dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

18.spēļu nedēļa


18. spēļu nedēļa

Aizvadītas 28 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Mārtiņš Knostenbergs (Latvijas Gāze) – 29

1.līga: Kaspars Rubenis (Emerald Baltic) – 26

2.līga: Pēteris Bluks (Arheja GS) – 44

3.līga: Reinis Rozenbergs (Ultra) – 29

Pretendentu līga: Atis Šēfers (32.galapunkts) - 35

+35 grupa: D.Zeidaks (Tasmānijas tīģeri), M.Krastiņš (Velvets) – 24

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – pamatīgi izrēķinājās ar vēl neseno vicelīderi „Rīgas satiksmi” (77:46). Šobrīd trešā vieta kopvērtējumā, bet finišā var būt pat vēl augstāka.

++ RCNP – izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru cīņā par tikšanu „play-off” pār SEB. Tomēr tika atcelts ļoti svarīgais mačs ar BN „Kurši”.

+ Latcomfort/Ķekava – arī izmantoja „ZRF Rumba” vājuma brīdi un pieveica viņus viesos (73:63). Ķekavniekus gaida smags kalendārs regulārā turnīra izskaņai.

--- SEB Banka – zaudējums RCNP faktiski pārvilka izredzes tikt astotniekā. Šobrīd pat izskatās, ka būs grūti pakāpties kādu pozīciju augstāk.

--ZRF Rumba – jau ceturtais zaudējums pēc kārtas un komanda nokritusi sev netipiski zemajā sestajā vietā.

-Rīgas satiksme – pamatīgs pliķis mačā pret „Latvijas Gāzi”. Situācija kopvērtējumā gan neļaus atslābināties līdz pēdējai spēļu kārtai.

Nākamajā nedēļā pērnā gada fināla atkārtojums un pašreizējo līderu duelis – „LSAB/Lattelecom” tiksies ar „Rūja un Dēli”.

1.līga

+++ Emerald Baltic – strauji tuvojās labāko četriniekam un pēc šīs nedēļas no tā ir izstūmuši „Nexum/Danone”. Redzēsim vai pietiks arī pulvera finišam.

++ LMT – viesos uzvarēja ne to parocīgāko pretinieku „ALT auto” (74:57). Atgriezušies otrajā pozīcijā, atpaliekot tikai vienu punktu no līdera.

+ Swedbank – katra uzvara turnīra finišā var būt izšķiroša cīņā par titulu. Vēl gan priekšā smagas piecas spēles.

--- Nexum/Danone – pilnīgs fiasko otrajā aplī. Pagaidām izskatā, ka paliks vispār ārpus pārspēļu zonas ar eliti. Nākamnedēļ ļoti svarīga spēle.

--Latvenergo – jau bija pacēlušies līdz otrajai pozīcijai, taču neizšķirts ar pastarīti Hanzas SK un atkritiens uz trešo pozīciju.

-ALT auto – pēc trim uzvarētām spēlēm piekāpās LMT. Ceturtā vieta joprojām ir aizsniedzama.

No 19. nedēļas izcelsim maču par vietu četriniekā – „Nexum/Danone” uzņems „Emerald Baltic”.

2.līga

+++ Elsana Pirtnieks – viesos revanšējās LSPA studentiem par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Svarīga uzvara cīņā par vietu trijniekā.

++ RFR-RIOSS – šobrīd katra uzvara tuvina pirmajai vietai kopvērtējumā. Atlikušas vairs tikai četras spēles.

+ Arheja GS – izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru cīņā pret BK „Velvets”, kas pagaidām ļauj atrasties ārpus cīņām par palikšanu 2.līgā. Pēdējie mači atlikuši ar tabulā augstāk stāvošām vienībām.

---BK Velvets – otrajā aplī sniegums ir kļuvis pieticīgāks. Pēc zaudējuma „Arheja GS” jau noslīdējuši uz 9. pozīciju.

--LSPA – studenti jau bija pietuvojušies četriniekam, bet divas neveiksmes krietni atmetuši komandu atpakaļ.

