dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

6. nedēļas kopsavilkums


6. spēļu nedēļa

Aizvadīta 31 spēle.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) - 33

1.līga: Jānis Saušs (Bottomline) - 24

2.līga: Intars Jansons (BK Inchcape) - 32

3.līga: Rolands Kronītis (E.Daniševska birojs) - 37

Pretendentu līga: Ivars Strēlis (BK Grifs AG) - 33

+35 grupa: Andris Liepiņš (RPP/Varu Lat) - 32

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – kārtējo panākumu tabulā ierakstīja pret „Rīgas satiksme/AKC”. Nebūs brīnums ja pirmo apli pabeigs bez zaudējumiem.

++ LU/Garkalne – universitātes studenti spēja uzveikt trešajā vietā esošo „Swedbank”, atjaunojot vienādu uzvaru un zaudējumu bilanci.

+ ZRF Rumba – ļoti smagā cīņā uzvarēja paši un zaudēja tuvākais sekotājs. Tas nozīmē, ka šobrīd stabila otrā vieta. Nākamajā nedēļā atpūtīsies, jo spēles laiks pret Rūju iekrīt sarkanajā datumā.

--- Swedbank – LU studenti pārsteidza banķierus jau spēles sākumā. Pēcāk 1.līgas čempioni atguvās, bet beigās neizdevās izvairīties no otrā zaudējuma sezonā.

--Cavendish/San-B – ļoti labi cīnījās pret spēcīgo „Rumbu”. Pašās beigās veiksme novērsās, lai arī pēdējais izmisuma tālmetiens, kurš varēja dot neizšķirtu, lidoja grozam secen.

-Rūja un Dēli – gaužām bikls sezonas sākums. Pēc zaudējuma Ķekavai pēc uzvaru un zaudējumu bilances komanda atrodas trešajā vietā no beigām.

7. nedēļās TOP mačs – „Cavendish/San-B” pret „Rīgas satiksme/AKC”.

1.līga

+++ BA Turība-2 – uzstādīja visas līgas šīs sezonas rezultativitātes rekordu, sagraujot savā laukumā vienu no pirmssezonas favorītiem BK „Kubs”.

++Nexum/Danone – turpina pārsteigt līderus. Šoreiz izbraukumā ļoti daudziem par pārsteigumu pieveica BK „Salaspils”. Turklāt pēdējā ceturtdāļa tika vinnēta ar 17:2!

+ Latvenergo – atguvušies pēc neveiksmīgā sezonas sākuma (0-3). Uzvara pār „MATTHAI”/Emerald” bija trešā pēc kārtas. Nekur tālu no līderiem neatpaliek.

--- BK Salaspils – nesenie līderi piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas, turklāt gūstot tikai nieka 43 punktus. Kopvērtējumā šobrīd trešā vieta.

--BK Kubs – pilnīgs fiasko pret Turības studentiem. Otrais zaudējums divu nedēļu laikā  krietni samazinājis komandas izredzes cīņā par uzvaru 1.līgā.

-Elsana Pirtnieks – zaudējums mājās „Tele2” pagarināja neuzvarēto spēļu sēriju līdz četrām.

7. nedēļās TOP mačs – līderu mačs Carnikavā, kur viesosies Turība.

2.līga

+++ Zaļā josta – ilgi gaidītais pirmais panākums ir izcīnīts. Neskatoties uz to, komanda joprojām atrodas pēdējā pozīcijā.

++ BK Inchcape – beigās varonīgi cīnoties pat četratā, spēja uzveikt pārliecinošos turnīra līderus BTS – 77:72.

+ BK Jungent – mierīgi turpina krāt uzvaras. Šajā nedēļā pret „Polāro Zvaigzni”. Pēc šīs nedēļas kļuvuši par vienīgajiem turnīra līderiem.

--- Baltijas Tranzīta Serviss – ļoti iespējams, ka nenovērteja BK „Inchcape” spējas, par ko samaksāja ar pirmo zaudējumu. Cīņa ar galveno konkurentu BK „Jungent” vēl priekšā.

--Digital Mind – samērā negaidīts zaudējums pret „Zaļo jostu”. Lai pirmo apli noslēgtu ar pozitīvu bilanci, nāksies uzvarēt atlikušajās trijās spēlēs.

-C4 – joprojām neveicas izbrauka spēlēs. Abas sezonas uzvaras izcīnītas savā laukumā.

