Elites grupa: Roberts Zeile (Sport 2000) - 30

2.līga: Kaspars Kasakovskis (Zaļā josta) - 22

3.līga: Rihards Niedra (DSV) - 28

Pretendentu līga: Kārlis Štolcers (BK Baldone) - 34

+35 grupa: Atis Niedra (Lapmežciems) - 33

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – čempions turpina uzvarēt, šajā nedēļā sīvā cīņā uzvarot savus šobrīd galvenos konkurentus „ZRF Rumba”. „Gāzenieki” visu spēli atradās vadībā, beigās ļaujot sāncenšiem pietuvoties līdz divu punktu deficītam. Beigās uzvara tik nosargāta – 69:65.

++ Swedbank – sīvā cīņā uzvarēja banku derbijā SEB, ieņemot trešo vietu aiz abiem līderiem.

+Cavendish/San B – atveda itin pārliecinošu uzvaru no Ķekavas. Pamazām saspēlējas, bet jau nakamnedēļ mačs pret „Rumbu”.

---ALT Auto – izskatās, ka elitē kļūs par uzvaru donoru citām komandām. Zaudējums „Rīgas satiksmei” gandrīz uz pusi.

--ZRF Rumba – pirmais raunds čempioniem tomēr zaudēts. Otrajā aplī būs iespēja revanšēties. Ļoti iespējams, ka pēdējais smaidīs, tas, kurš uzvarēs play-off turnīrā, protams, ja abu komandu ceļi tur krustosies.

-SEB Banka – dramatiskā uzvara pār „Sport 2000” pēc 5. spēļu kārtām joprojām palikusi vienīgā. Kaut gan visās spēlēs spēlēts kā līdzīgs ar līdzīgu.

6. nedēļas uzmanības centrā: „Latvijas Gāze” uzņems „Rīgas satiksme/AKC”, kurai joprojām ir tikai viens zaudējums, taču arī divas spēles mazāk.

1.līga

+++ BA Turība-2 – atšķirībā no tuvākajiem konkurentiem nenodarbojas ar pārmērīgu pretinieku graušanu. Ļoti nervozā cīņā pieveica „Tele2” un pēc Salaspils neveiksmes palikusi vienīgā nepārspētā komanda.

++Bottomline – piektdienas vakarā pārsteidza līdzšinējos līderus BK „Salaspils”. Paši „bottomlainieši” iekartojušies tabulas vidusdaļā.

+ Carnikava – nedēļas centrālaja spēlē viesos pieveica BK „Kubs”, atgriežoties labāko trijniekā.

--- BK Salaspils – līderu pirmais klupiens lika atdot iesildīto pirmo vietu. Īpaši saspringtas spēles sagaidīs pirmā apļa beigās.

--BK Kubs – arī piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā. Tiesa „kubiešiem” bija jau zaudēts punkts par neizšķirtu.

-Elsana Pirtnieks – nespēj uzvarēt jau trešo nedēļu pēc kārtas. Pagaidām izskatās, ka varētu arī nebūt pretendentu pulkā uz tikšanu elitē.

6.nedēļas uzmanības centra:  BA „Turība”-2 uzņems pie sevis BK „Kubs”.

2.līga

+++ Baltijas Tranzīta Serviss – sakopojot teju vai visus labākos spēkus, viesos ļoti pārliecinoši tika galā ar trešajā vietā esošo „Leifheit”.

++ C4 – ar pieredzi paņēma jaunības maksimālismu („Digital Mind”). Pārtrauca arī triju zaudējumu sēriju.

+BK Jungent – viesos pieveica „Hanzas” SK, turpino sekot BTS uzņemtajam tempam.

---Leifheit – jau pirmajā ceturtdaļā „ierakās” mīnusos pret BTS. Līdz ar iepriekšējās nedēļas pārliecinošo uzvaru komandai piemetās pašpārliecinātības velniņš.

--Zaļā josta – pirmajā ceturtdaļā ielika labus pamatus pirmās uzvaras izcīnīšanā. Taču otrajā puslaikā Karavīrs visus plānus sajauca, sagādājot „zaļajiem” kārtējo neveiksmi.

-Digital Mind – cerētās uzvaras pār C4 vietā tika piedzīvots zaudējums. Šobrīd arī negatīva kopējā bilance (2-3).

