dubultamatieru līga

Jaunumi

Regulārais turnīrs gandrīz galā, klāt play-off un pārspēles!


Play-off un pārcelto spēļu nedēļa

Aizvadītas 20 spēles.

Nedēļas izcil­nieki

Elites grupa: Sergejs Kiseļovs (ZRF Rumba) – 33

1. līga: Andris Žagars (Karavīrs) – 34

2. līga: Edijs Kaņepājs (100% sports) – 36

3. līga: Reinis Tralmaks (Polārā Zvaigzne) – 39

Pretendentu līga: Aleksandrs Gudkins (Pronets.lv) – 22

+35 grupa: Māris Krastiņš (BK Velvets) – 37

Elites grupa

+++ BN Kurši – diezgan pārliecinoši apspēlēja RCNP izšķirošajā cīņā par vietu „play-off” un jau nākamajā dienā ar pieticīgiem resursiem uzvarēja 1.līgas čempionus „Swedbank”.  Tur gan viss izšķirsies atbildes spēlē trešdien.

++ ZRF Rumba – it kā neko neizšķirošā mačā uzvarēja „SEB Banku” (109:64), kas varbūt dos papildus pārliecību pirms play-off mačiem.

+ Sergejs Kiseļovs – pērnās sezonas labākais elites tālšāvējs salidināja 9 tālmetienus pret SEB. „LSAB/Lattelecom” būs ko padomāt.

--- RCNP – zaudējums BN „Kurši” pārvilka cerības par play-off  cīņām. Tagad jādomā kā saglabāt vietu elites grupā.

--SEB Banka – pamatīga sakāve pret „ZRF Rumba” neļāva pakāpties vienu pozīciju augstāk kopvērtējumā. Pārspēlēs būs jātiekas ar „Latvenergo”.

-Swedbank – zaudējums pirmajā play-off mačā „Kuršiem” ar triju punktu pārsvaru nav traģēdija. Tomēr atbildes mačs viesos un būs jāsāk ar nelieliem mīnusiem.

Šajā nedēļā noslēgsies play-off kvalifikācijas kārta. Skaidrs, ka BN „Kurši” – „Swedbank” pārī viss izšķirsies tikai otrajā mačā. Savukārt „Eddi” – „RFR-RIOSS” visu noskaidros triju dienu laikā, kad izspēlēs divas spēlēs. „Eddi” uz sezonas beigām ir krietni sarukuši spēlētāju resursi. Vai ar to pietiks tikšanai ceturtdaļfinālā? Tāpat startēs arī pirmās pārspēles par vietu elites grupā.

1. līga

+++ Latvenergo – tālmetienu kanonāde mača sākumā ļāva iegūt pārliecinošu pārsvaru mačā par 2. vietu ar LMT. Tagad pārspēles par atgriešanos elitē ar SEB.

++ Karavīrs – divas uzvaras regulārā turnīra izskaņā ļāva nodrošināt 9. vietu kopvērtējumā. Pārspēlēs ar „Elsana Pirtnieks” nāksies pierādīt savu piederību 1.līgai.

+ Bottomline/INO – debijas sezona 1.līgā noslēgusies ar pārliecinošu uzvar pār Hanzas SK. Sezonas kopvērtējumā 6. vieta.

--- Varenie runči/Corporate Solutions – pamatīgs zaudējums karavīriem pēdējā regulārā turnīra mačā nostādīja komandu  uz bezdibeņa malas. Ja Hanzas SK šajā nedēļā piekāpsies LVM, tad „runči” spēlēs pārspēles.

--LMT – uz pēdējo maču spēja sapulcēt pieticīgus spēlētāju resursus mačā par 2.vietu ar „Latvenergo”. Sezona noslēgta 3.vietā.

-Hanzas SK – sava likteņa noteikšanu atstājuši uz pēdējo sezonas maču. Pret LVM vajag vismaz neizšķirtu.

Šajā nedēļā svarīgākais notikums būs galīgo vietu sadalījuma noteikšana regulārajā turnīrā. Hanzas SK noteikti jānospēlē vismaz neizšķirts ar LVM. Paredzēts arī sākt pirmo maču pārspēļu pārī LVM – BA Turība-2.

2.līga

+++ 100% sports – sezonas noslēgumā ir labi ieskrējušies, par ko liecina kārtējais panākums. Šoreiz pret 19.vidusskolu. Sezonas pirmajā pusē demonstrētais pieticīgais sniegums neļāva komandai pakāpties augstāk par 10.vietu. Pārspēles ar „Polāro Zvaigzni”.

++ C4 – sezonu noslēguši ar panākumu „Juglas derbijā” pret „Elsana Pirtnieks”. Sezonu noslēguši diezgan augstajā 5. pozīcijā.

+ E.Kaņepājs/A.Kramiņš – mazo „100% sporta” nazīšu uguņošana ir viens no galvenajiem iemesliem pēdējo nedēļu veiksmīgajam sniegumam. Vai „Polārajai Zvaigznei” izdosies apturēt šo duetu?

