dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

8. nedēļas kopsavilkums


8. spēļu nedēļa

Aizvadītas 33 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: A.Cīrulis (Cavendish/San B), G.Gargažins (LMT-Mihalkovo) - 26

1.līga: Mārtiņš Vīņauds (BA T­urība-2) - 34

2.līga: Dāvis Delveris (BTS) - 26

3.līga: Rolands Kronītis (E.Daniševska birojs) - 34

Pretendentu līga: Kārlis Štolcers (BK Baldone) - 30

+35 grupa: Uldis Valneris (Corporate Colutions) - 29

Elites grupa

+++ Heliotherm/Ķekava  - pret vicelīderi „Rumbu” izturēja sākuma spiedienu, otrā puslaika sākumā paši pārņēma vadību un saspringtā galotnē iegūto pārsvaru nosargāja. Šobŗīd kopvērtejumā dalīta trešā-ceturtā vieta.

++ Rūja un Dēli – arī gandrīz vai minimāla uzvar Pārdaugavas derbijā pār „Rīgas satiksme/AKC”.  Šī uzvara ļāva krietni uzlabot pozīcijas kopvērtējumā.

+ Cavendish/San B – uzlabo sniegumu no spēles uz spēli. Šoreiz otrajā puslaikā pilnībā apslāpēja „Sport 2000” pamatīgo iekskrējienu, beigās uzvarot un nostabilizējoties tabulas viducī.

--- ZRF Rumba – nespēja izmantot lielo auguma pārsvaru cīņā pār Ķekavu. Trešās ceturtdaļas vājuma brīdis beigās maksāja uzvaru. Diezgan negaidīts zaudējums.

--Sport 2000 – iesāka kā viesulis maču pret „Cavendish/San B”, 1. puslaikā gūstot 50 punktus. Otrajā pretinieks viesuli apturēja un ar to arī viss beidzās. Ceturtais zaudējums šosezon.

-Rīgas satiksme/AKC – sāpīgs zaudējums pret „Rūju”. Pagaidām pieticīga bilance 2-4, taču divi mači rezervē.

9. nedēļās TOP mačs – šķēpus krustos līderi – „Swedbank”  uzņems „Latvijas Gāzi”.

1.līga

+++ BK Salaspils – ļoti svarīgā spēlē izcīnīja uzvaru pār tuvumā esošo BK „Kubs”. Salaspiliešiem dalīta otrā vieta ar Carnikavu.

++ Nexum/Danone – pēdējā laikā demonstrē labu sniegumu, par ko tika atalgoti ar ceturto uzvaru pēc kārtas. Šoreiz mačā pret „Latvenergo”. Kopvērtējumā pakāpušies līdz ceturtajai vietai.

+ BA Turība-2 – plusiņš par kārtējo panākumu, lai gan pārliecinoši tika pieveikti pastarīši. Pirmo apli ļoti maz izredžu nepabeigt līderpozīcijās.

--- BK Kubs – pēc zaudējuma Salapilij izkrita no labāko četrinieka. 1.aplī palicis labs kalendārs pozīciju uzlabošanai.

--Latvenergo – pret „Nexum/Danone” pārtrūkusi četru uzvaru sērija. Līdz Ziemassvētkiem sagaida nopietns spēļu cikls.

-Ūpis – joprojām turpina „krāt” zaudējumus. Neizmantoja iespēju pret „Tele2” malno joslu pārtraukt.

9. nedēļās TOP mačs – pierīgas derbijs Carnikava pret Salaspili.

2.līga

+++ Baltijas Tranzīta Serviss – mobilizēja labākos spēkus mačam pret līderi BK „Jungent”, kas deva rezultātu, jo tika izcīnīta samēra pārliecinoša uzvara – 75:59. BTS gan joprojām otrie, jo aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

++ BK Inchcape – padevusies ideāla nedēļa, kuras ietvaros tika izcīnītas divas uzvaras. Pēc šīs nedēļas diezgan neierasta aina, jo uzvaru un zaudējumu skaits komandai ir vienāds.

+ Hanzas SK – varonīgi piecu vīru sastāvā spēja uzveikt trešajā pozīcijā esošo „Leifheit”, kas arī ļāva uzvarēto maču skaita ziņā panākt zaudētos – 4:4.

--- BK Jungent – līgā palika par vēl vienu komandu mazāk, kuras cīnās bez zaudējumiem. Visticamāk, ka sezonas gaitā būs vēl 2 iespējas BTS revanšēties.

--Leifheit – droši vien pašiem negaidīti paklupa pret sīksto Hanzas SK. Neizmantoja iespēju pietuvoties otrajai vietai.

-Digital Mind – nelīdzēja komandas līdera Armīna Graudiņa atgriešanās ierindā mačā pret BK „Inchcape”. Tika piedzīvots ceturtais zaudējums pēc kārtas.

