dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Komandas briest jaunajai sezonai - "Grifs AG"


Par BK "Grifs AG", ko agrāk pazinām ar nosaukumu "SCM Microsystems", pirms sezonas noskaņām pastāstīja komandas pārstāvis Kristians Meliņš.

-          Kādēļ komanda, kuru zinājām ar nosaukumu SCM Microsystems pārtapusi par BK Grifs AG?

-          GRIFS AG aktīvi iesaistās sporta atbalstīšanā, gan finansiāli, gan informatīvi – popularizējot drošības jautājumu aktualitāti šī brīža situācijā. Un mūsu komandas vērtības sakrīt ar uzņēmuma vērtībām – Godīgums, vienotība, atbildība!

-          Notikušas izmaiņas ne tikai komandas nosaukumā, bet arī sastāvā. Vismaz uz papīra izskataties spēcīgāki. Kā pašiem šķiet?

-          Šogad tika pastiprinātas visas pozīcijas ar spēlēt varošiem un gribošiem spēlētājiem... cerēsim, ka pastiprinājums atspoguļosies rezultātā!

-          Pērn pašā sezonas izskaņā piedzīvojāt sāpīgus zaudējumus, kas liedza iekļūt pārspēlēs. Vēlāk izrādījās, ka pārspēļu komandas visas  šosezon spēlēs līgu augstāk. Vai maz tik ļoti tiecāties uz tikšanu vienu līmeni augstāk?

-          Pagājušais gads mūsu komandai bija pirmais – uzstādītie mērķi bija atrast komandas kodolu, saprast stiprās un vājās puses un pie labvēlīga rezultāta tikt līmeni augstāk. Pēc veiksmīgā sezonas sākuma, otrā sezonas daļa izvērtās gaužām neveiksmīga - traumas, atsevišķu spēlētāju nedisciplinētība, kas arī spilgti atspoguļojās mūsu rezultātos.

-          Kādas priekšnojautas pirms jaunās sezonas? Esat spēlējuši kādu pārbaudes spēli? Esat gatavi startam?

-          Pašreiz esam noskaņojušies kaujinieciski - cīnīsimies par katru metru un katru bumbu. Esam aizvadījuši pāris lieliskus treniņus, tā teikt liekam pamatu sezonai. Ir bijusi arī viena pārbaudes spēle - uzvara pret Ogres novada čempionāta komandu BK Tīnūži. Startam būsim gatavi.

-          Kādi būs komandas mērķi uz gaidāmo sezonu?

-          Mērķis šogad ir tikt uz pārspēlēm - virzīsimies pa DAL kāpnēm uz augšu.

-          Novēlējums citiem DAL turnīra dalībniekiem.

-          Lai izdodas sezona, nebūtu traumu un tiktu spēlēts godīgs tīrs basketbols!!!Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā par visvairāk punktus guvušo SPORT2000 Elites grupas spēlētaju kļuva Aivars Svirido (Latvijas Gāze). 20 spēlēs viņa konta 413 punkti.
krown.lv