+35 grupā čempionu godā "Corporate Solutions"

Ar galveno favorītu „Corporate Solutions” uzvaru ceturtdien noslēdzās +35 grupas finālsērija.

„Corporate” sastāvā pirms finālspēlēm no ierindas izkrita viens no galvenajiem spēkiem Uldis Valneris, kuru gan pietiekoši veiksmīgi aizstāja basketbola laukumā ne mazāk pudu sāls apēdušais Ivo Pūce.  Interesanta situācija pirms otrās finālspēles izvērtās ar Normundu Feierbergu, kuram neilgi pirms tam bija beigusies pusfinālspēle „Latvijas Gāzes” komandas sastāvā. CS nolēma savu līderi nelaist starta pieciniekā, ko izmantoja Lapmežciems. Atis Niedra guva pirmos desmit savas komandas punktus, bet piektajā minūtē tablo vēstīja 0:12 Lapmežciema labā. Ar Feierberga iesaistīšanos spēlē un Edmunda Valeiko aktivitātēm „Varenie runči” strauji sāka deldēt pārsvaru. Arī Lapmežciema galvenajiem vilcējiem vairs negāja spēle no rokas. Niedra atlikušajā spēles daļā guva astoņus punktus, bet Guntim Lukševicam pa visu spēli tikai četras „acis” un īsta katastrofa no soda metienu līnijas.

Pēc pirmās ceturtdaļas vadībā vēl atradās viesi no Lapmežciema, bet pārtraukumā jau priekša bija „Corporate Solutions”, neatdodot vadības grožus līdz pat finālsirēnai. Lapmežciema pēdējais mēģinājums lauzt cīņas gaitu notika otrā puslaika sākumā, kad viņi no 30:40 panāca 39:40, bet uzreiz atkal iedzīvojās lielākos mīnusos. Beigās nekādi jautājumi par uzvarētāju neradās. „Corporate Solutions” uzvarēja spēli 81:58, sēriju 2-0, kļūstot par +35 grupas čempioniem.

Lapmežciema komanda otro gadu pēc kārtas tiek pie sudraba medaļām. Šogad tomēr situācija bija citādāka, jo bija viena izteikta favorīt komanda. Varētu teikt, ka lapmežciemieši bija labākie starp pārējiem.

Vēl +35 grupas turnīra nav noslēdzies, jo jānoskaidro bronzas medaļu ieguvēji. Sērijā līdz divām uzvarām Stopiņi šobrīd atrodas vadībā pret „EX-Velvets” 1-0.

+35 grupas otrā finālspele

Corporate Solutions – Lapmežciems 81:58 (9:17, 24:11, 23:14, 25:16), sērijā 2-0

5.maijs. Iekšlietu ministrijas sporta komplekss.

CS: N.Feierbergs 23, E.Valeiko 17, A.Straume 11, A.Ceruss 9, I.Pūce 9, I.Epners 8, Dz.Lediņš 2, R.Buivids 2, A.Purmalis, E.Lapa, A.Brikmanis.

Lapmežciems: A.Niedra 18, A.Janbergs 12, A.Kristsons 12, N.Velps 6, G.Lukševics 4, K.Graudiņš 2, R.Giels 2, K.Drulle 2, J.Gūtmanis.

­

­

„Corporate Solutions” sastāvā šosezon spēlēja:  Andris Vanags, Ivars Epners, Uldis Valneris, Edgars Lapa, Dzintars Lediņš, Gundars Stūris, Edmunds Valeiko, Normunds Feierbergs, Aigars Ceruss, Aigars Brikmanis, Andrejs Straume, Renārs Buivids, Aivars Purmalis, Ivo Pūce.

2010./11. - Corporate Solutions

Savilkti visi skaitļi un noskaidroti individuālo nomināciju ieguvēji.

Pēc divu turnīru izlaišanas 35niekos atgriezās „Varulat” komanda. Un tieši šīs komandas spēlētājs Andris Liepiņs pirms diviem gadiem  kļuva labākais punktu guvējs. Pēc diviem gadiem viņš ir atgriezies un beigās par nieka tiesu kļuva par šīs sezonas labāko punktu krājēju. Par septiņiem punktiem A.Liepiņš apsteidza 2009.gada labāko punktu guvēju Oskaru Silavu no Stopiņiem. Diezgan ievērojami no abiem augstāk minētajiem atpalika trešais labākais punktu summā, pērnā gada rezultatīvākais vīrs – Māris Krastiņš.

Cīņā par labāko 3 punktu metēja godu pēdējos gados pārmaiņus laurus plūkuši M.Krastiņš un jūrmalnieks Uldis Feldmanis. Pēc „grafika” šogad triumfēt vajadzēja Feldmanim. Tā arī notiktu, ja uz starta neizietu LVM komanda ar Jāni Bierni. Tieši šis vīrs izgrieza pogas jau rūdītajiem tālšāvējiem. U.Feldmanim un M.Krastiņam jāsamierinās ar otro un trešo vietu.

Savukārt soda metēju konkurencē uzvarētāja noteikšanai bija jāpielieto foto finišs. Pērnā gada soda metienu karalis Aleksnadrs Feldmanis (toreiz bija 23/22!) šogad uz soda metiena līnijas stajās reti, neizpildot vajadzīgo normu. No tiem, kuri izpildīja veseli četri iekļāvās 1,2% robežas. Otro vietu apsteidzot par 0,1 (!) procentu, šogad labākais šajā nominācijā ir Lapemžciemu pārstāvošais Atis Niedra. Turpat agrākais Latvijas izlases saspēles vadītājs Edmunds Valeiko. No abiem par nieka tiesu atpalika Elmārs Daniševskis un Jānis Biernis.

Regulārās sezonas statistikas līderi

Gūtie punkti

1.Andris Liepiņš (RPP/Varu Lat) – 367 (14 spēles)

2.Oskars Silavs (Stopiņi) – 360 (16)

3.Māris Krastiņš (Ex-Velvets) – 298 (15)

4.Gatis Šliters (Rīgas satiksme/AKC) – 298 (16)

5.Aldis Stivriņš (Stopiņi) – 289 (16)

6.Jānis Biernis (LVM) – 284 (14)

Realizētie 3punktu metieni

1.Jānis Biernis (LVM) – 55 (14)

2.Uldis Feldmanis (SSB Jūrmala) – 50 (15)

3.Māris Krastiņš (Ex-Velvets) – 44 (15)

4.Edmunds Valeiko (Corporate Solutions) – 38 (11)

5.Normunds Kubarno (Rīgas satiksme/AKC) – 36 (12)