dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

"Zaļā josta" 3.līgas čempionu godā!


Neskaitot elites grupu, šķiet, ka lielākā intriga uzvarētāja noteikšanā bijusi 3.līgā. Tur vēl nedēļas sākumā uz čempionu godu pretendēja veselas trīs komandas. Taču visas sezonas līderi  „Zaļā josta” savas pozīcijas nosargāja.

2010.02.25. 20_52 _3__0001.jpg „Zaļā josta” pērn triumfēja Pretendentu līgā, kas viņus automātiski iecēla arī par favorītiem 3.līgā. Sezonu sākuši ar negaidītu zaudējumu „Ultrai”, turpinājumā „zaļie”, kā viņus iesaukuši pretinieki, turpināja pārliecinoši. Ievērības cienīgs ir fakts, ka gandrīz lielāko sezonas daļu komanda regulārā uz spēlēm ieradās piecu – sešu cilvēku sastāvā, taču tas nebija šķērslis labam sniegumam, lai gan vairākos mačos uzvaras pret nomināli vājākām komandām tika izcīnītas tikai pēdējās minūtēs vai pat sekundēs. Pirms šīs nedēļas „zaļie” bija piedzīvojuši trīs zaudējumus un priekšā bija divas spēles. Tajās viena uzvara viņiem garantēja arī 1.vietu visā 3.līgas turnīrā. Pirmdien „Check.IT” neizdevās apspēlēt, toties ar uzviju to izdevās kompensēt mačā ar BK „Jungent”. Pārliecinoša uzvara (80:60) un „Zaļā josta” otro gadu pēc kārtas uzvar kādu no līgām.

Ar masīvu deviņu uzvaru sēriju regulāro turnīru noslēdza „Leifheit”, kuri līdz pat pēdējam vēl pretendēja uz 1.vietu, ja „Zaļajai jostai” neizdoties uzveikt „Jungent”. Beigās otrā vieta, kas šai komandai labākais sasniegums komandas pastāvēšanas laikā. Tagad tikai var kost pirkstos par diviem zaudējumiem sezonas gaitā ar viena punkta starpību. Nebūtu vismaz viena no tiem, čempioni būtu viņi. Pārāk daudz ūdens tika izliets turnīra vidusdaļā.

„Polārā Zvaigznei” neizdevās atkārtot pērn pretendentos iespēto un finišēt vismaz 2.vietā. Kaut gan vēl pirmdien „polārajiem” pastāvēja cerības sezonu pabeigt pirmajā pozīcijā. Zaudējums „Leifheit” izrādījās liktenīgs. Tomēr arī 3.vieta komandai noteikti nav slikts panākums, kaut gan lielu daļu turnīra „zvaigznes” gozējas līderpozīcijās. Pārspēlēs sagaida pēdējā laikā „uguņojošais” „100% sports”.

Veiksmīgākā sezona komandas vēsturē izdevusies arī „Check.IT” komandai, kurai pirmo reizi izdevās tikt pārspēlēs par tikšanu kādu līgu augstāk. Komandai sezona pagāja ļoti viļņveidīgi. Līdz trijniekam tomēr beigās patālu, bet 4. vieta šajā gadījumā ir apsveicams rezultāts.

Šajā līgā diezgan agrā izspēles stadijā izveidojās situācija, ka sešas komandas tabulā krietni atrāvās no pārējām sešām. Jau ap Ziemassvētkiem bija skaidrs, ka diez vai kādai no otrā sekstanta komandā izdosies pakāpties augstāk par 7.vietu. Tā arī notika. Vadošo grupā sezonas sākuma tempu neizturēja BK „Jungent” un „E.Daniševska birojs”, paliekot bez pārspēlēm. Atpalicēju grupas „mazo” čempionātu uzvarēja „VCG ekspertu grupa” , aiz sevis atstājot 3.līgas debitantus „Ultru” un RCK.

3.līgas čempioni

2010. gads – Zaļā josta (bilance 18-0-4)

2009. gads – Elsana Pirtnieks (21-0-1). Šosezon 4.vieta 2.līgā.

2008. gads – SC Ādaži (19-0-3). Šosezon 5.vieta 1.līgā.

2007. gads – Jzmotors.lv (10-0-3 2.posmā). Šosezon nespēlē.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Stopiņu komanda triumfēja pirmajos trijos DAL +35 turnīros, bet nākamajos divos izcīnīja bronzu.
krown.lv