"Latvijas Gāze" nepieļauj pārsteigumus

Pirmdien DAL play-off turnīrā noskaidrota jau trešā pusfinālkomanda. Par to kļuva regulārā turnīra uzvarētāji „Latvijas Gāze”.

Atbildes spēle starp „Latvijas Gāzi” un BN „Kurši”, pateicoties pirmajam mačam, kurā „gāzinieki” uzvarēja tikai ar trim punktiem, tika gaidīta ar papildus intrigu. Vai tiešām regulārā turnīra uzvarētāji tiks izsisti pirmajā kārtā? Tomēr tā nenotika. Laukuma saimnieki jau no spēles sākuma sāka audzēt pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars summā jau sasniedza 15 punktus, bet lielajā pārtraukumā jau 22. „Latvijas Gāze” nedaudz atslāba vien ceturtajā ceturksnī, kad spēles liktenis jau bija izšķirts. Spēles galaiznākums -83:54. Elites debitanti pusfinālā tiksies ar vēl vienu komandu, kura pirmo reizi iekļuvusi pusfinālā – „Latcomfort/Ķekava”.  BN „Kurši” kārtējo reizi nespēja pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru un pusfinālā par 5.-8.vietu tiksies ar „Rīgas satiksmi”.

Play-off ceturtdaļfināls

Latvijas Gāze – BN Kurši 83:54 (22:10, 17:10, 27:15, 17:19), summā „Latvijas Gāzei” +32.

Svirido 26, Kalniņš 11; Volkops 21, Mazurs 10.

Turpinās arī +35 grupas 1/4 fināla cīņas. Pašreizējie šīs grupas čempioni Stopiņi ielikuši labus pamatus uzvarai divu spēļu summā. Viesos viņi ar 20 punktu pārsvaru pieveica „Rīgas satiksmi”, kurai pavisam nesen zaudēja regulārā turnīra spēlē. Atbildes spēle trešdien Ulbrokā.

+35 grupas ceturtdaļfināls

Rīgas satiksme – Stopiņi 67:87 (12:18, 19:26, 9:13, 27:30)

Šliters 16; Stivriņš 25

Visbeidzot turpinās 2.līgas komandu triumfa gājiens. Tās pagaidām uzvarējušas visos iespējamos pārspēļu dueļos. Izņēmums nebija arī „Arheja GS”, kuri otrajā mačā pamatīgi izrēķinājās ar 3.līgas 4. komandu „Check.IT” – 104:65.

Par vietu 2.līgā

Arheja GS – Check.IT 104:65, summā „Arheja GS” +48.

Bluks 42; Gebauers 20.

Par pirmā Pretendentu līgas uzvarētājiem 2007./08. gada sezonā kļuva Carnikavas komanda.