Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga

+35 sezonas noslēdzas ar Stopiņu bronzu

Ar Stopiņu komandas izcīnītajām bronzas medaļām finišējis DAL +35 grupas turnīrs.

+35iniekiem pēdējais neatbildētais jautājums palika, kurai komandai tad tiks bronza. Stopiņi bija uzvarējuši pirmo maču un noteikti nevēlējās pagarināt sezonu par nedēļu un aizvadīt maču nākošnedēļ „Ex-Velvets” laukumā. Pēc līdzīgās pirmās ceturtdaļas, otrās vidū pēc „Velveta” 16:0 izrāviena jau šķita, ka būs jācīnās arī nākošnedēļ (35:25), tomēr Stopiņu savas zāles grozā līdz lielajam pārtraukumam pamanījās salādēt četrus trejačus, pēc pus mača panākot līdzsvaru 39:39.

Iegūto iniciatīvu Ulbrolas brigāde pārsvarā pārvērta otrā puslaika vidū un beigās. Priekšpēdējai minūtei sākoties stabils 70:62 pārsvars. „Velvets” nepadevās un beigās gandrīz par to tika atalgoti. Izrāviens 7:1 viesiem ļāva pietuvoties līdz divu punktu deficītam. Stopiņu pēdējais uzbrukums bija nesekmīgs, turklāt pret viesu līderi Māri Krastiņu pēdējā spēles sekundē pie centra tika pārkāpti noteikumi. Divi soda metieni jau pēc beigu signāla komandas līderim Mārim Krastiņam. Pirmajā roka notrīcēja un līksmot varēja Stopiņi. 71:70, sērijā uzvara ar 2:0. Otro gadu pēc kārtas Stopiņiem bronzas godalgas, bet „Velvetam” pirmo reizi turnīra vēsturē jāpaliek bez medaļām.

Ar to šī +35 sezona ir noslēgusies. Šogad uz starta izgāja turnīra rekordskaits – 9 komandas. Cerams, ka rudenī visas esošās turpinās cīņas un pievienosies arī jauni konkurenti.