Noskaidroti pusfinālu pāri

Play-off turnīrā noskaidrotas visas pusfinālistes. Tāpat arī +35 grupā kļuvuši zināmi pusfinālu pāri.

Pēdējā 1/4 fināla spēlē starp „Rūja un Dēli” un „RFR-RIOSS” notikumus vairāk vai mazāk tomēr kontrolēja favorīti „Rūja”.  Jau pēc pirmā puslaika viņi bija sasnieguši 14 punktu pārsvaru. RFR nedaudz izdevās atspēlēties pirms pēdējās desmitminūtes, taču pašreizējie DAL vicečempioni neatkārtoja tādas paviršības kā pirmajā mačā, izcīnot pārliecinošu uzvaru – 76:60. Līdz ar to „Rūja” trešo gadu pēc kārtas iekļuvuši pusfinālā, kur sanāks pērnās sezonas fināla atkārtojums pret „LSAB/Lattelecom”. „RFR-RIOSS” mazajā pusfinālā par 5. līdz 8. vietu tiksies ar „ZRF Rumba”. Pusfināla spēles  tiks aizvadītas jau nākošnedēļ.

Ceturtdaļfināla atbildes spēle

Rūja un Dēli – RFR-RIOSS 76:60 (19:10, 15:12, 18:23, 22:15), summā „Rūja un Dēli” +18.

Pūce 19; Penders 16

+35 grupā arī noskaidrotas pusfināla komandas. Lielāka intriga pirms atbildes spēles bija pārī, kur „SSB Jūrmala” tikās ar „Tasmānijas tīģeriem”. „Tīģeri” savā laukumā bija uzvarējuši ar desmit punktu pārsvaru pirmajā mačā. Atbildes cīņā gan nekāda intriga nesanāca. Jūrmalnieki nospēlēja ļoti pārliecinoši, uzvarot ar 50 (!) punktu pārsvaru – 102:52. Pusfinālā Jūrmala tiksies ar regulārā turnīra uzvarētājiem BK „Velvets”.

Otrajā 1/4 fināla pārī iztika bez intrigas. Stopiņiem jau bija iekrāts 20 punktu pārsvars pirmajā spēlē pret „Rīgas satiksmi”. Lai arī sākumā „satiksme” nospēlēja labāk, taču turpinājumā Stopiņi izlīdzināja spēli un beigās arī uzvarēja. Pusfinālā Stopiņi tiksies ar šīs sezonas debitantiem no Lapmežciema.

+35 grupas 1/4 fināla atbildes spēles

Stopiņi – Rīgas satiksme 71:70 (13:19, 25:21, 14:13, 19:17), summā Stopiņiem +21.

Silavs 22, Strautmanis 22; Brencāns 19.

SSB Jūrmala – Tasmānijas tīģeri 102:52, summā Jūrmalai +40.

U.Feldmanis 43; Zeidaks 19.

Pēc 5 gadu pārtraukuma tiesības spēlēt Elites grupā atkal ieguvuši LMT.  Pārspēlēs pret Stopiņiem viņi iepriekšējā mačā bija ieguvuši 16 punktu pārsvaru, kuru vēl vairāk bija nostiprinājuši pēc pirmā spēles puslaika. Lai arī pēdējā ceturtdaļā Stopiņi atspēlējās no desmit punktu deficīta, taču uzvarēt vismaz šajā spēlē viņi nespēja – 82:83. Tādejādi 1. līgas komandas pārspēlēs ar Elites komandām guvušas virsroku ar 2:1.

Par vietu Elites grupā

Stopiņi – LMT 82:83 (21:16, 14:28, 23:24, 24:15), summā LMT +17

Promolds 28; Blaubergs 22.

Par formalitāti izvētās otrais mačs par vietu 3.līgā starp RCK un BK „Ķekari”. Koledžas studenti nodemonstrēja pārākumu arī otrajā mačā – 103:53. Neskatoties uz to Pretendentu līgas komandas guvušas uzvaru pārspēļu kopvērtējumā pār 3. līgas komandām – 4:2.

Par vietu 3.līgā

RCK – BK Ķekari 103:53, summā RCK +103.

Ņeverovksis 26; Dzenis 28

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.