--- 19. vidusskola – pēc zaudējuma „100% sports” atvadījās no cerībām sezonu pabeigt 5. pozīcijā. Priekšā vēl viens mačs, pēc kura būs skaidrs galīgais vietu sadalījums. Bolderājiešiem spīd 6. vai 7. vieta.

--Elsana Pirtnieks – pašiem neko neizšķirošā spēlē piekāpās C4. Vēl sagaida grūtas pārspēles ar Karavīru.

-LSPA – lai arī paši jau sezonu beiguši, tomēr labvēlīgas sakritības gadījumā varēja kopvērtējumā finišēt  5. vietā. Taču tagad „spīd” pat 7. pozīcija.

Šajā nedēļā pēdējā regulārā turnīra spēle, kurā noskaidrosies 6. un 7. vietas sadalījums. Arī pirmās pārspēle, šķiet, ka interesantākajā pārī – „Polārā Zvaigzne” pret „100% sports”.

3.līga

+++ Zaļā josta – pirms pēdējām divām spēlēm bija divas „mačbumbas”, no kuriem tika izmantota otrā. Pēc uzvaras pār BK „Jungent” „zaļie” kļuva par čempioniem.

++ Leifheit – kopš janvāra vidus izpildīja maksimālo uzdevumu, lai izcīnītu pēc iespējas augstāku vietu. Uzvara pēdējā spēlē pār „Polāro Zvaigzni” garantēja otro vietu, bet pirmās vietas izcīnīšanai pietrūka vienas uzvaras vai viena „Zaļās jostas” zaudējuma.

+ Check.IT  - uzvara pār nākamajiem čempioniem „Zaļo jostu” garantēja vietu pārspēlēs, kas šai komandai faktiski ir trijnieka vērtībā.

--- Polārā Zvaigzne – lai arī 3.vieta beigu tabulā ir labs rādītājs, taču pirms šīs nedēļas pastāvēja cerības uz 1.vietu, bet beigās sanāca zemākā iespējamā 3.pozīcija.

--BK Jungent – cīņa par pārspēlēm tika zaudēta neklātienē, kad „Check.IT” uzvarēja „Zaļo jostu”. Lai arī paši uz savu maču sapulcināja teju labākos spēkus, tomēr apturēt „zaļos” nespēja. Vēl gan šonedēļ pēdējais mačs ar Nordea.

-E.Daniševska birojs – piedzīvoja pilnīgu fiasko mačā ar „VCG ekspertu grupu” un vēl zaudēja „Polārajai Zvaigznei”. Beigās finišēja 6.vietā.

Šonedēļ nevienam neizšķiroša pēdējā regulārā turnīra spēle. Sāksies arī pārspēles, no kurām interesantākais solās būt pāris SC „Upesciems” – „Aizkraukles banka”.

Pretendentu līga

+++ BK Ķekari – parādīja cīnītāja raksturu un uzvarēja divās spēlēs, kurās pēc pirmā puslaika atradās iedzinējos. Kopvērtējumā izcīnīta 4. pozīcija un pārspēles ar RCK.

++ Hipotēku banka – ielaida tikai 36 punktus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār DSV. Būs pārspēļu favorīti cīņā ar „BrokerServisu”.

+ Lapenieki – čempioni šajā nedēļā varēja atpūsties, lai pēc Lieldienām uzsāktu pārspēles.

---Baltezers – paši nespēlēja, bet bija jāseko līdzi BK „Ķekari” gaitām. „Ķekari” savas uzvaras izcīnīja, nobīdot DAL debitantus uz 5.vietu. Turklāt pārspēlēs pretī diezgan neērtā „Ultra”.

--DSV – galīgi neiepriecinošs rezultāts cīņā pirms pēdējām pārspēlēm. Ņemot vērā „VCG ekspertu” šīs nedēļas rezultātus, cerības uz labiem rezultātiem nevarētu būt sevišķi lielas.

-SCM Microsystems – tā arī nespēja reabilitēties un noslēgt sezonu uz pozitīvas nots pret BK „Ķekari”. Pēc cerīga pirmā puslaika otrajā pilnīgi izgāzās, parādot, ka zaudējums „32.galapunktam”, nebija nemaz tik nejaušs.

+35 grupa

+ Stopiņi – uzvarēja principiālā spēlē pret „Lapmežciemu”, ar vienu kāju jau nodrošinot vietu pusfinālā. Vēl gan jāuzvar pastarītis „Rīgas satiksme”.

-Lapmežciems – uzvarot Stopiņus, varēja nodrošināt 2. vietu. Taču tagad izskatās, ka nāksies spēlēt 1/4 fināla mači.

„Melnais” saraksts

-Edijs Kaņepājs (100% sports) – tehniskā piezīme

-Edgars Supe (TELE2) – tehniskā piezīme

-Ivo Galdiņš (Karavīrs) – tehniskā piezīme

-Aivars Purmalis (Varenie runči/CS) – tehniskā piezīme

    31.03.20­10. BK Jungent - Zaļā josta
­
    ­29.03.2010. Check.IT - Zaļā josta
    29.03.2010. Leifheit - Polārā Zvaigzne
    ­


Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.
krown.lv