dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

27. nedēļas kopsavilkums


27. spēļu nedēļa

Aizvadītas 12 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Juris Patmal­nieks (Latvijas Gāze) - 30

1.līga: Raitis Nāckalns (­Ūpis) - 23

2.līga: Mareks Vonsovičs (Hipotēku banka) - 28

3.līga: Edgars Kāpostiņš (SC Upesciems) - 35

+35 grupa: Aldis Kristsons (Lapmežciems) - 17

Elites grupa

++ Latvijas Gāze – nācās pielikt maksimālas pūles, lai pieveiktu Turības studentus. Lai arī galarezultāts pārliecinošs, tomēr tas neatspoguļo sīvo cīņas gaitu.

+ ZRF Rumba – pārliecinoši iesoļoja pusfinālā, kur gaida ļoti interesantas cīņas ar „Swedbank”.

--BTS – play-off turnīrs prasījis pamatīgus spēka resursus, kuri jau sāka apsīkt pirmajā ceturtdaļfināla spēlē. Turklāt spēlē LSPA komandas ģērbtuvēs „paviesojās” garnadži...

-BA Turība-2 – salūza otrās spēles otrajā puslaikā. Laba skola studentiem nākošajai sezonai. Ņemot vērā pārējo komandu morālo stāvokli, būs galvenie favorīti gandarījuma turnīrā par 5.-8.vietu.  

Klāt pusfinālu laiks. Noteikti interesantākais solās būt „Rumbas” un „Swedbank” duelis.

1.līga

++ BK Jungent – ne tikai noturēja pirmajā spēlē iegūto pārsvaru pār „Tele2”, bet arī uzvarēja otro spēli. Pārliecinoši tika izcīnīta uzvara šajā sērijā un vieta 1.līgā.

+ Leifheit – ļoti pārliecinoši tika 1.līgā. „Ūpis” tika pieveikts arī otrajā spēlē. Šoreiz gan ar nedaudz pieticīgāku rezultātu.

--Tele2 – jāteic, ka diezgan negaidīti atstāja 1.līgu. No otras puses, komanda diezgan bāli aizvadīja sezonas otro pusi.

-Ūpis – pirmās spēles pamatīgie mīnusi neveicināja lielu optimismu pirms atbildes cīņas, par ko liecina pieticīgais apmeklējums no spēlētāju puses.  

1.līgas komandām pārspēlēs ar 2.līgu šogad sekmes bijušas ar negatīvu zīmi. Zaudēti divi no trim pāriem. Pērn gan uzvaras visās sērijās izcīnīja 2.līgas pārstāvji.

2.līga

+++ C4 – iespējams pārsteidza paši sevi. Domājams, ka pārspēlēs pret „Hipotēku banku” daudzi nelika uz „C4”, taču uzķertais vilnis no pirmās spēles izskaņas izrādījās tik liels, ka otrajā „C4” burtiski lidoja.

++ RCK – deviņu punktu uzvara pirmajā mačā bija pietiekoša uzvarai summā pār „Hanzas SK”. Lai arī atbildes cīņa tika zaudēta.

+ Digital Mind – ar lielām grūtībām izdevās nosargāt vietu 2.līgā. Atbildes cīņā pret „Ultru” gan tika piedzīvots zaudējums, kas bija mazāks nekā pirmajā cīņā izcīnītais panākums.

--- Hipotēku banka – 3.līgas turnīrā otro gadu neizdevās apsteigt „Lapeniekus” un tagad arī diezgan negaidīts zaudējums pārspēlēs. Sezona pabeigta ne uz tās labākās nots.

--Ultra – otrajā spēlē dzinās pakaļ 14 punktu pārsvaram. Beigās to nesasniedza, bet bija ļoti tuvu tam.

-Hanzas SK – RCK jauniešus uzvarēja, bet pārāk pieticīgi. Kritiens vēl vienu līgu uz leju.

Līdzīgi kā pirms gada 2.līgas komandas uzvarējušas divās pārspēļu sērijās (no trim) kolēģus no 3.līgas.

3.līga

+++ BK Ķekari – uz atbildes cīņu pret „Teikas Gaismu” spēja sapulcināt prāvu līdzjutēju pulciņu. Jau pirmajā ceturtdaļā pašiem izdevās iekrāt vērā ņemamu pārsvaru, kurš arī beigās tika noturēts. Varbūt vienīgi vīlušies bija neitrālie līdzjutēji, kuri cerēja sagaidīt lielāku intrigu.

++ BK Baldone – savu darbiņu paveica godam. Viesos izdevās pat uzvarēt pārliecinošāk kā pirms nedēļas savā laukumā.

+ BK Grifs AG – labs starts ar uzvaru savā laukumā sērijai pret Baltezeru.

---Teikas Gaisma – „Ķekaru” starta ofensīvai nebija gatavi. Pavisam ātri nokļuva lielos iedzinējos, nespējot cīņas gaitā vairs apturēt ieskrējušos sāncenšus

--SC Upesciems – Pretendentu līgas čempions arī atbildes cīņā izrādījās pārāk ciets riekstiņš.

-Baltezers – atkal diezgan pieticīga punktu raža un zaudējums. Vietas saglabāšanai 3.līgā otrajā mačā uzbrukumā būs jāspēlē rezultatīvāk.

Pēdējā aprīļa nedēļā atbildes cīņa starp Baltezeru un „Grifu” un ar nelielu aizkavēšanos startēs arī cīņas starp „AF1” un „E.Daniševska biroju”.

+35 grupa

++ Lapmežciems – arī otrajā spēlē viesos pieveica „Ex-Velvets”, kas garantēja pārliecinošu iekļūšanu finālā. Pagājušās sezonas rezultāts jau ir atkārtots.

+ Latvijas Valsts meži – lai arī cīņa par 7.-8.vietu nebija komandas mērķis, tomēr patīkami pabeigt sezonu ar uzvaru.

-- Ex-Velvets – čempioni tomēr nolikuši pilnvaras. Cīņā par bronzu būs jātiekas ar Stopiņiem.

-Rīgas satiksme/AKC – play-off sēriju iesāka ar labu spēli pret nu jau finālistu Lapmežciemu, bet turpinājumā zaudējums pēc zaudējums, kas beigu klasifikācijā komandu ierindo astotajā pozīcijā.

Aprīlis beigsies ar finālsērijas pirmo maču, kurā šogad uzvarētājs tiks noskaidrots cīņā līdz divām uzvarām. Pirmais cēliens Lapmežciemā.

„Melnais” saraksts

-Salvis Skušķis (BK Ķekari) – tehniskā piezīme

-Ingus Ameļins (BK Grifs AG) – tehniskā piezīme

-Kaspars Jakubonis (BK Baldone) – tehniskā piezīme

-Juris Patmalnieks (Latvijas Gāze) – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Teters (BA Turība-2) – tehniskā piezīme

­­



Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16. gada sezonā Elites grupas regulārajā turnīrā 5.vietā finišēja "ThermoKid/Ķekava" (bilance 9-12).
krown.lv