7. nedēļās TOP mačs – tikai trīs spēles, no kuram jāizceļ „Leifheit” un „Digital Mind” cīņa Mežaparkā.

3.līga

+++DSV – uzvarēja vienu no favorītiem Lapeniekus. Turklāt izdarīja to visnotaļ pārliecinoši. DSV pakāpušies uz 3.vietu kopvērtējumā. Nākamnedēļ būs kārta otrajam līderim „Hiptēku bankai”.

++ Hipotēku banka – pārliecinoši tika galā ar VCG. Šobrīd palikusi par pēdējo 3.līgas komandu, kura nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

+ Baltezers – uzvarēja pierīgas derbijā Upesciemu, tiekot pie pirmās uzvaras sezonā.

--- Lapenieki – zaudējums DSV bija otrais komandai startējot DAL. Vēl priekšā ilgi gaidītais mačs pret Hipotēku banku.

--Ultra – Māra Jučmaņa 9 realizētie tālmetieni neglāba no zaudējuma RCK. Uzvaras gadījumā būtu nostabilizējušies četriniekā.

-SC Upesciems – zaudējums principiālā mačā Baltezeram.  1.aplī palicis smags spēļu kalendārs. Diezin vai tiks pie kādas uzvaras.

7. nedēļās TOP mačs – DSV pret „Hipotēku banka”.

Pretendentu līga

+++ BK Baldone – pēc uzvaras Ķekavā un „Grifa” zaudētā punkta, palikusi par pēdējo komandu ar 100% punktu ražu.

++ 32.galapunkts – pirmā uzvara, turklāt neticami branga. Krietni uzlabojuši gūto un zaudēto punktu ražu, pie reizes izkļūstot no tik nepatīkamās pēdējās vietas kopvērtējumā.

+AF1- pirmā uzvara kopš pirmās spēļu nedēļas. Ļoti pārliecinoši tika pieveiks pirms nedēļas personīgos rekordus pārrakstījušais „Lidojošais cirks”.

---BK Grifs AG – lai arī nezaudēja, tomēr pārtrūka komandas 5 uzvaru sērija. Īpaši nepatīkami ja pirms tam esi kopvērtējuma līderis.

--Lidojošais cirks – kas augstu lec, tas zemu krīt. Acīmredzami iepriekšējās nedēļas lidojums bija pārak augsts.

-Rīgas brīvostas pārvalde – nespēlējot izteiktajam komandas vilcējam Francim Ķeirānam, rezultāti kļūst ar vien bēdīgāki.

7. nedēļās TOP mačs – „Par Labu Latviju” pret „Pronets.lv/VC11”.

+35 grupa

+++Corporate Solutions – ierakstīja tabulā divas samērā pārliecinošas uzvaras. Ar interesi jāgaida mačs pret Stopiņiem.

++ Stopiņi – Ulbrokas brigādei pārliecinoša uzvara pār pašvaldību policistiem. Pagaidām nominālie līderi.

+Lapmežciems – viscentīgākā komanda uz spēļu aizvadīšānu. Nekādas problēmas neradās mačā pret „Danone/Arčers” – 82:39. Šobrīd iekārtojušies trešajā pozīcijā.

---SSB Jūrmala – pērn bija tuvu bronzas medaļām, bet šogad zaudējumi seko viens otram.

--RPP/Varu Lat – jācīnās ne tikai ar pretiniekiem, bet arī arī emociju uzplūdiem savā komandā. Piedzīvots trešais zaudējums pēc kārtas.

-Danone/Arčers – izbraukums uz Lapmežciemu beidzās ļoti nepatīkami. Sasniedza +35 šīs sezonas antirekordu gūto punktu ziņā.

7. nedēļas TOP mačs – LVM pret „RPP/Varu Lat”.

„Melnais” saraksts

-„Rīgas satiksme/AKC” komanda – tehniskā piezīme

- Sandis Saulītis (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Edijs Balga (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Māris Daniševskis (E.Daniševska birojs) – tehniskā piezīme

-Artis Voiteks (DSV) – tehniskā piezīme

-Jānis Blaubergs (Heliotherm/Ķekava) – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Līcis-Līcītis (MATTHAI/Emerald) - tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada SPORT 2000 Elites grupas labāko punktu guvēju kļuva Ģirts Spēlmanis no "Mārupe/Sport 2000". 21 spēlē 457 gūtie punkti.
krown.lv