dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

2. spēļu nedēļa


2. spēļu nedēļa

Aizvadītas 28 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: H.Šliters (CAO.LV), I.Aizpurs (LU) - 27

1.līga: Mārtiņš Striks (BTS) - 30

2.līga: A.Graudiņš (Digital Mind), K.Šmits (Lapenieki) - 23

3.līga: Māris Vāvere (SC Upesciems) - 26

+35 grupa: Atis Niedra (Lapmežciems) - 28

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – revanšējās „Rumbai” par maijā atņemto čempiontitulu. Šīs spēles gan nebūtu korekti salīdzināt, jo likmes bija pilnīgi atšķirīgas.

++ BA Turība-2 – atzīmējās ar pirmo uzvaru Elitē, pieveicot pēdējo divu gadu pusfinālistus Ķekavu.

+ Kursa MRU/Mārupe – lai arī izsēja pirmajā puslaikā iekrāto 18 punktu pārsvaru pār LU, beigās galotnē nepadevās, par ko tika atalgoti ar pirmo uzvaru DAL.

---Rūja un Dēli – sezonas sākums galīgi nav izdevies. Divi zaudējumi ar kopējo punktu attiecību „-44”.  

--Heliotherm/Ķekava – arī sezonu iesākuši ar divām neveiksmēm. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka ķekavnieki var pārsteigt jebkuru – gan pozitīva, gan negatīvā nozīmē. Nākamnedēļ nosacīti vieglāks pretinieks „Bottomline”.

-LU – divas stulbas piezīmes mača  galotnē pretinieku laukuma pusē tika pasniegtas „Kursas” komandai uzvaras iesaiņojumā. Atliek mācīties no kļūdām un krāt pieredzi.

Trešajā nedēļā atkal vairākas ļoti interesantas spēles. Atļausimies uz kopējā fona tomēr izcelt pērnās sezonas medaļu komandu tikšanos – „Swedbank” uzņems „Rumbu”.

1.līga

+++ BTS – ar nokomplektēto sastāvu varētu mierīgi arī cīnīties par Elites vadošajām vietām. Pāri Liepājas komandai tika pārbraukts ar buldozeru un tad vēl ar ceļarulli – 116:55!

++ ex-Nexum – pārliecinošs sezonas sākums. ALT gan šajā nedēļā tika nolikti uz lāpstiņām pārliecinoši, lai gan gluži par cīņu vienos vārtos to negribētos nosaukt.

+ BK Salaspils – arī iekārtojušies starp šīs līgas līderiem. Viesos ar „Jungent” aizsardzība nebija abu pretinieku stiprākais ierocis.

--- ALT Auto – pērn Elites vājākā komanda vienu līgu zemāk nav izcēlusies ar spožu startu. Piecu dienu laikā tabulā tika pierakstīti divi „zāģi”.

--Brikers/Lemisele – diezgan labi nokomplektētajai komandai no Limbažu puses pagaidām arī sāpīgi pirmie distances metri. Pret „Latvenergo” piedzīvots zaudējums ar piecu punktu starpību.

-Leifheit – jau pirmajā ceturtdaļā „izkārtoja” sev neveiksmi pret „Matthai/Emerald”. Nākamā nedēļa nesolās būt rozēm kaisīta, jo jāspēlē ar BTS...

Trešajā nedēļā uzmanības centrā BK „Kubs” uzņems „Brikers/Lemisele”. Lai arī abas komandas tabulā atrodas pretējos polos, diez vai vidzemnieki vēlēsies turpināt neveiksmju sēriju.

2.līga

+++ Digital Mind – pagaidām pārliecinošākais sezonas starts 2.līgā. Abās spēlēs jau gūti pa 80 punktiem, kas priekš šīs līgas ir vērā ņemams rādītājs.

++ Lapenieki – sasita savus principiālos pretiniekus „Hipotēku banku”. Acīmredzot pirmajā spēlē zaudētais punkts saniknoja 3.līgas čempionu.

+ C4 – vēl viena komanda, kura ar sezonas pirmajiem rezultātiem var justies apmierināti. Divās spēlēs, divas uzvaras.

