dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Komandas briest jaunajai sezonai - "Cavendish/San B"


"Cavendish/San B" būs jauns vārds DAL turnīrā, taču ne jaunas sejas. Kas un kā pastāstīja komandas pārstāvis Rolands Gebauers.

- Kad un kā radās ideja par komandas izveidošanu?

- Ideja radās jau pagājušās sezonas laikā, ka tas draugu bariņš, kas mēs esam un spēlējam kopā dažādos citos apkaimes turnīros, varētu uzspēlēt kopā arī DAL. Kad kļuva zināms, ka "LSAB/Lattelecom" komanda līdzšinējā formātā beigs pastāvēt, sākām darboties, lai kļūtu par tās mantinieci. Arī daļa spēlētāju nāk no šīs komandas.

- Jums sapulcināti spēlētāji no 6 DAL komandām. Vai visas pārejas noriteja gludi? Nebija kādas pretenzijas no komandām, kuras tagad paliks bez svarīgiem spēlētajiem - piem., Nexum un Zaļā josta? Varbūt spēlētāji ilgi domāja vai atstāt iepriekšējo komandu?

- Katram spēlētājam, kas ir mūsu sastāvā, tika izteikts piedāvājums uzspēlēt kopā vienā komandā. Jautājumus ar savām bijušajām komandām katrs risināja pats. Neesmu dzirdējis, ka būtu kaut kur radušās kādas problēmas. Tā bija katra spēlētāja individuāla izvēle pievienoties mums.

- Ko nozīmē komandas nosaukums?

- Cavendish ir kāda riteņbraucēja uzvārds. "San B" ir celtniecības un remonta darbu uzņēmums. Šie abi ir galvenie palīgi, lai mūsu ideju varētu realizēt.

- Kā norit gatavošanās jaunajai sezonai? Vai esat aizvadījuši kādas pārbaudes spēles?

- Esam uzsākuši treniņu procesu. Aizvadīta arī pirmā pārbaudes spēle pret Ķekaru kausa sastādīto komandu. Zaudējām ar -2. Pilnā sastāvā gan komanda vēl nav redzēta un iespējams arī nebūs līdz sezonas pirmajai spēlei (dažādi iemesli). Ceturtdien uzspēlēsim pret LU/Garkalne pārbaudes spēli. Piektdien, sestdien, svētdien spēles dažos citos apkaimes turnīros un tad pirmdien sāksim sezonu!

- Kurš tavuprāt būs galvenais Elites grupas favorīts? Uz kādu vietu paši mērķējat pirmajā sezonā?

- Neesmu īpaši iedziļinājies komandu sastāvos. Labāk uz šo jautājumu varēs atbildēt pēc pirmā izspēlētā apļa. Drošvien, ka šobrīd galvenais favorīts paliek "Latvijas Gāze". Mūsu mērķis - sezonas laikā iekļūt play-off. Pēc tam DAL tituls.

San B.jpg
 Foto: kekari.lvAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2003./04. gada sezonā 2.līgā 11 komandu konkurencē uzvarēja "Statoil". Otro vietu izcīnīja "Varenie runči", trešie Rīgas finieru rūpnīca.
krown.lv