dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Komandas briest jaunajai sezonai - BK " Kubs"


Pirms jaunās sezonas no katras līgas izvēlējāmies pa vienai komandai, kurai uzdevām jautājumus par gatavošanos jaunajai sezonai. 2.līgas čempionu BK "Kubs" vārdā atbildēja Roberts Blaubuks.

- Kāpēc komanda ar diezgan bagātu vēsturi "RFR", kuru lielākā daļā sauca vienkārši "finieris", tagad ir pārtapusi par BK "Kubs" ?

- Sakarā ar "RFR" aizvēršanos, nebija kas sponsorē komandu, jau pagajušajā sezonā. Treneris Aldis Brīdiņš apvienoja spēlēt gribētājus, kas gatavi ziedot nelielu naudas summu. Pēc veiksmīgi aizvadītās sezonas Aldis vairs nebija vienīgais, kam šī komanda rūp, bet no tās komandas ko pazina kā "finieri" patiesībā bija palicis pavisam maz (3 spēlētāji), tāpēc nolēmām mainīt komandas nosaukumu.

- Pagājuša sezona Jūsu komandai bija diezgan veiksmīga - atdzimāt kā Fēnikss no pelniem. Kur meklējama panākumu atslēga?

- Panākumu atslēga ir meklējama draudzīgā un uzvarēt gribošā kolektīvā. Vienīgi žēl, ka  sezonas vidū komandu sāka mocīt traumas. Uz pēdējām Play off spēlēm bija pat grūtības savākt 5-7 spēlētājus.

- Kā noritējusi sagatavošanās jaunajai sezonai? Vai spēlējāt kādu pārbaudes spēli?

- Treniņi sākās jau augusta beigās. Lēnām tika meklēti aizvietotāji tiem, kas šosezon diemžēl nespēlēs un uz septembra vidū jau potenciālā komanda tika nokomlektēta. Aizvadijām vienu pārbaudes spēli pret "Leifheit", kurā bija labi redzams, ka vēl daudz jastrāda, lai varētu izpildīt mērķus. Vēl gaidāma pārbaude pret "Rūja un Dēli".

- Kuras Jūsuprāt būs galvenās 1.līgas favorītkomandas? Ar kurām janokārto veci rēķini?

- Amatieru sportā ko prognozēt ir ļoti grūti. Domāju, ka tabulas augšgalā būs vairākas komandas. Iespējams, ka būs nepieciešamas mazāk uzvaru nekā citus gadus, šeit būs svarīgs katrs punkts. Grūti spriest par 1.līgas komandām, kas spēlēja tur pagajušajā gadā, bet paredzu, ka BK "Kubs" un "Carnikava" cīnīsies par iekļūšanu Elites grupā.

- Kāds ir BK " Kubs" mērķis jaunajai sezonai?

- Mērķi kā vienmēr ir augstākie, bet galvenais ir iekļūt Elites grupā.

- Novēlējums jaunajā sezonā.

- Novēlēt varu veselību un izturību, bez traumām. Lai uzvar stiprākais!

RFR.JPG
 "RFR-RIOSS" komanda pēc triumfa pērn 2.līgā.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada sezonas 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Lauris Kindzulis no "Hipotēku bankas". No 65 metieniem precīzi bija 53, jeb 81,5%.
krown.lv