-BK Inchcape – vēl četras iespējas izcīnīt pirmo uzvaru.

Nākamās nedēļas top mačs – 19.vidusskola uzņems LSPA.

3.līga

+++ Leifheit – cīņa par vietām četriniekā pamazām tuvojas savam atrisinājumam. Leifheitiešiem izdevās sīvā cīņā pieveikt tabulas kaimiņus „E.Daniševska birojs” – 81:70.

++ Zaļā josta – izmocīja uzvaru pār sīksto „VCG ekspertu grupa” – 62:56. Redzēs vai ar pieticīgajiem spēlētāju resursiem būs gana, lai pacīnītos par 1.vietu kopvērtējumā.

+ Ultra  - turpina cīņu par uzvaru otrajā sekstetā, jo labāko sešinieks ir praktiski neaizsniedzams. Uzvara pār Aizkraukles banku ļāva panākt VCG.

--- E.Daniševska birojs – otrais zaudējums pēc kārtas krietni iedragāja cerības cīņai par četrinieku. Vēl gan viss ir iespējams.

--VCG ekspertu grupa – visu spēli bija vadībā mačā pret vienu no līderiem „Zaļo jostu”, tomēr pašām beigām spēka un veiksmes nepietika, lai izdotos nosargāt uzvaru.

-BK Jungent – vieni no līderiem nespēlēja jau otro nedēļu pārcelto spēļu dēļ. Tiesa abas reizes spēles nenotika pretinieku vainas dēļ. Varbūt komandai palīdzēs spēļu atlikšana uz beigām, kad būs zināms, kāds rezultāts būs jāsasniedz konkrētās vietas izcīnīšanai.

19. nedēļas centrālais mačs būs pērnās sezonas Pretendentu līgas grandu duelis – „Polārā Zvaigzne” pret „Zaļo jostu”.

Pretendentu līga

+++ Lapenieki – uzvarēja trešajā vietā esošo SC „Upesciems” (69:62). Atlikušajās trijās spēlēs var atļauties vēl piedzīvot vienu zaudējumu.

++ DSV – uzvara pār BK „Ķekari” ļāva sakurināt vēl lielāku intrigu cīņai par vietu aiz diviem līderiem.  Šobrīd gan vēl tikai 8. pozīcija, bet sešinieks un pat četrinieks ir turpat netālu.

+32.galapunkts – beidzot pārtrūkusi vairāk kā desmit spēļu zaudējumu sērija. Juglas brigādes tīklos iekrita „Pronets.lv”.

--- Pronets.lv – milzīgās problēmas ar sastāvu atspoguļojas arī rezultātos. Piekāpšanās „32.galapunktam” arī krietni samazināja iespējas tikt sešiniekā.

--BK Ķekari – otrajā aplī komandas rezultāti tomēr nav tik stabili kā pirmajā. Rokas stiepiena attālumā joprojām ir trijnieks, bet tagad strauji pietuvojušies arī konkurenti no mugurpuses.

-SC Upesciems – neklātienē turpina cīņu par 3. pozīciju ar BK „Ķekari”. Šonedēļ abiem zaudējumi.

19. nedēļas centrālais mačs – „RXG/Ķekava” uzņems Baltezeru.

+ 35 grupa

+ BK Velves – pieveica „Tasmānijas tīģerus”, faktiski nodrošinot arī vietu pusfinālā.

-Tasmānijas tīģeri – pēc zaudējuma „Velvetam” atkal ir bilance negatīva – 3 uzvaras un 4 zaudējumi.

„Melnais” saraksts

-Raivis Upes (LVM) – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Pavlovskis (Nordea Banka) – tehniskā piezīme

-Jānis Zeibots (ALT auto) – tehniskā piezīme

-„ALT auto” komanda – tehniskā piezīme

-Māris Grafs (TELE2) – 2 tehniskās piezīmesAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

"Latvijas Gāze" (16-1-5) 2011./12. gada sezonā izcīnīja otro vietu Elites grupas regulārajā turnīrā.
krown.lv