9. nedēļās TOP mačs – cīņa par vietu labako četriniekā BK „Inchcape” pret „Hanzas SK”.

3.līga

+++Lapenieki – spēja atgūties pēc diviem piedzīvotajiem zaudējumiem pēc kārtas un dramatiskā cīņā uzvarēt  tobrīdējo līderi „Hipotēku banku”. Tagad 3.līgā izveidojusies trīsvadība.

++ BK Ķekari – pilnīgi samulsināja un apspēlēja iepriekšējās nedēļās varoņus RCK. Pirmā uzvara sezonā un otra brangākā Ķekaru triju gadu DAL turnīra gaitās.

+ E.Daniševska birojs – Rolands Kronītis kopā ar Armandu Ošiņu sadragāja VCG aizsardzību, ierakstot piekto panākumu kopvērtējumā. Šobrīd no pirmās vietas šķir tikai viena uzvara.

--- RCK – pamatīgi aplauzās cīņā pret Ķekariem. Lai arī no līderiem neatpaliek daudz, bet šis zaudējums vēlāk var dārgi maksāt.

--Hipotēku banka – otrais zaudējums divu nedēļu laikā, turklāt atkal ar nelielu starpību.  Jau nākamajā nedēļā kā pirmie sāks otrā apļa cīņas.

-Baltezers – dažu minūšu vājuma brīdis neļāva pacīnīties par uzvaru mačā pret „Ultru”. Mačā, kurš ritēja ļoti līdzīgi. Ar vien tālāk atpaliek no septītas vietas.

9. nedēļās TOP mačs – „E.Daniševska birojs” uzņems DSV.

Pretendentu līga

+++ Pronets.lv/VC11 – ceturtā uzvara pēc kārtas ļauj dalīt ceturto – piekto vietu kopvērtējumā. Labas iespējas pirmo apli pabeigt ar uzvaru.

++ BK Baldone – kārtējo reizi guva simts punktus, bet tajā pašā laikā arī daudz ielaida pret vienu no turnīra pastarīšiem. Nākamajā kārtā tikšanās ar tuvāko sekotāju BK „Grifs AG”.

+BK Grifs AG – uzvarēja „AF1”, bet rezultāts nevieš pārliecību, ka spēs konkurēt ar baldoniešiem pēc nedēļas.

---AF1 – neizmantoja iespēju uzvarēt turnīra vicelīderi. Tagad solis atpakaļ no labāko piecinieka.

--Lidojošais cirks – pēdējās nedēļā krietni iebuksējis. Trīs zaudējumi pēc kārtas krietni sabojājuši veiksmīgo sezonas starta veikumu.

-Rīgas brīvostas pārvalde – komandas punktu mašīna atkal ir ierindā, tomēr rezultāti joprojām bēdīgi.

9. nedēļās TOP mačs – līderu mačs Baldone pret BK „Grifs AG”.

+35 grupa

+++ Stopiņi – pārliecinoši savā laukumā pieveica „Rīgas satiksmi”, saglabājot nevainojamu bilanci. Vēl gan palikuši mači ar galvenajiem konkurentiem – Lapmežciemu un „Corporate Solutions”.

++ Latvijas Valsts meži – pēc uzvaras pār „Danone/Arčers” atguvuši neitrālu kopējo bilanci. Turklāt labas iespējas pirmo apli pabeigt ar pozitīviem skaitļiem.

+Corporate Solutions – šoreiz kārtējo panākumu atveda no Bulduriem. Atlikušajās nedēļās sagaida saspringts kalendārs vēlā sezonas starta dēļ.

---Rīgas satiksme/AKC – sezonas veiksmīgajam sākumam turpinājuma nav. Divi zaudējumi šonedēļ un kopumā jau četri pēc kārtas.

--SSB Jūrmala – iekrājuši jau lielāko zaudējumu skaitu. Varbūt nākošnedēļ pret pašvalības policiju izdosies apturēt neveiksmju sēriju?

-RPP/Varu Lat – tikmēr paši pašvaldību policistiem arī neveicas labāk. Zaudējumi krājās ar vien vairāk.

9. nedēļas TOP mačs – Ulbrokā pie Stopiņiem viesosies Lapmežciems.

„Melnais” saraksts

-Rihards Niedra (DSV) – tehniskā piezīme

-Atis Šēfers (32.galapunkts) – tehniskā piezīme

-Ivars Lubāns (Carnikava)  – tehniskā piezīme

-Ivo Poļaks (Heliotherm/Ķekava) – tehniskā piezīme

­

Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2015./16. gada sezonas Elites grupas decembra mēneša labāko spēlētāju tika atzīts Ivars Ikstens no "Leifheit/Latvijas Universitāte".
krown.lv