Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga

Startējušas atlikušās divas 1/4 fināla sērijas (+video)

Pirmie Meža skolas zālē laukumā devās „ZRF Rumba” un „Baltijas Tranzīta Serviss”. Līdz šim iepriekšējie šīs stadijas spēļu pāri ar lielu intrigu mūs nelutināja. Gan Ķekava, gan „Swedbank”  divu spēļu summā uzvarēja ļoti pārliecinoši. Arī šinī pārī, šķiet, ka iztiks bez lielas intrigas. BTS cīņu iesaka ar 6:0, taču uzreiz iekrita ar 0:13 un pirmo puslaiku pārliecinoši laukumā dominēja seškārtējie DAL čempioni.  BTS sākumā izcili nekrita no distances, bet „Rumba” lielu daļu punktu guva pēc caurgājieniem un ātrajiem uzbrukumiem. Lai arī pēc pārtraukuma BTS centās samazināt padsmit punktu pārsvaru, taču tas izdevās epizodiski. BTS vēl piemeklēja traumu sērija, kā rezultātā visu spēli uz saviem pleciem iznesa neliels spēlētāju loks. Beigās „Rumba” panāca savu – komfortablu pārsvaru pirms otrās spēles nākošnedēļ 80:61.

­

DAL ceturtdaļfināla pirmā spēle.

14.04.2011., Meža skola

Baltijas Tranzīta Serviss – ZRF Rumba 60:81 (26:37)

Zemels 14, Delveris 13; Miezis 35, G.Strāķis 12

­

Toties citā pārī intriga pirms atbildes mača jau ir pamatīga. Domājams, ka tiem, kuri cītīgi seko līdzi DAL rezultātiem, pamatīgu izbrīnu izsauca rezultāts starp „Turību” un „Latvijas Gāzi”. Studenti čempionus apspēlēja ar 67:54. Turklāt „turībnieki” nezaudēja nevienu no ceturtdaļām. Viens pārsteigums ir 13 punkti, bet otrs pieticīgais „gāzenieku” sniegums. 54 „acis” pa spēli ir jauns komandas antirekords (neskaitīsim laiku 2.līgā, kad tomēr spēlēja citi spēlētāji).  Dažs labs sezonas gaitā vienā mačā viens pats sameta 50 punktus, bet te 54 uz komandu. Ja kādam iekrīt brīvs vakars nākošo trešdien, tad noteikti ieteiktu aizbraukt uz „Latvijas Gāzes” zāli pavērot atbildes maču. Iespējams, ka tiks pārrakstīta DAL vēsture.

14.04.2011., Turības zāle

BA Turība-2 – Latvijas Gāze 67:54 (18:12; 22:16; 14:13; 13:13)

Šteinbergs 17, Vītols 12; Patmalnieks 17, O.Kalniņš 15

Tikmēr +35 grupā noskaidroti pirmie finālisti. Regulārā turnīra uzvarētāji un galvenie favorīti „Corporate Solutions” atbilde pusfinalspēlē nospēlēja 82:82 ar Stopiņiem. Stopiņi neizšķirtu panāca līdz ar finālsirēnu. Tas viņiem deva tikai morālu gandarījumu, jo  summā „varenie runči” uzvarēja ar 25 punktu pārsvaru. Izskatās, ka finālā būs jāspēkojas ar Lapmežciemu, kas pirmajā cīņā iekrāja 22 punktu pārsvaru pret vēl esošajiem čempioniem „EX Velvets”.

+35 pusfināla otrā spēle.

14.04.2011., Iekšlietu ministrijas zāle

Corporate Solutions - Stopiņi (23:18, 18:22, 23:13, 18:29), summā 177:142

Ceruss 22, Straume 21; Silavs 25, Stivriņš 22

Par 2014./15. gada sezonas ProBasketball elites grupas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Oskars Kalniņš no Latvijas Gāze. 17 regulārā turnīra spēlēs viņš realizēja 49 tālmetienus.