+35 grupa: Lapmežciems uzvar pirmo cēlienu, Stopiņiem bronza

+35 grupā izspēlēta pirmā finālspēle un noskaidroti bronzas medaļu ieguvēji.

Pirmajā finālspēlē starp Lapmežciema un BK „Velvets” komandām laukumā dominēja laukuma saimnieki lapmežciemieši. Pats cīņas sākums gan veiksmīgāks izdevās „Velvetam” (15:10), taču pēcāk Lapmežciema komanda ieguva pārsvaru un ceturtās ceturtdaļas vidū pārsvars sasniedza pat draudīgus apmērus (71:49). „Velvetam” gan izdevās saglābt intrigu finālsērijā un spēli pabeigt ar izrāvienu 14:1. Visā spēlē Lapmežciema uzvara 72:63. Atbildes cīņa risināsies nākošnedēļ Turības zālē.

Daudz dramatiskāki (vārda tiešajā nozīmē) notikumi risinājās atbildes mačā par bronzu Ulbrokā starp Stopiņu un Jūrmalas komandām. Viesi ieradās ar septiņu punktu pārsvaru no pirmā mača, taču pēc mājnieku 1. ceturtdaļas izrāviena 17:0 favorīti jau bija Stopiņi.  Otrā puslaika sākumā pārsvars sasniedza 18 punktus (40:22) un īsti nešķita, ka kas varētu mainīties cīņas gaitā. Tomēr jūrmalnieki plinti krūmos nemeta un ceturtās ceturtdaļas sākumā pēkšņi bija pietuvojušies līdz 9 punktu deficītam (jeb -2 summā). Pamatlaikā vienubrīd pat izdevās Jūrmalas komandai pārņemt vadību sērijas summā. Beigu vārds gan piederēja Stopiņu komandai, kura pie neizšķirta (protams, summā) savu iespēju neizmantoja – pagarinājums. Arī tajā notika balansēšana uz naža asmens. Beigās pēc veselas virknes neiemestu soda metienu laimīgo lozi izvilka Stopiņi (66:58), 85 minūšu garā divu maču summā izcīnot uzvaru ar nieka vienu punktu. Jūrmalnieki šoreiz paliek bešā.

+35 grupas pirmā finālspēle

Lapmežciems – BK Velvets 72:63 (10:15, 27:13, 21:16, 14:19)

Niedra 24, Kristsons 14, Janbergs 10, Velps 8, Gūtmanis 6, Drulle 5, Drieka 3, Graudiņš 2, Giels; Krastiņš 24, Podzis 12, Grīnfelds 8, Ozoliņš 6, A.Feldmanis 5, J.Geldmanis 3, Ziemelis 3, Birznieks 2, Ermičs.

+35 grupas atbildes spēle par 3. vietu

Stopiņi – SSB Jūrmala 66:58 (22:8, 16:14, 11:12, 9:17, 8:7), summā Stopiņiem +1.

Strautmanis 23, Silavs 15, Stivriņš 15, Sniedze 11, Rocēns 2, Siliņš, Kacens; Sūna 15, Gedulis 11, Miķelsons 10, U.Feldmanis 7, Kaļva 6, Stārasts 4, Zeitmanis 3, Helvigs 2.

Apkopota arī +35 grupas individuālā statistika. Visās trijās nominācijās laurus plūkuši BK „Velvets” pārstāvji. Labākais punktu guvējs šosezon ir Māris Krastiņš, bet soda metienos ar lielisku rādītāju 22 no 23 realizētiem ir Aleksandrs Feldmanis.