6.nedēļas uzmanības centrā:  BK „Jungent” pret „Polāro Zvaigzni”.

3.līga

+++ Lapenieki – turpina braši soļot arī 3.līgā. Sanāca sīva spēkošanās ar līdz tam nezaudējušo VCG. Šajā nedēļā beigas laimīgas un dalīta pirmā vieta kopvērtējumā.

++SC Upesciems – pastarīšu cīņā izrādījās krietni pārāki par Ķekariem, beidzot izcīnot pirmo uzvaru.

+ Ultra – spēja nedaudz piebremzēt straujos „E.Daniševska biroja” līderus, kas beigu rezultātā deva uzvaru pār tabulas kaimiņu.

--- VCG ekspertu grupa – neizmantoja iespēju „iekost” līderim un pašiem pakāpties vienu pozīciju uz augšu. Tagad būs jāiedzen dubultā.

--BK Ķekari – neskatoties uz jaunu asiņu ieplūšanu komandas sastāvā, pagaidām joprojām uzvaru ailītē gozējas apaļa nulle. Arī priekšpēdējās vietas ieguvēji nebija pa zobam.

-Baltezers – turpina krāt zaudējumus tabulā un arī mīnusiņus nedēļas kopsavilkumā.  „Hipotēku banku” pārspēt bija grūts uzdevums. Bet jau pēc nedēļas krietni līdzīgākas svara kategorijas pretinieks – SC „Upesciems”

6. nedēļas uzmanības centrā: „Hipotēku banka”  pret „VCG ekspertu grupu”.

Pretendentu līga

+++ Lidojošais cirks – varens mačs pret „Rīgas brīvostas pārvaldi”. Turklāt tika sasniegts komandas rezultativitātes rekords un izcīnīta uzvara ar lielāko punktu starpību.

++ Pronets.lv/VC11 – neskatoties uz diezgan neveiksmīgo sezonas startu spēja uzvarēt trešajā vietā esošo Ķekavas komandu. Varbūt tas iedvesmos jauniem panākumiem?

+ BK Grifs AG – muļķojās  pirmajā ceturtdaļā pret bez izteiktā līdera spēlējošo SIA „L&T”. Kas jau sāka spēlēt kā nākas, tad rezultāts auga tikai vienas komandas labā. Pēc +/- koeficienta apsteiguši līdz tam līderpozīcijās esošo Baldoni.

---RXG/Ķekava – negaidīts zaudējums „Pronets.lv/VC11” komandu izsvieda no labāko četrinieka.

--Rīgas brīvostas pārvalde – pilnīgi bezcerīgs sniegums pret „Lidojošo cirku”.  Ar vien pārliecinošāk sāk nogrunēties tabulas lejasgalā.

-32.galapunkts – joprojām pirmās uzvaras gaidās...

6.nedēļas uzmanības centrā: „Par Labu Latviju!” savā zāle tiksies ar BK „Grifs AG”.

+35 grupa

+++Danone/Arčers – kā pēdējā no visām +35 dalībniecēm tika pie uzvaras. Prieks noteikti bija liels, jo pirmais panākums atnāca ar minimalu pārsvaru – 56:55. Turklāt beigās garām tika aizmests lērums soda metienu.

++ Lapmežciems – pārliecinoši atradās vadībā pret „RPP/Varu Lat”, bet pēdējās minūtēs uzvara sāka strauji slīdet no rokām.  Kritiskajā brīdī izglāba Atis Niedra.

+LVM – viesos spēja pieveikt Jūrmalu. Kopvērtējumā tagad gan kopējā bilance, gan gūto un zaudēto punktu starpība neitrāla.

--- SSB Jūrmala – Bulduru brigādei jau ceturtais zaudējums pēc kārtas. Šoreiz pašu mājās pret LVM.

--Rīgas satiksme/AKC – pēc diviem panākumiem pamatoti cerēja uz vēl vienu mačā pret pastarīt „Danone/Arčers”. Nesanāca.

-RPP/Varu Lat – gausais sākums maksāja zaudējumu spēlē ar Lapmežciemu. Jābūt gataviem spēlēt jau no pirmās minūtes.

6.nedēļas uzmanības centrā: „Corporate Solutions”  pret „Rīgas satiksme/AKC”.