Divu pagarinājumu drāma Āgenskalnā - BTS tiek tālāk

Otrdienas vakarā Āgenskalna ģimnāzijā divas stundas bija nepieciešamas uzvarētāja noteikšanā DAL k­valifikācijas kārtas atbildes spēlē starp „Rīgas satiksme/AKC” un 2.līgas čempioniem „Baltijas Tranzīta Serviss”. Mājnieki RS veiksmīgāk iesāka spēli, pat panākot līdzsvaru divu spēļu summā, tomēr BTS ātri atguvās, lielajā pārtraukumā ejot ar 3 punktu pārsvaru, kas summā deva 12 punktus. Otrajā puslaikā situācija krasi mainījās. BTS uzbrukumi iestrēga satiksmes zonas aizsardzībā un summā pārsvars strauji sāka zust, līdz 3.ceturtdaļas izskaņā no BTS pārsvara pāri bija palicis vairs viens punkts. Faktiski viss sākās no jauna. Ceturtajā desmitminūtē viens pēc otra laukumu sāka atstāt spēlētāji, kuri bija izsmēluši piezīmju limitu. Ārkārtīgi haotiskajā pamatlaika izskaņā pie uzvaras varēja tik kā vieni tā otri. Vispirms pie neizšķirta bumbu pazaudēja BTS, bet  mirkli vēlāk Hedijs Šliters pustālo metienu, kurš varēja atnest uzvaru, raidīja grozam secen. Pirmais pagarinājums DAL šosezon. Tajā laukumā turpinājās haotisks un mazrezultatīvs basketbols. Vairāk abu komandu spēlētāji spēles likteni gribēja izšķirt ar individuāliem centieniem, taču pagalam neveiksmīgi.  Pirmā pagarinājuma izskaņā atkal pēdējais metiens bija mājniekiem. No sarežģītas situācija šoreiz netrāpīja Mārtiņš Bērziņš un vēl viena piecminūte. Par tās varoni kļuva Mārtiņš Striks, kurš īsā brīdī realizēja divus tālmetienus, nopietni nosverot svara kausus par labu BTSiešiem. Neskatoties uz visiem RS puišu pūliņiem, glābt spēli vairs neizdevās. Deviņdesmit minūšu maratons noslēdzās ar BTS uzvaru ar 4 punktu pārsvaru. „Rīgas satiksme/AKC” sezona ir noslēgusies, bet BTS jau ceturtdien uzsāks ceturtdaļfināla sēriju pret „ZRF Rumba”. Vai spēka pietiks?

DAL kvalifikācijas kārtas atbildes spēle.

12. aprīlis. Āgenskalna ģimnāzija.

Rīgas satiksme/AKC – Baltijas Tranzīta Serviss 78:73 (16:16; 15:18; 19:9; 12:11; 4:4; 9:13) Divu spēļu summā  147:151

Šliters 22, Bērziņš 17; Vēzītis 16, Delveris 12

­­

Par 2010./11. gada +35 rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andris Liepiņš (RPP): 14 spēlēs videji 23,1 punkts.