dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Play-off cīņās iesaistās elites līderi


­­DAL play-off turnīrs uzņēmis apgriezienus. Ļoti aizraujošas cīņas dāvāja kvalifikācijas kārta. Gan studentu komandu cīņā, gan „Rīgas satiksmes” un BTS mačos intriga visas sērijas garumā bija milzīga un abās sērijās viss izšķīrās pēdējās spēļu minūtēs un pat sekundēs. Tagad šo pāru uzvarētājiem būs jāpierāda sava varēšana jau uz cita fona. Pretī nāks regulārā turnīra Elites grupas abas spēcīgākās komandas.

1.Latvijas Gāze – 1L1. BA Turība-2

Pārskatot abu komandu sastāvus, uzreiz var izcelt favorītu. DAL čempionu rindas izskatās vēl iespaidīgāk kā pērn, turpretī Turība pretī liek maksimālu cīņassparu un azartu. Bet vai ar to vien pietiks čempionu apturēšanai. „Swedbank” parādīja, ka ar vienu spilgtu līderi, milzīgu pašatdevi un komandas garu, var uzvarēt nosacīti spēcīgākus pretiniekus. Turībai viss tas ir, tomēr jāatceras, ka pretī nāks cita kalibra komanda. Pirmā spēle parādīs vai studenti spēs mest izaicinājuma cimdu „gāzeniekiem”, kuriem var izšaut vesela virkne spēlētāju. „Gāzei” par sliktu runā lielais pārtraukums starp regulāro čempionātu un pirmo play-off cīņu.

Savstarpējo spēļu bilance DAL šosezon – nav spēlējušas

Savstarpējo spēļu bilance DAL kopumā – 0 : 3

Bilance DAL play-off mačos un pārspēlēs (uzvaras/zaudējumi sērijā) – 3/1 : 1/1

Turnīra rezultatīvākie (vid.spēlē) spēlētāji:

O. Kalniņš (20,7) – K.Šteinbergs (19,5) (play-off)

M.Knostenbergs (18,5) – A.Vītols (19,0)

A.Svirido (18,2) – P.Kravčuns (11,0)

2.ZRF Rumba – 2L1. Baltijas Tranzīta Serviss

Seškārtējie DAL čempioni pamatīgi briest play-off cīņām, jo vēlas reabilitēties par pērn piedzīvoto zaudējumu ceturtdaļfinālā (pret „LSAB/Lattelecom” pagarinājumā). Vismaz regulārajā sezonā komanda spēlēja ļoti stabili un arī sastāvs ir pietiekoši sabalansēts visās pozīcijās apvienojot jaunību ar pieredzi. BTS savukārt ir uz pozitīva pacēluma viļņa pēc otrdienas dramatiskās uzvaras pār „Rīgas satiksmi”. Vienīgi vai pietiks spēka, jo 50 minūšu maratonu uz saviem pleciem iznesa samērā mazs spēlētāju loks. Pie aktīvas aizsardzības parādījās BTS līderu vājās vietas. Un „Rumba” noteikti nav tā komanda, kura aizsardzībā spēlē pasīvi. Taisnības labad gan jāteic, ka vairākiem BTS snaiperiem mačs Āgenskalnā nebija tas labākais metienu precizitātes ziņā.

Savstarpējo spēļu bilance DAL šosezon – nav spēlējuši

Savstarpējo spēļu bilance DAL kopumā – nav spēlējuši

Bilance DAL play-off mačos un pārspēlēs (uzvaras/zaudējumi sērijā) – 20/3 : 1/0

Regulārā turnīra rezultatīvākie (vid.spēlē) spēlētāji:

G.Strāķis (20,6) – J.Zemels (14,7)

A.Piļkēvičs (14,7) – R.Vēzītis (12,7)

N.Miezis (13,1) – R.Upe (10,4)Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013. gada 27.martā +35 grupas spēlē starp BK Stopiņi un Lapmežciems abas komandas kopā realizēja 31 tālmetienu, bet Stopiņu komandas spēlētajs Aldis Stivriņš no tālmetienu distances precīzs bija 12 reizes!
krown.lv