijas tīģeri – otro nedēļu pēc kārtas pārsteigt neizdevās.

Otrais aplis sāksies 12. janvārī. Atgādinām, ka jaunu spēlētāju pieteikšana atļauta līdz savas komandas pirmajai otrā apļa spēlei.

    14.12.2009. Check.IT - Zaļā josta
­

Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2011. gada 1.līgas uzvarētājiem kļuva komanda BA Turība-2, kura 22 spēlēs izcīnīja 19 uzvaras.
krown.lv