--- Hipotēku banka – no cerētās līdzīgās cīņas ar „Lapeniekiem” tāds čiks vien sanāca. Nākamajā nedēļā izbraukums pie starpsezonā muskuļus pieaudzējušajiem RCK studentiem.

--Smilšukaste/SK Vētra – pagaidām spēles ar ļoti īsu rezervistu soliņa (vai pat bez tā) neattaisnojās. Pret karavīriem tikai 44 gūti punkti.

-Ultra – noteikti jāpieskaita pie sezonas sakuma neveiksminiekiem. Paskatoties nākamo spēļu grafikā, redzams, ka gaida smagas dienas.

Trešajā nedēļā izcelsim divu uzvarējušu komandu spēle – „Zaļā josta” uzņems „Sportland”.

3.līga

+++ AF1 – varbūt jāizsludina konkurss, par šīs komandas uzvaras sēriju apturēšanu (tā aizsākās jau pērn), kuram tas izdosies? Baltezeram neizdevās, bet nākošās nedēļās spēle ar RBP tika pārcelta.

++ Rīgas brīvostas pārvalde – Rolanda Branča pievienošanās pārī ar pērn sezonas beigās šai komandā spēlēt sākušo Ediju Neilandu, pagaidām ir viena no uzvaru galvenajām formulām.

+ BK Ķekari – no vārdiem ķeras pie darbiem, pamazāk izkarojot sev vietu tabulas augšgalā.

--- BK Baldone – īsti nelaimes putni. Sezona sākta ar diviem zaudējumiem un kopējo punktu attiecību „-3”. Parēķiniet iespējamos variantus.

--BK Grifs AG – katastrofāla trešā ceturtdaļa (4:23) pret brīvostu laupīja cerības uz uzvaru. Tabulā ierakstīts jau otrais zaudējums.

-North Hub Services – smagākā zaudējuma autori šosezon visa līgā. Nākošnedēļ vēl viena smaga spēle viesos pret „Ķekariem”.

Trešajā nedēļā iezīmēsim pēdējo nedēļas maču – SC „Upesciems” pie sevis uzņems „Teikas Gaismu”.    

+35 grupa

+++ Lapmežciems – paveica to pašu, ko „Latvijas Gāze” elites grupā, pieveica komandu, kurai pērn finālā zaudēja. Kopā ar Stopiņiem iekārtojušies tabulas galvgalī.

++  Stopiņi – lai arī komandas līderu duets Stivriņš & Silavs šoreiz nebija tik rezultatīvi, bet pārliecinošai uzvarai pār LVM ar to pilnībā pietika.

+ ex-Velvets –guva tikai 55 punktus, bet viņu pretinieku „Arčers” sniegums uzbrukumā bija vēl pieticīgāks.

--- Corporate Solutions – joprojām spēlējot bez pērnās sezonas galvenajiem spēles veidotājiem, čempioniem nācās piekāpties Lapmežciemam. Sezona gara un turpmāk būs iespēja laboties. Nākamais mačs gan viesos pret līderi - Stopiņiem

-- LVM – zaudējums abiem pašreizējiem līderiem vēl nav katastrofa.

-Arčers – ar 40 gūtajiem punktiem uzvarēt ir grūti...

Trešajā nedēļā top mačs – Stopiņi uzņems ievainoto zvēru „Corporate Solutions”.

„Melnais” saraksts

-Rihards Lācis (Teikas Gaisma) – tehniskā piezīme

-Renārs Poļipins (CAO.LV) – tehniskā piezīme

-Jevgenijs Ivanovs (Swedbank) – tehniskā piezīme

Nedēļas citāts

VCG „eksperti” par Ķekariem – „Jau spēles 3 minūtē bija skaidrs, kura komanda vasarā ir pildījusi mājasdarbus, bet kura laiski gozējusies pludmalē starp tukšām sešpaciņām.”Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2008./09. gada sezonas 3.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Andris Kuksiks no "VCG ekspertu grupa". 21 spēlē viņš realizēja 69 tālmetienus.
krown.lv