SEB un VCG saglabā, Hipotēku iet uz augšu

Otrdien tika izspēlētas kārtējās Dubultamatierulīgas pārspēles.

„SEB Banka” kļuvuši par īstiem pārspēļu speciālistiem. Elites grupā komandai šis bija ceturtais gads, taču ne reizi SEB nav izdevies iekļūt play-off turnīrā. Toties pārspēlēs visus četrus gadus baņķieri ir izcīnījuši uzvaras un allaž nosargājuši vietu elitē. Izņēmums nebija arī šis gads. Pirmo maču pret „Latvenergo” SEB noslēdza ar 11 punktu uzvaru. Arī atbildes mačā viņi nodemonstrēja savu pārākumu – 60:48, pārliecinoši uzvarot arī divu spēļu summā. „Latvenergo” komandai neizdevās pēc gada pārtraukuma atgriezties spēcīgāko grupā.

Pārspēles par vietu Elites grupā

SEB Banka – Latvenergo 60:48, summā „SEB Bankai” +23

Rigass 20, Cīrulis 18; Golovka 18

„VCG ekspertu grupa” kļuvusi par pirmo 3.līgas komandu, kuru uzvarējusi kādā no pārspēļu pāriem šajā pavasarī. Par to, ka pirmajā spēlē pret DSV pēdējās minūtēs izsētais lielais pārsvars bija tikai nejaušība, „eksperti” nodemonstrēja pirmajā ceturtdaļā (17:5). Spēles vidusdaļā, kad pārsvars jau bija pārsniedzis 20 punktu atzīmi, DSV plinti krūmos nebija metuši. Bumba gan spītīgi DSV uzbrukumos grozā nekrita. Lai gan otro puslaiku VCG zaudēja, taču šajā spēlē viņu uzvara netika apdraudēta.

Uzvara ne uz mirkli netika apdraudēta arī „Hipotēku bankai” mačā pret „BrokerServiss”. Baņķieri jau ar ievērojamu pārsvaru uzvarēja pirmo ceturtdaļu 29:13 un arī turpinājumā nekādas paviršības nepieļāva. Tādejādi „Hipotēku banka” kopā ar „Lapeniekiem”, SC „Upesciems” un Baltezeru nodrošinājuši vietu 3.līgā.

Pārspēles par vietu 3.līgā

BrokerServiss – Hipotēku banka 56:96 (13:29, 15:18, 16:19, 12:30), summā „Hipotēku bankai” +61.

Paegle 19; Bremšmits 23

VCG ekspertu grupa – DSV 54:43 (17:5, 17:11, 9:12, 11:15), summā VCG +16.

Kuksiks 19, Grieznis 10; Voiteks 15

Stopiņu komanda triumfēja pirmajos trijos DAL +35 turnīros, bet nākamajos divos izcīnīja bronzu.